Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa mnie dzisiaj uderzyla i co teraz

Polecane posty

Gość gość

Dzisiaj teściówka zrobiła mi awanturę, że ja zamiast jej coś pomóc w domu to oglądam telewizje.Poprosiła mnie bym pomogła jej umyć okna,jakby sama tego nie mogła zrobić? Więc powiedziałam jej żeby dała mi spokój,później ona zaczęła się drzeć więc w nerwach zwyzywałam ją od k**ew i szmat a ona dwa razy uderzyła mnie pięścią, doszło między nami do szarpaniny. Poszłam nawet do swojej matki i pokazałam jej to co matka mojego męża mi zrobiła, moja matka przyszła wyjaśnić całą sytuacje do mojej teściowej,powiedziała jej że nie miała prawa mnie dotknąć a teściowa uderzyła jeszcze moją matkę w twarz. Mąż obecnie jest w pracy za granicą i nie wiem komu mam się teraz wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tworzysz takie g****o? Myślisz że luzie to idioci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się k***a za robotę a nie durne prowokacje wymyslasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna cię lać na dzień dobry i dobranoc bo jesteś leniwa, a matka jak będzie się wp*****lać to tak samo wp*****l, nie umiała cię wychować to po łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co brak zajecia robi z ludzi. Takie glupoty wypisywac. Do roboty lepiej isc. A potem takie jak autorka pisza w innym temacie ze chodza s/r.ac do marketu zeby oszczedzac wode i papier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po autorce tych p*****l widac co z kobieta robi brak pracy i siedzenie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×