Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Okropne bóle miesiączkowe!!

Polecane posty

Gość gość

Mam zaledwie 15 lat i okres mam od ok 3 lat, problem zaczął się jakoś rok temu kiedy podczas okresu strasznie rozbolał mnie brzuch. To bardzo silny ból, nic tylko płakać bo nie da się stać o własnych siłach. To już kolejny raz, leżę w łóżku i dopiero się zaczyna, a będzie jeszcze gorzej. Dodatkowo jest mi niedobrze i słabo, tabletki nie pomagają. Co w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie pomagają tabletki, no-spa, to idź do ginekologa. Paradoksalnie, może ci przepisać pigułki antykoncepcyjne, bo przy ich zażywaniu okres się stabilizuje i ból się bardzo zmniejsza. Ale może coś innego być, warto sprawdzić, bo to nie musi boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj wziąść ciepłą kąpiel inny niekonwencjonalny sposób który stosuję to delikatna stymulacja łechtaczki,mnie czasem pomaga taki masarz pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ty stymulujesz, to nie łechtaczka, tylko prącie, zboczony kundlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być endometrioza. Ja tez tak miałam jak byłam w twoim wieku ale faszerowałam się prochami i jakoś to było. Wiele dni i nocy przepłakałam w bólu ale bałam się isc do ginekologa. Teraz mam 30 lat i posklejane jajowody i jestem bezpłodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w takiej sytuacji jeździłam na izbę przyjęć ginekologi z płaczem musiałam.dostawac zastrzyki przez pierwsze 3 dni miałam też wypisane tabletki na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasa77
Idź jak najszybciej do dobrego ginekologa. Tak jak napisał ktoś wyżej, to może być endometrioza. U mnie też własnie pierwszymi objawami były okropne bóle w trakcie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×