Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skonfundowana

Co tu się właściwie dzieje? POMOCY

Polecane posty

Gość Skonfundowana

Witam, Od roku piszę, gram spotykam się z pewnym gościem. Ogólnie oboje przeszliśmy sporo chociaż jesteśmy raczej młodzi. Wspieramy się nawzajem, i czujemy się swobodnie w swojej obecności. Jesteśmy oboj***ardzo abstrakcyjnymi i otwartymi ludźmi. Mówiliśmy że oboje mamy dość związków i takich rzeczy. Ale właśnie tu pojawia się problem. On pisze do mnie codziennie, komplementuje mnie, a gdy spotykamy się możemy się przytulać dosłownie przez całe dnie i noce. Ani razu nie próbował się do mnie dobierać, ani obmacywać. Podczas naszego ostatniego spotkania podczas przytulania pocałował mnie w szyję, pytałam go o to potem jako że wydaje mi się dużo rzeczy, strasznie trudno było to z niego wyciągnąć ale się przyznał w końcu. Z drugiej strony jeszcze dwa tygodnie temu pisał że chciałby żeby nasza znajomość trwała i przerodziła się w przyjaźń czy coś. I nie wiem co mam sądzić dzisiaj minęły 4 dni od kiedy u niego byłam i z dostałam nową wiadomość że nadal znajduje moje włosy w swoim łóżku. I nieco nie wiem co się w sumie dzieje. Proszę pomóżcie, bo jestem naprawdę skonfundowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że traktuje Cię tylko jak koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce z Ciebie zrobić koleżankę do seksu nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie był nigdy z kobietą i nie wie jak się za to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homoseksualista a ty jesteś przykrywką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba źle go zrozumiałaś, te włosy to nie komplement a pretensja... lenisz się że po czterech dniach znajduje twoje kłaki? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź, śpiąc u niego dziewczyna miała prawo się podniecić, pewnie przy czochraniu bobra zgubiła kilka, to żadne przestępstwo, każdej może się zdarzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skonfundowana
Ha ha ha niech ktoś zatrzyma tą karuzelę śmiechu. Chodzi o włosy z glowy. I naprawdę nie wiem o co chodzi osobiście rozmyślam nad całkowitym wycofaniem się że znajomości, problem polega na tym że oboje mamy depresję, wspieramy się I od roku nawzajem odwodziny od samobójstwa. I boję się że jeśli tak się od niego odetne coś sobie zrobi. I tak wiem to debilne że nie umiem sobie sama z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skonfundowana
Ha ha ha niech ktoś zatrzyma tą karuzelę śmiechu. Chodzi o włosy z glowy. I naprawdę nie wiem o co chodzi osobiście rozmyślam nad całkowitym wycofaniem się że znajomości, problem polega na tym że oboje mamy depresję, wspieramy się I od roku nawzajem odwodziny od samobójstwa. I boję się że jeśli tak się od niego odetne coś sobie zrobi. I tak wiem to debilne że nie umiem sobie sama z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abstrakcyjni ludzie. Ciekawe może to być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy abstrakcyjni że chcą się uśmiercić... to jakaś kretynka myśląca że fajny temat wymyśliła a nie żadna abstrakcja z depresją :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał Ci że znalazł twoje włosy z głowy? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×