Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związałabyś się 37 letnim facetem który nie był w związku

Polecane posty

Gość gość

Jestem bardzo nieśmiały ale nie jestem prawiczkiem. W jaki sposób powinienem szukać dziewczyny? Czy można być z dziewczyną prowadząc nudne życie. Jedyna moja rozrywka to wyjazdy po Europie ( 5-7 w roku ), czasami kursy tańca, mam też pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz ciekawe życie:) nie martw się:) tulę:) w sumie:) po co Ci kobieta, uważaj, żeby Cię nie złapała i nie zagarnęła Twojego życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiedz coś więcej.Jakie pasje,jakiej muzy słuchasz,czy masz nałogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasje: podróże, historia, historia sztuki, geografia; mam dosyc szczegółowa wiedze jesli chodzi o te dziedziny - czasami ktos mnie okreslał - encyklopedia ;-) muzyki nie slucham a jak już to takiej muzyki srodka np Calvin Harris lub starsze przeboje; czasami muzyka mroczna, depresyjna np. Evanesence nałogow nie mam tylko za duzo siedze przed laptopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydajesz się ciekawy, jaki jest powód, ze do tej pory byłeś sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje. Czuje sie dowartosciowany. Wiem ze jestem super facetem i do tego skromnym. A tak na serio jak sie jest super to nie nalezy o tym pisac tylko po prostu takim byc. Nie okreslilbym sie jako super. Raczej jestem osoba ktora moglaby sie podobac komus kto ma wspolne zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieśmiałość. Fobia społeczna. Brak inicjatywy. Nigdy bezposrednio nie zaprosilem dziewczyne na randke. Ale mialem troche podejsc do dziewczyn typu podryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pracuj nad tym, w przeciwieństwie do wielu osób ty nie musisz się martwić o czym rozmawiać - masz co opowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak hmmm malo osob o podobnych zainteresowaniach spotykam; musze znalezc takie osoby w konkretnym miejscu - jakis klub turyst.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ludzi ma podobne zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze kombinujesz, poza tym takimi rzeczami łatwo ludzi zainteresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak narazie nic, zero kobiet nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoim miejscu dałbym sobie już spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwódka z dziećmi może być?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerze nie płaczą
kobiety to kur/wy, a perełek mało, wyśmieją cie, będą ci wytykać wady, oceniać, zawsze będzie im coś nie tak i ciągle mało, kase twoją rozwalą na pierdoły, idź do burdelu raz na czas, taniej i jak wychodzisz masz spokój, ostrzegam cie ostatni raz nim wdepniesz w gòwno zwane babą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się bracie
gość dziś według 99% bab jesteś nieudacznikiem i męską peezda, sorry, te świnie tylko cie dobiją, szkoda faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rozwódka z dziećmi może być?usmiech.gif Zgłoś na hooj mi taki zużyty odpad jeszcze z bachorami którą kopnął w doope jakiś badboy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój z babami, 99% szansa że cie wykorzystają, wyśmieją i spíerdolą gdy już nie będą miały co z ciebie wydoić, bo baby to wredne suki, nie mają nic do zaoferowania oprócz peezdy którą możesz mieć w burdelu i to zawsze inną a tu jeszcze ciągle ta sama i wiecznie krzywa morda, na rzyganie tylko bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak zwiazku to nie problem ale bardzo dobrze, ze mimo to uprawiasz seks.z.roznymi kobietami to to oznacza, ze jestes wartosciowym mezczyzna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało tych kobiet było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takiego męża jak Ty i muszę powiedzieć że jest czasem ciężko! Mamy wspólne pasje a poza tym każdy jeszcze swoje. Czasem on najzwyklej w świecie mnie nudzi, mimo że sama mam w wielu dziedzinach rozległą wiedzę. Wiesz... Czasem chciałabym poświntuszyć, potańczyć nago np. w sypialni, itp ale on nie chce.. Jak się spotykamy z przyjaciółmi to ja zawsze bryluje a on siedzi smętny, ogólnie jest trochę nudny, nie potrafi rozmawiać o pierdołach... Ale dzieciom za to przekazał fajne geny, są wybitnie zdolne i niech tak zostanie. Rada dla Ciebie... Postaw w kontaktach damsko-meskich na odrobinę luzu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki. W sumie bylbym zdolny poswintuszyc w sypialni, tylko nie mam z kim. Ale wlasnie na takich spotkaniach towarzyskich czasami sie nudze i nic nie gadam. Meczy mnie gadanie o pierdołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego też męczy gadanie o p*****lach haha... Ale za to często go rozśmieszam swoim spontanem i poczuciem humoru. Kiedy go poznałam nie zakładałam związku, chciałam go nawet pogonic, ale potem, z biegiem czasu zakochałam się w jego spokoju, oddaniu, uczciwości, tym, że zawsze jest sobą i mnie szanuje oraz kocha bezwarunkowo... Musisz się odważyć i otworzyć na potencjalne kobiety... Uwierz mi, jest wiele, wiele kobiet marzacych o kimś takim jak Ty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak słodko, tylko gdzie je znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jest słodko zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie gdzie znaleźć wartościowego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym cię chciała.:) To ze nie byles w związku to nie jest najgorsze.:) Nie związałabym sie z nierobem ktory nie ma pracy i jej nie szuka ,uzaleznionym od swojej mamusi i wołającym od mamusi na papieroski.Nie zwiazałabym sie z cpunem ,smierdzielem i chamem. j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy popracowac nad swoja niesmialoscia i fobia spoleczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×