Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarzyna 88

Ubrania przez internet

Polecane posty

Gość Odetta233
Ja zamawiam ubrania ostatnio przez internet ze strony Nico ;) https://nico.com.pl/kobiety . ;) Ja tu zawsze trafię na jakieś promocje albo wyprzedaż i jeszcze w dodatku mam ubranie dobrej znanej marki jaknp calvin klein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, ja dość często kupuję różne rzeczy przez internet w tym ubrania, jeśli nie mam ochoty na kupowanie na bezpośrednich stronach producenta i mam ochotę na większe szukanie dzięki opcji filtrów, cen, producent, kolor.itp. to szukam na www.allegro.pl Ja kupiłam sobie ostatnio plecak damski oraz spodnie jeansowe w typie wyszczuplających. W najbliższym czasie pewnie kupię sweter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym sklepem według mnie jest multu :) Mają duży asortyment w bardzo niskich cenach, do tego często robią promocje i konkursy. Warto ich obserwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio odkryłam stronkę do zakupów ubrań jeansowych: www.jeans24h.pl tam kupiłam ostatnio jeansy z Cross jeansa. Na zalando złapałam zaś jeansy w stylu fit całkiem fajne - Levisa. Niemniej sklepów , czy witryn kierujących bezpośrednio na stronę www producenta jest całe mnóstwo większość jest sprawdzona i warto korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A obuwie również zamawiacie online? Bo ja przyznam, że tak i do sklepów które mogę polecić bez wątpienia zalicza sie www.MalyBucik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja ostatnio spotkałam się z takim sklepem internetowym: www.texasclub.pl Gdzie kupiłam sobie wygodnie jeansy damskie Adriana w kolorze niebieskim, są gustowne w sam raz do pracy czy na spotkanie z przyjaciółmi lub drugą połową. Nie przecierają się, jak i nie farbują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bijka
Lubię zakupy robić w nico.com.pl – sklep jest spory, mają wiele ciekawych promocji, moda męska i damska…na prawde warto bo w jednym miejscu fajne sa ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bijka
Lubię zakupy robić w nico.com.pl – sklep jest spory, mają wiele ciekawych promocji, moda męska i damska…na prawde warto bo w jednym miejscu fajne sa ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elissska
Na netmoda mają fajne ciuszki. Ostatnio zrobiłam u nich zakupy na sezon jesień/zima, fajne kurteczki, sweterki itd. Ubrania bardzo dobrej jakości, dobrze leżą, wygodne i modne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ciuszki kupuję od https://byviola.com.pl/ . Nie dość, że są one znacznie tańsze od tych z sieciówek to do tego jakość jest znacznie atrakcyjniejsza. Z kolei kroje są modne i trendy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś lubi śmieszne, kolorowe skarpetki to polecam sklep internetowy www.milena-skarpety.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robis

Jak robię zakupy dla całej rodziny to lubię się wybrać do Nico. Tam są ubrania i dla mężczyzn, dla dzieci i kobiet. A teraz mają nawet do 80% obniżki więc przed sylwestrem na pewno poszukam tam odpowiedniej kreacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Ja już dawno zrezygnowałam z sieciówek, ciężko znaleźć to czego się szuka, a jak już Ci się coś spodoba to albo ceny kosmiczne abo za chwilę co druga ma to samo 😕 znalazłam sobie kilka małych butików internetowych i już od dawna u nich zamawiam. Ostatnio mój ulubiony to www.pomieta.pl  Często mają super promocje, więc można się obkupić 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Można kupować ubrania przez Internet ale takie, których nie trzeba przymierzać. Ja ostatni zakupiłam na przykład czapkę zimową od www.pawonex.pl Wiem że czapka będzie pasować i dobrze wyglądać bez przymierzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plamka09

Ja bardzo często robię zakupy przez Internet. Mam swój ulubiony sklep https://cosmosmoda.pl/15-odziez-damska w którym zawsze znajduję to czego szukam i to w świetnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja przez www.schaffashoes.pl zamawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odsyłałyście coś co nie pasuje? Dużo jest kłopotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno www.styloweam.pl czyli Stylowe Ania i Monika. Fajne i oryginalne ubrania w rozsądnych cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missi

Ja lubię jednak kupować on line w nico.com.pl - mają sklep bardzo fajnie wyposażony, spory asortyment i można wiele fajnych ubrań znaleźć. Szczerze mówiąc takie zakupy to ja preferuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka

Ja lobię polska markę grandio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udix

no wlasnie widziałam ciuchy z nico.com.pl i szczerze mówiąc bardzo mi pasuja! spory wybór mają, różna rozmiarówka i te ubrania są na serio ładne! jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możecie zobaczyć sobie ofertę w sklepie lejdi.pl/. Wydaje mi się, że całkiem fajnie się prezentuje, tych różnych produktów w sprzedaży jest sporo więc pewnie każdy coś dla siebie będzie w stanie wybrać. Z mojej strony mogę powiedzieć, że odzież jest na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość rzeczy mam z internetu zamówione, niezbyt lubie chodzić w ubraniach które przymierzało już kilkadziesiat osób 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość rzeczy mam z internetu zamówione, niezbyt lubie chodzić w ubraniach które przymierzało już kilkadziesiat osób 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopek

Ja ubrania ostatnio kupiłam ubrania na jesień w nico.com.pl – bardzo fajne są uszyte, niezłej jakości. Takie zakupy to ja lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×