Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brokeninside87

Wy też miewacie takie weekendy

Polecane posty

Gość gość
no to młoda bardzo dobrze :) a co takiego miałas w weekend do zrobienia, że tak mówisz że nic nie zrobiłas ?

a co takiego miałas w weekend do zrobienia, że tak mówisz że nic nie zrobiłas ? x pełne łapki roboty + zniechęcony do życia tygrysek = obijanie się o ściany, słuchanie creepypast i węszenie inf o różnych artystach, których nigdy nie poznam a oni mnie, bo np. już nie żyją:O x Tyle rzeczy do zrobienia , ale wyluzuje , dzisiaj też było się w pracy x gratuluję cierpliwości:) może to jest jakieś wyjście. x brokeninside, najważniejsze to mieć ciepło pod kołderką smiech.gif x no pewnie, że tak:)

Gość gość
a rodzina czy partner się nie czepiają ?? ze tak bezproduktywnie się włóczysz po domu

Gość gość
dobrze mocno obejmę przytule pogłaszcze po główce i nawet delikatnie musnę w czółko

Gość gość
a Ty jakie masz preferencje ? ja 100 procentowy facet ale tulnie z przodu czy z Tyłu lubisz ?

Gość gość
ja w weekendy zawsze czytam, oglądam filmy, gotuję coś smacznego, poćwiczę, żeby plecy były silne, bo robotą przemęczone i wiekiem dojrzałym ;) , odpoczywam po pracy i jest ok :)) czasem spacer, kino, spotkanie, wyjazd - ale to rzadko, bo kasy mało i nie ma towarzystwa wycieczkowego, tylko takie do picia... a ja już nie piję, więc poszłam w odstawkę :P jako nudziarz i dziwak

ale tulnie z przodu czy z Tyłu lubisz ? x no wiesz, tulenie do tyłu to kwestia zaufania;) żeby się tak pleckami wtulić w mężczyznę a on mnie będzie drapał w w karczek zarostem:) poczekam z tym na meża:(

ja w weekendy zawsze czytam, oglądam filmy, gotuję coś smacznego, poćwiczę, żeby plecy były silne, bo robotą przemęczone i wiekiem dojrzałym oczko.gif , odpoczywam po pracy i jest ok usmiech.gif czasem spacer, kino, spotkanie, wyjazd - x o, a jakie masz ćwiczonka na plecki? czy są bezpieczne?:( ja ostatnio śpię bez poduchy i widzę mini poprawę:) oprócz tego nastawiam sobie co 40 min powiadomienie, że mam wstać i się rozciągnąć, zrobić koci grzbiet, poprzebierać łapami, żeby się nie zrosnąć z krzesłem. x ale to rzadko, bo kasy mało i nie ma towarzystwa wycieczkowego, tylko takie do picia... a ja już nie piję, więc poszłam w odstawkę jezyk.gif jako nudziarz i dziwak x o, to, to ja też miałam na studiach znajomych głównie dlatego, że kontynuacja spotkań była zapewniana przez moją skłonność do kielicha:O oczywiście nie było to osią znajomości, ale katalizatorem:O:O:O

Gość gość
zaufania albo nie zaufania. tylenia przodem to przeciez tez czułosc A faceci lubia jak biust kobiety jest na ich torsie kobiety lubia torsy meżczyzni pierrsi i kazdemu jest miło

Gość zyczłiwy ktoś3
broken sroken...a od czego ty odpoczywasz w wekendy.? przeciez jestes nieudacznikiem zyciowym,pasozytem,zerem. Na utrzymaniu rodziców schozofreniczką.bez zadnego zycia poza kafe :) więc???czym tak bardzo zajeta,zmęczona???drapaniem sie po piscie czy jak???

Gość gość
brokeninside87 aseksualna heteroemocjonalna porywcza tylko w internecie chętna do rozmowy:) lubi kawę, piwo i męskie towarzystwo M/y //n/a/m/e// i/s// B/e/l/l/e //I/'/m/ /d/an/c/i/n/g// h/e/r/e //e/v/e/r/y// ni/g/h/t //B/y// d/a/y/s //I// s/l/e/e/p //a/n/d// t/h/e/n// I// d/r/e/a/m //o/f// b/e/t/t/er //l/i/f/e trudno łączyć aseksualność z męskim towarzystwem, chyba, że ono też aseksualne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować