Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jola_11

dobre kosmetyki na zime

Polecane posty

Gość jola_11

Jak w temacie. Czy w okresie zimowym stosujecie jakieś specjalne kosmetyki, które chronią skórę przed silniejszym wiatrem, mrozem itd ? Jeśli tak to co możecie polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
przede wszystkim kieruje się tym jaki mam rodzaj skóry. Inne kosmetyki będą odpowiednie do cery tłustej, inne do mocno wysuszonej. Na pewno w zimie warto postawić na odpowiednie nawilżenie skóry, która przynajmniej u mnie szybko się wysusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sprawdza się olejek inca inchi, który można stosować na całe ciało. Jest również wielozadaniowy także smaruje go pod make-up oraz smaruje cale ciało po kąpieli a do dłoni używam kremu do rąk z dodatkiem tego olejku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pod choinke dostalam zestaw z neutrogeny, gdzie wlasnie byl krem do twarzy, do kazdego rodzaju cery i on sie fajnie sprawdza na mrozy, ale bez bicia przyznam ze nawet nie spojrzalam na ktorym miejscu w skladzie jest woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viverka
ja praktycznie używam takich samych kosmetyków zimą co latem, może latem trochę lżejsze ale generalnie mam tłustą cerę więc przeważnie jakieś serum węglowe carbo detox np bielendy dodatkowo nakładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Floslek, potem długo długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajagaja
a ja bardzo lubię kosmetyki z Eldan Cosmetics. Mają bardzo naturalny skład i przede wszystkim są skuteczne. Dziewczyny mają rację, że warto je dobierać pod kątem rodzaju skóry. Jeśli masz suchą cerę to z własnego doświadczenia mogę Ci polecić krem Hydra Complex Dermo Moisturizing Cream, działa nawilżająco i ochronnie. W składzie m.in pantenol, ekstrakt z owoców ogórka czy masło shea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianka18
Ja używam tylko i wyłącznie kosmetyków naturalnych od http://www.elfa-pharm.pl/pl/ mam bardzo wrażliwą cerę i często jest podrażniona. Używając kosmetyków chemicznych niestety tylko to pogarszałam problem. Zimą używam nawilżających od tego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felikaa99
gajagaja witaj w klubie. U mnie eldan cosmetics są na tapecie od jakiegoś roku czasu i przyznam, że udało mi się wyprowadzić w końcu kondycję skóry na prostą. Na co dzień używam np pianki do mycia twarzy Acnevect Purifing Cleanser. Dobrze usuwa makijaż i wszystkie zanieczyszczenia, ma przyjemną lekką konsystencję. Zawsze po użyciu mam takie wrażenie bardzo dobrze oczyszczonej skóry, składniki kremów też dużo lepiej się przez to wchłaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamolla
Ja kosmetyki eldan też znam i lubię, choć mam z nimi do czynienia przede wszystkim podczas zabiegów pielęgnacyjnych u kosmetyczki. Z tego co wiem to dobrze jest też używać ich na co dzień, ceny może nieco wyższe niż w drogerii ale tu jakość jest nieporównywalnie lepsza, poza tym są bardzo wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelate
Ja zimą uzywam bardzo dużo kremu do rąk, mam Revitaplex z eveline, ma różowe opakowanie. Jest świetny, żałuję ze wczesniej na niego nie trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kralina
Chyba każdy ma swoich zimowych ulubieńców. Osobiście nie experymentuje, bo mam od kilku lat już HudSalva od Swederm. To maść, która zabezpiecza dłonie i dobrze nawilża. Dzięki temu że jest hipoalergiczna i delikatna to synkowi też nią smaruję zarówno dłonie jak i stopy. Przez zimę o stopy też trzeba zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirunkaa
koleżanka wyżej ma racje :) Ja akurat eldan znam i bardzo lubię, szczególnie sprawdzają się u mnie kremy nawilżające i produkty do demakijażu. Czy ktoś z Was miał już okazję stosować ich kuracje ? zastanawiam się nad jedną z nich i szukam opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim hitem jest krem remescar, na cienie i worki pod oczami, stosuję go zawsze przed wyjściem z domu, tak aby cienie i worki zostały zmniejszone do minimum. Dzięki niemu nie muszę się tyle malować by zatuszować moje cienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre kosmetyki na zimę i nie tylko to takie, które są skuteczne i pomagają naszej skórze, zima szczególnie ważne jest odpowiednie natłuszczenie, nawilżenie skóry, pamiętajmy o tym. www.Beauty-vital.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się używać kosmetyków tylko naturalnych jak wiadomo na zime najlepiej tłuste :D Mój faworyt w tym roku to superbled - takie połączenie masła shea i kakaowego i jeszcze jakiś olejów chyba z firmy cztery szpaki. Kupiłam chyba za niecałe 30zł na alezielonysklep ale jest mega wydajny i myślę ze wystarczy mi do końca zimy (oby się już skończyła!) a jak masz bardzo przesuszoną buzię to można nim smiało posmarować twarz na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikababa22
cały rok używam rękawiczek Epiltouch byOlie, ale szczególnie w zimie widać, że nie ma wysuszonych dłoni, jak to wcześniej bywało. stosuję je raz na trzy tygodnie lub co miesiąc, a efektem jest gładka skóra, bez żadnych wyprysków czy popękań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×