Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarzyna 88

Ubrania przez internet

Polecane posty

Gość Katarzyna 88

Witam serdecznie :) mam do was takie pytanko gdzie przez internet kupywac ciuszki?? macie jakies swoje ulubione strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość no waidomo, że schaffa najlepsza:D Teraz jeszcze rpomki mają na wiosenną kolekcję, nie wiem czy widziałaś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modne sukienki tylko u nas, ponad 300 modeli do wyboru. Zapraszamy na www.lagres.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne koszulki i bluzy znajdziesz w sklepie White Raven Style na cupsell. Dobra jakiosc i ciekawe wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzież jak i obuwie przez internet zamawiam na stronie www.BucikSklep.pl i polecam miła obsługa oraz szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona H&M zakladka wyprzedaze. Zaloz sobie konto to bedzie darmowa dostawa i fajne znizki. Jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie jest powiedziane, że odzież z hurtownii musi być taka sama i nie pasująca. Prawda, że można znaleźć w nich dużo prostych wzorów, ale są też koszulki czy inne ubrania naprawdę świetnie skrojone, które będą dobrze leżały. Możesz sobie zerknąć na stronkę https://www.hurtownia-olenka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam kupować przez internet! Otwieranie paczki to prawie jak otwieranie prezentu! :D Jeśli chodzi o sklepy internetowe, to moim ulubionym jest alles.pl. Zawsze kupuję tam bieliznę! Jest bardzo ładna a i przesyłka szybko przychodzi, co jest dla mnie bardzo ważne, bo tak jak kocham kupować przez internet tak nienawidze czekać na przesyłki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę polski sklep- Carry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaztasja90
Fajne zimowe rzeczy kupiłam ostatnio na wyprzedaży na www.regatta.pl - zimowe kurtki, profesjonalne są przecenione teraz z 400 na 100 coś zł. ostatnie rozmiary juz niektórych modeli. w sam raz na następną zimę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edwin15
Ubrania przez internet to takie znane sklepy jak renee.pl born2be.pl i sieciówki takie jak h&m.pl czy reserved.pl polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znane sklepy,to zawsze to samo, ja lubie ciuchy trochę trudniej spotykane na ulicach, mniej opatrzone. Na https://sibysi.pl/zawsze coś sobie fajnego znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest kilka sklepów, które lubie i w których zamawiam ubrania czesto. Kiedyś lubiłam kupowac stacjonarnie w galeriach handlowych, Obecie takie zakupy mnie męczą i wolę już zamówic sobie coś z neta ( szczególnie,że dzięki temu znacznie można zaoszczędzić ). Polecam Answear: https://answear.com/p/sukienki-i-tuniki-212-k.html Szczególnie jeśli chcecie sobie kupić jakąs sukienkę. Jjest niedrogo, wybór ciuszków równięz spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka98
O połowie powyższych sklepów nawet nie słyszałam, ale za to pare razy zamawiałam już na born2be i ten sklep mogę wam polecić :) ciuszki fajne, podobają mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaa84
Również zamawiałam na bornie, ciuszki są super :D Teraz czekam na kolejną paczkę od nich, bo skusiłam się jeszcze na dwie bluzeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle zamawiam przez internet, bo nie lubię chodzić od sklepu do sklepu i wybierać, przymierzać. Nawet skarpetki zamawiam tutaj https://recenogi.pl/, bo moim zdaniem są dużo lepszej jakości niż te w centrach handlowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Ja to tylko na netmoda zamawiam. Ciuchy idealnie na mnie leżą. Jakby na mnie szyli :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×