Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 9

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry! :-) Uwaga! > Przed obejrzeniem powyższych filmików skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy filmik niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu! :-P > Pozdrawiam serdecznie fanów GF! Michał.

Dzień dobry! :) W tym wątku nowym! Filmiki ??? ;) Czy to już wszystkie ??? :D Czy Kasia ma ich dłuższą listę???? :P Pozdrawiam! I uśmiech zostawiam! :D :D

Gość barnaby
Dobry wieczór :), dobry dzięki Kasi i Mustafie, szczęściu mojemu wąsatemu. Pierwszy klip - słyszę swoją krew w skroniach. Drugi - yavaş, i nagle! 1:18, 2:23, 2:49, 3:04. Arytmia jakaś czy co?

Trochę się zasiedziałam i nie zdążyłam pożegnać z Wami. Ile razy oglądam początek 117 odcinka to wydaje mi się, że tym razem Kerimowi uda się dosięgnąć komórkę. Co by się zmieniło? Kerim nie straciłby tyle krwi i jego stan może nie byłby aż tak poważny, no i Mustafę może udałoby się schwytać. No ale zawsze jest tak samo. Kerim leży w tym błocie cierpiący i życie z niego ulatuje :(. KO zawiesiłaś bardzo wysoko poprzeczkę. Wstęp, rozwiniecie i zakończenie - CAŁOŚĆ streszczenia zasługują na najwyższe uznanie. Pięknie napisane, z uczuciem i dopracowane w każdym szczególe. „Strzał z broni powalił Kerima na ziemię!!!! A Łajza zaczął uciekać, zabierając swoje brudne sumienie” Bardzo, bardzo dziękuję :). Elfiku z 19:39 – bardzo dobry komentarz. Masz rację ten odcinek trzeba poczuć sercem i duszą i pozwolić sobie na łzy. GRA i Michałowi dziękuję za piękne klipy :). Moi znajomi a może i własna córka (dużo o mnie wie :) ) również byliby mocno zdziwieni, gdyby poczytali moje posty z Enginologii. Najbardziej byliby zdziwieni, że w ogóle wypowiadam się na jakimś forum :). Co do wyjścia Fatmagul z sali szpitalnej, to ja też nie zauważyłam „tego” spojrzenia Kerima. Wydaje mi się, że Fatmagul wyszła, bo usłyszała głos Kadira zza drzwi , padło słowo „Naprawdę?”(dopiero potem jest mowa o znalezieniu samochodu) i ona chciała się dowiedzieć czy nie znaleźli sprawcy. Dobrej nocy życzę. Niektórzy już chyba mają piękne sny :).

Gość barnaby
Dzień dobry :). Czepiam się Fatmagül? Wiem, trochę. Ale nie tylko dla niej on jest najważniejszy, zwłaszcza taki bezbronny i skrzywdzony. Miłego dnia wszystkim 🌼

Gość gość Kasia
Dzień dobry:) Wirtualnie puszczam oczko i podaję łapkę temu kotku ;) i Wam. Dzięki Aa:) Przyjemnego dnia wszystkim!

Dzień dobry wszystkim w nowym miejscu :). Beatris, Aa piękne powitanie :). Barnaby, jasne, że Kerim nie tylko dla Fatmagul jest najważniejszy :D. Kasiu :). Aa wspomniała wczoraj o serialu Karayilan na youtube. Ja oglądam w innym tłumaczeniu, Pani Danuty D. tłumaczki OK. To jest drugi serial Engina, z lat 2007 – 2008 czyli niedługo przed BBO i GF. Byłam ciekawa jakim aktorem był Engin przed tymi dwoma świetnymi serialami. Głównie z tego powodu zaczęłam oglądać Karayilana i muszę przyznać, że fabuła bardzo mnie wciągnęła. Jeżeli komuś podobał się serial Vatanim Sensin wyświetlany w TVP z polskim tytułem „Zraniona miłość”, to myślę, że doceni Karayilana, który jest chyba lepszy, tylko jakość techniczna niestety słaba. Historia toczy się w podobnym czasie co VS ok. roku 1920, lecz nie w Izmirze a w Antep obecnie Gaziantep. Przydomek „Gazi” miasto otrzymało w uznaniu za bohaterską walkę z francuskim okupantem. Rola Engina jest drugoplanowa i dość mała, ale za to z przesłaniem. Jego bohater Nizipli Halim to prosty, wiejski chłopak, analfabeta, świetny strzelec z wielkim sercem do walki z okupantem. Tak jak wielu Turków w Antep, a była tam w tym czasie znaczna mniejszościowa społeczność Ormian, uważa chrześcijan za wrogów. Los sobie z Halima zakpił, bo zakochuje się on w Sonie, nie wiedząc, że ona jest Ormianką :). Gdy się o tym dowiaduje, przeżywa głęboki wstrząs. Próbuje pokonać tę miłość w sobie, ale mu się nie udaje. I bardzo dobrze, bo dzięki niej dojrzewa i odkryje, że uczciwych i szlachetnych ludzi nie musi dzielić religia. Jestem po 14 odcinku, całość liczy 18, nie wiem jak się skończy. Na razie Halim kocha, ale nie liczy na wzajemność Sony :P. To jest oczywiście wątek poboczny, ale bardzo ciekawy :). Engin jest w tej roli chłopięcy i rozczulający :). Miłego dnia :).

Gość Pani KO
Dzień dooobry Wszystkim! :D ❤️ 🌼 > Melduję się rano w nowym wątku! Jak zwykle czekamy, byle do piątku!!! :D A Ja już teraz muszę odreagować, Widok Łajzy rano, jak on może mnie denerwować!!! "http://img1.stylowi.pl//images/items/o/201503/stylowi_pl_humor_33019451.png Ok! Muszę uciekać! Odcinek 118 GF na mnie czeka! :) > Dnia wesołego! Słońca i coś słodkiego! :D

Michałku! :) > Dzień dobry, Panie Misiu! :) Oby ten dzień, był wesoły dzisiaj! Jestem pewna, że tak co dzień się zdarza! ;) Ale ponownie życzyć, też nie przeszkadza! :D A jak ze zdrowiem???? Chyba też nie najgorzej? :) :) Już pora na mnie! Muszę już kończyć! Wrócę poczytać i Cię pomęczyć! :P > Uwaga! A teraz poznasz mnie! ;) "http://img2.stylowi.pl//images/items/o/201310/stylowi_pl_zwierzeta_o_12744762.jpg > > > > Chyba nie przestraszyłam Cię! ;) :D :D :P > Uśmiechniętego dnia życzę Ci ! P. jak Wróbelek, ten od światła i elektryki! :D

Gość gość
Dzień dobry! :-) Cieszę się, że Was widzę!!! Pogodnego dnia życzę! Wesoły już jest! Michał. PS. KO - no i jak Cię tu nie lubić? :-) Obrazki mega!

M! Hej! Cześć! Kupiłam wczoraj orzechy, Michałki, więc mam co jeść!!! :D :P Wybacz, dziś mam głupi humor! :D Zobaczymy na jak długo! :P Czy tylko Łajza nauczył się tekstu, I wciąż go pokazują, zupełnie bez sensu!!!! :O ;) :D Pozdrawiam! Drabinę już odkładam! :D ;)

Gość gość
KO! Orzechy, Michałki? Widzę, że niedługo z mojej winy, Będziemy szukać nowej drabiny! ;-) Ale dzisiaj możesz się zajadać nawet tortami, Bo wiem jak Cię denerwuje ten Nalcali! Lecz po całym serialu sprawdzić nie zapomnę, Czy po tych przekąskach KOlezanki nie mam ogromnej! :-P ;-) > Uśmiechniętego dnia PaulinKO! :-) M.

M! :D A jeśli nawet przybędzie mnie trochę, To nic nie szkodzi! Mam na to sposób!!!! ;) Objadę swoim rowerkiem Warszawę całą!!!! I wtedy do normy wróci moje niskie ciało!!! :P :D :D ;) > A tak!!! Chyba coś innego i w innym miejscu miałam pisać!!! :D ;) Wesołego KOlego! :D

M! Jeśli znajdziesz chwilę, A tak będzie, chyba że się mylę? ;) Przesyłam Ci kilka, no przecież nie jednego, Cukierka MichałKOwego!!!! :D :D ;) :) :D ;)

Gość gość
Dzień dobry ;) Witam Wszystkich na GF 9 ;) ;) ;). Wątek już zapowiada się ciekawie, skoro wita nas Kerim i Mustafa (dzięki Kasiu i Beatris) oraz świetne obrazki ( Aa i KO dziękuję). Basiu dziękuję Ci za bardzo ciekawą informację na temat Karayilana. Ja kiedyś widziałam tylko jeden odcinek i ta właśnie kiepska jakość techniczna mnie zniechęciła. Jednak zamierzam obejrzeć oba wczesne seriale Engina. A teraz idę sprawdzić, co trzeba w domu naprawić :P Dobrego dnia ❤️ Elfik

Gość gość Kasia
Beatris,bardzo dziękuję za piękne klipy:) ,,Zapomniałam"w wykonaniu U.Sipińskiej jest ponadczasowe. Piosenka z 1967 r. , a jak była piękna , tak jest nadal. > KO:) Bez najmniejszych obaw możesz jeść Michałki i chrupać orzeszki !!:D ...świetne obrazki:)

Gość gość Kasia
No nie mogę :D :D Mina Kerima gdy słyszy Fatmagül mówiącą , że jutro to Meryem zamiast niej pobędzie z nim w szpitalu...-BEZCENNA !! ...rozczulający jest...:)

Teraz mogę zająć się zaległościami :) Wcześniej wpadłam tylko przywitać się z Wami :) :) > Basiu :) Wpis w nocy. Dziękuję! :) Poprzeczkę sama sobie wysoko zawiesiłam, a gdybym czasem nie doskoczyła, trudno innym razem będzie lepiej ;) ;) Chyba każdy z Nas ma Tutaj swoje miejsce i wspólne dzielimy się spostrzeżeniami nie tylko o serialu. Co dla naszych bliskich, czy znajomych może być dziwne, dla Nas jest zupełnie odwrotnie, chętnie dzielimy się swoją fascynacją serialem, Enginem, Beren i innymi sprawami. Nie szkodzimy nikomu, dobrze się bawimy, wspieramy i tworzymy zgraną Ekipę GF! :D Przy okazji! ;) Pozdrawiam całą Naszą Ekipę!!! :D :D

Beatris :) Poranne klipy! Dzięki! Nie zawsze mamy czas na szukanie nowości muzycznych, np. GF, dlatego cieszę się, gdy ktoś wrzuci nowe klipy :) :) Z polskimi piosenkami cieszą zawsze ;) Fajnie, że się odzywasz! Pozdrawiam serdecznie! :)

Barnaby :) Elfiku :) Kasiu :) Was również witam w nowym wątku :) Za miesiąc, albo szybciej, będzie tak samo! :D > Elfiku :) Czy już wszystko masz naprawione w domu??? :P > Kasiu :) Jak nie przepadam za słodyczami, to jak głupia wczoraj na zakupach śmiałam się do półki, na której było duuuuużo torebek z Michałkami :D ;) A za Mieszanką studencką i orzechami laskowymi biegałam po duuużym sklepie, to prawie hala handlowa ;) Znalazłam - w dziale ze zdrową żywności, czyli jem je bez ograniczeń! :D :D > Pozdrowienia! :D

Gość gość
Dzień dobry. Ja też tu dotarłam. A dla zainteresowanych przedstawiam klip z serialowymi możliwościami na rynku tureckim. Sezon 2017/ 2018. I trzeba przyznać , że jest tego całkiem sporo. Ciekawe czy coś z tego dotrze do naszych telewizji - tak jak w poprzednich latach : https://youtu.be/xyKU9s78LaM Pozdrawiam wszystkich GRA

Grzech Fatmagul Odcinek 118 No nieeeeeźle!!!!! No nieźle się zaczynaaaaa!!!! Na pierwszy plan wepchali; Łajzę, śmierdziela, idiotę, kretyna!!! :O :O ... Na szczęście przede mną dopiero pierwsze śniadanie, Bo szkoda go, na to co widzę na swoim ekranie!!!!!! :O Oby widok tej mendy nie wpłynął na streszczenie niekorzystnie!!!!! :O Bo jeśli tak, nie dam mu spokojnie tu istnieć!!!!! /c.d.n./

/c.d./ No dobra, zaczynam kolejny odcinek !!!! Mam nadzieję, że Łajza się dziś nareszcie umyjeeeee!!!!! :O :O Bo jego poranna toaleta, O zgrozo! To woła o pomstę do nieba!!!! :O :( ... Ograniczył się tylko do zmiany bluzki śmierdzącej!!! A zamiast przejrzeć się w lustrze, przejrzał się w kopercie, w której są brudne pieniądze!!!! Całkiem nieźle dzień zaczyna Łajza!!!! Rano swój dobytek na bieżąco sprawdza!!!! Czy on myśli, że koperta to lokata bankowa????? I rano przybyło w niej kasy, którą wcześniej sam schował!!!!! A nieeee!!!! On nie jest taki... głupi!!!! Znając go pomyślał, że Serdar jest takim samym złodziejem, jak inni z jego kumpli!!!!! A tacy jedni...., tacy sami idioci, łachudry, menele!!!! Widzą tylko siebie, dalej nie patrzą, to dla nich już za wiele!!!!! Chyba wszystko w porządku, bo kasa się zgadza, można dzień zacząć!!! .... Rozgościć się u przyjaciela, powietrze mu zatruć i cieszyć się wolną chatą :O ... No tak, wolną, bo Serdar gdzieś rano wyszedł! ... Na pewno po świeże bułeczki, a może przyniesie mu pizzę?????? /c.d.n./

/c.d./ W restauracji .... Uffff!!!!! Huraaaa! Nareszcie normalni ludzie!!!! :) Jak to dobrze, że tak szybko nagrali sceny w Ildirze!!!!! ... Meryem wpadła do restauracji, jak po ogień!!!!! Zapytała - "Co tu się dzieje???? Uwierzyć nie mogę!!!!" Zobaczyła w kuchni Mehmeta i Ozge z jej mamą, Chciały pomóc odwdzięczyć się tym samym :) :) To ich podziękowanie za pomoc, którą otrzymały .... Bo wsparcie i uśmiech, to dla nich ostatnio najlepsze co w życiu doznały :) ... Pomoc w restauracji, to pomysł Ozge! :) Wiedziała, że tak bezczynnie siedzieć nie może... /c.d.n./

/c.d./ Gdy Fatmagul nie może być restauracji, bo czuwa przy rannym Kerimie .... Kuchnia powinna działać i sprzedawać przysmaki, z których to miejsce słynie! ;) ;) ... Przyznaję szczerze, że nieobecność Muki w restauracji ... Był bardzo dobra decyzją, tylko szkoda, że nie mógł przyjść Rahmi :( :( ... Co on tam musi przeżywać z tą... wredną jędzą!!!!! :( :( A mógłby też pomóc zarobić więcej pieniędzy!!! ... Dla Ozge rozmowa o zdrowiu i samym Kerimie, Jest sposobem, by poznała go lepiej, dlaczego jest kochany w rodzinie ... Tym przypadkowym, nieszczęśliwym dla niego zdarzeniem ..... Ozge wyrabia o nim swoje nowe wrażenie .... Słucha uważnie, to o czym mówi Meryem o nim z radością.... Wierzy jej, wierzy, że mówi o nim szczerze, mówi o nim z miłością ... I mam swoje spostrzeżenie! ;) Ozge po krótkim czasie chce się odwdzięczyć, za pomoc i schronienie :) ... A ta....!!!! To nawet teraz uważa, jędza bezczelna, Że jej się to należy, że zasługuje, że nie musi być za nic , nikomu wdzięczna!!!! Ach!!!! Czy o tym można jeszcze dyskutować i szukać logiki????!!!! -Jeśli ktoś ma wszystkich za nic, to sam, też jest nikim!!!! .... /c.d.n./

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować