Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Honorato byłaś dla mnie przykładem laski z wyższej półki

Polecane posty

Gość gość

o której sobie teraz przypadkiem pomyślałem w ramach fantazji o delikatnej kobiecej dominacji z kobietą z innej bajki niż moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj do robaczka, czyli podstarzalej nimfomanki ciapulku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie piszę tego z kpiną,ale te twoje zdjęcia jak na tych imprezach robisz furorę robią wrażenie,to zasiadanie w jakichś radach nadzorczych też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że nie z kpiną, bo moje życie to mój świadomy wybór a nie konieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z żadną kpiną,z lekką zazdrością najwyżej i podziwem,i jestem w szoku,że masz kłopoty,że nie najlepiej z mężem ci się układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po prostu rozmyślam o różnych sprawach,tak jak moja Magdalena Joanna ,bierze mnie czasami na rozmyślania,jakby to było z kobietą z nieco innego świata( taką naprawdę,a nie taką,która by miała kompleksy),która jednak by mnie kochała,gdzie bylibyśmy świadomi tych różnic,wiedzielibyśmy gdzie nasze światy połączyć,gdzie lepiej nie,czy te różnice byłyby ciekawe na dłuższą metę,czy by spowszedniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz, tylko problem w tym, że z nim układa mi się niezbyt na pewnych płaszczyznach, ale w rozmowach z Tobą bywa jeszcze gorzej, czasem wręcz tragicznie. odpisuję coraz mniej na Twoje tematy, bo odbieraja mi życiową energię, moją motywację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie odpisuj,bo nie wiem kim jesteś,Honorata by tak nie napisała,na tyle to nawet telepatycznie się rozumiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja patrzę realistycznie i na tyle byśmy się z Honorato zrozumieli,rozmyślam o prostym zagadnieniu,nie jak się wkopać w g****o kompletnie niedobranego związku z jakiegoś powodu,ale jakby to było z kobietą z nieco innego świata,z którą jednak byśmy się rozumieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za późno o parę lat przyjąłeś zaproszenie na bal...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dziecinni byliśmy,ja też byłem pełen ambicji,,Honorata i Karolina takie dwie wyróżniające się przebojowe laski,były minister junior koło niej,Karolina ma drugie nazwisko takie jak ktoś związany z Wałęsą,czy jakaś rodzina nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez kafeterię się tego nie dowiemy, jakby to było w związku. Zresztą nie lubię nerwusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam kompleksów, ale wiem że niewierny facet potrafi zmniejszyć poczucie własnej wartości i wpędzić atrakcyjną kobietę w kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to o usuwanie ciąży 4 lata temu przez twoją siostre to nie mój sukces, słyszałam że ty i patrycja też tak rozwiązaliście swój problem- dobra antykoncepcja to brak koncepcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wypiję melisę to jestem bardzo spokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poważne stany melisa to tylko herbatka ziołowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż tak poważnych stanów nie mam,ale było blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×