Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zabrudzony dywan po zabawie sylwestrowej

Polecane posty

Gość gość

Hejka. Jak w temace mam teraz bardzo poważny problem z dywanami, które totalnie się zabrudziły po zabawie sylwestrowej i są to plamy z błota, kolorowych konfetti i wina. taki miks nie idzie zmyć wodą i płynem. może ktoś zna inny sposób na pozbycie się tego uporczywego brudu? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć. jak jest to mały dywan, złóż go w kostkę i wyperz go w automacie. gorzej jeśli to dywan sztywny lub o większych parametrach. może skontaktuj się z gościem co pierze u klienta w domu. telefonów multum w necie. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że dobry płyn i ściereczka z firanki powinna pomóc. tyle, ze będzie przez jakiś czas dywan wilgotny, bo wiadomo - zima. ja tak robię w letnie dni na świeżym powietrzu i pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawołaj gościa z Karcherem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tych panów z karscherami zdecydowanie iodradzam. prali u mnie meble i dywany,a efekt był taki, że po wyschnięciu plamy były nada widoczne, a 300 zło poszło do kładnie w błoto. acha, może był tylko jeden malutki pozytyw. od wypranej rzeczy był ładny zapach;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deepcleaning
19:38 droga Pani sam mam karchera ale takiego za prawie £800, z racji iz w uk sa przewaznie dywany dywaniki i inne karpety to bez prania sie nie obedzie... zamowilem pana z karcherem,skasowal a efekt mizerny,po roku kolejny pan z innym profesjonalnym sprzetem,efekt mizerniejszy od poprzedniego. Wkurzylem sie i zamowilem karcher tu w uk.w miedzy czasie skontaktowalem sie przedstawicielem ktory pod szyldem karchera pierze a nie tylko uzywa tego sprzetu i znalazlem przyczyne! Po prostu uzywaja zamiennikow zamiast orginalnego proszku czy plynu karchera:( ja z racji milosci do niemieckich produktow chemii,czekolad itp:) zamowilem wniemczech proszek do prania karcher. Popatrzylem na filmiki instruktazowe co i jak i wystartowalem. Na dzien dzisiejszy mam 4vany i jezdzimy po klientach miedzy innymi banki,teatry,i inne instytucje. Nikt nigdy nie zlozyl zazalenia poza tym ze zostaje wilgotny na dwa trzy dni. Zostaje wilgotny bo piore w głab a nie powierzchowne włosie,namaczam spryskiwaczem przed pranie powoerzchni i po 20min biore sie za pranie. Kochana Pani,to nie wina karchera tylko mizernot ktorych wiedza konczy sie tylko na tym by pseudopranie zrobic. Zakupili sprzet ale pojecia nie maja tak samo jak ja kupujac najnowszego iphona rece mi opadly bo nie potrafilem na tym nic robic,wolalem go sprzedac nic grac experta obslugi:) musi byc w Polsce jakas baza danych renomowanych girm pioracych z reputacją. Tam ktos pisal o mazaniu firanką..no sa to jakies sposoby dzieki ktorym powierzchowny brud widocznym golym okiem moze zejsc i czesto schodzi ale nie dlatego ze firana ma cudowne wlasciwosci lecz dlatego ze ten efekt otrzyma pani zasłoną,skarpetką,pieluchą itp.poniewaz „wciska „ Pani zabrudzenie w glab dywanu.Porownam to do blacharki w aucie wypadkowym-moze Pani zaszpachlowac błotnik i tak jezdzic ze swiadomoscia ze jest szpachla lub wymienic na nowy i wiedziec ze robota jest zrobiona na 10tke gdzie w finale wymiana tego blotnika na nowy i malowanie wychodzi nie raz taniej niz proces naprawy,szpachlowania,malowania itd. Dac co wyprac prosze do fachowca ktory z gory nam zagwarantuje gdy zerknie na plamy ze jest w stanie je usunac w 100%. Jesli bedzie cos mamrotal pod nosem i filozofowal nie dajac stanowczej i zdecydowanej i satysfakcjonujacej Panią odpowiedzi to prosze mu pieknie podziekowac. Kochana masz wybor i takie prawo. Placisz w koncu za usluge po jej wykonaniu a nie za partactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta racja!! To co pisze przedmówca. ludzie mają coś, ale nie potrafią zupełnie się tym obsługiwać. dla tego proponuję nie kombinować samemu, nie bawić się w zosię samosię, a tylko skontaktowac się z profesjonalną firmą, która zajmuje się tym zawodowo, daje gwarancję na wykonaną usługę i fakturę. dosyć wspierania szarej strefy. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu nie zwinełas dywanu przed zabawą debilko. Tępa bezmózgowa dzido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnosząc się do tematu to powiem tak. u mnie też podczas imprezy dywany zostały poważnie zanieczyszczone i nie bawiłam się w dywagacje, tylko wyszukałam w mojej okolicy firmę, która tym się profesjonalnie zajmuje. była to firma Pierzdywan, która się mieści we Wrocławiu na ulicy kiełczowskiej 62. dywany były u nich krótko, a po mechanicznym praniu wyglądają praktycznie jak nowe. kosztowało mnie to tylko kilka złotych, a zaoszczędziłam sobie nerwy. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam, że firmy piorące raczej trzymaja w tajemnicy nazwy produktów chemicznych, które używają w swojej branży. jak widze, że jednak chyba tak nie jest do końca. może i pobawiłabym się w zakup takiej chemii, ale na dzień dzisiejszy jest za zimno na samodzielne pranie i nie mam też miejsca do tego celu, bo mieszkam w bloku. dlatego teraz znów będę zamawiała pranie w tej pralni z Kiełczowskiej 62, bo kilkakrotnie korzystałam i za każdym razem było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie bawię w samodzielne pranie z prostego powodu, bo się nie opłaci. środki chemiczne są drogie do tego jeszcze trzeba poświęcić trochę czasu i prościej jest zapłacić kilka złotych i mieć problem z głowy. korzystam z pralni, która jest na Kiełczowskiej 62 we Wrocku i nie narzekam! sprawnie, tanio i dobrze. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta racja. nie trzeba się samemu narobić jak głupi osioł i fachowcy przede wszystkim zrobią to lepiej i dają na to gwarancję. u mnie było na tyle fajnie, że wystarczył tylko telefon, a kierowca przyjechał po dywany, które naszykowałem, a po kilku dniach już miałem z powrotem. jednak pralnia Pierzdywan, to pierwszorzędna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a poco nie zwinęłaś dywanu przed zabawą?? Masz za swoje:). Sama nie wypierzesz. Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic to dzwoń pod numer 54514824.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek

Heh. Ostatnio miałem podobny problem, bo były urodziny córeczki, dywanu nie zwinąłem, bo przyszły dzieci,ma dzieci jak to dzieci siadają pupą na podłodze. Nie chciałem by siedziały pupami na podłodze, więc siedziały na dywanie. No i mam za swoje dobre serce. Plamy po torcie to tu, to tam. Wiedziałem już, że bez pralni nie damy rady. w pralni na Kiełczowskiej 62 świetnie sobie z problemem poradzili. po plamach nie ma śladu. dywan wygląda jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×