Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiekteria

Dlaczego ja nigdy nie miałem dziewczyny a mam 26 lat prawie?

Polecane posty

Gość gość
ja malem 25 dziewczyn, 26 okazała się tą jedyną. załóż sobie jakiś profil na portalach randkowych i rozmawiaj normalnie, a nie wysyłaj siurki :D pozdrawiam :P

Gość gość
Widać za brzydki lub zbyt przecietny jestes. Kobiety szukaja dzis prawdziwej milosci do macho a nie takich bylejakich przecietniakow. A na portalach randkowych to jeszcze gorzej bo tam to jest masa przystojniakow przed ktorymi kazda rozklada nogi za wysoka liga dla ciebie chlopcze jak w realu nie potrafisz sobie znalezc to gdzie ci portale gdzie jest pelno przystojnych napalencow.

Gość Piotr wsdeqfwef
A ja w wieku 27 lat poznałem pierwszą dziewczynę i coś zacząłem randkować, nie robiła problemu z tego, że nikogo nie miałem. Po prostu trzeba zadziałać, jeśli nie podejmiesz działań, nie możesz liczyć na to, że coś zmieni się samo, nie możesz też obwianiać innych. Zastanów się co Ty możesz w sobie zmienić, jakie masz pasje, jak możesz to wykorzystać, po prostu rusz głową. Ja wiem, że nie jest łatwo, ale trzymam kciuki :)

Gość krzysiekteria
Jak niby działać, ja jestem niezbyt śmiały i nieco podłamany tą sytuacją. Zaczepianie lasek na ulicy nic nie daje.

Gość Piotr wsdeqfwef
Paaanie, bo ja jestem śmiały xD, ja nawet dziewczyny na studniówkę nie umiałem zaprosić, do tego jestem gruby itp :D. Wziąłem się za siebie w tym sensie, że zacząłem ćwiczyć na siłowni, przestałem pić alkohol, zacząłem więcej czytać. Zawsze sporo czasu spędzałem w internecie, zacząłem szperać po czatach interii, forach internetowych (nie portalach randkowych), zacząłem poznawać ludzi (bez założeń, że szukam żony itp), podobnych do mnie, w tym dziewczyny. Było zupełnie inaczej niż z ludźmi z pracy czy ze studiów, z którymi nie nadawałem na tych samych falach. Wiesz nie znam Cię, złotej rady Ci nie dam, opisałem tylko jak poznałem kilku przyjaciół i dziewczyn, z którymi miałem okazję się spotkać i nabrać trochę doświadczenia :)

Gość gość
Pasożyty nie mają dziewczyn. Tasiemiec by się rozmnożyć sam się zapładnia.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować