Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostałam kosza od faceta który mi się nie podoba...

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Pewien facet chyba błędnie zinterpretowal moje zachowanie i... dał mi dość wyraźnie do zrozumienia, że nic z tego... Tyle tylko, że mi nawet coś takiego przez myśl nie przeszło :D gość jest nie w moim typie, a poza tym jest zajęty :P Jest mi głupio jak cholera. Miał ktoś taką sytuację? Jak z czegoś takiego wybrnąć żeby zachować twarz, a nie doprowadzić do jakichś konfliktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis ty jest głupi że takie tematy tworzysz. A potem masz burdel w głowie i choroby umysłowe ci grożą przez to wymyślanie prowokacje i podszywanie. Lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnieć i żyć normalnie. Ty jesteś w całkiem komfortowej sytuacji, ale co JA mam powiedzieć - dostałam kosza od faceta, który mi się jak najbardziej podoba!! Przez co teraz czuję się beznadziejna, i popadam już chyba nawet w depresję! I... i... i do cholery on nie jest też kimś aż tak super, by liczyć na nie wiadomo co i kogo... mógł mieć MNIE!... serio jestem taka paskudna, by mnie nazywać 'siostrą' i olewać??... Nawet po pijaku nie chciał... xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzuj, większość facetów myśli, że żadna im się nie oprze i dają kosze na ślepo... olej dziada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burek jestem twoja siostra? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:43 O kurde, ale frajer z tego faceta. Jeszcze kiedyś będzie żałował, że Cię odrzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupi jezd ja bym tarmosił cię a bzytki jestem jak napalony narciasz nad możem więć może byśmy się dogadali po wszystkim bym ci puścił strzałe z łuku pasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak? bo czekam z dzidą zamiast strzały tak na mnie działa sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu powyżej, wytrzeźwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety jak dostaną kosza to przeżywają jak mrówka okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo wiesz, dostać kosza nic nie chcąc, to tak jakoś dziwnie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:59 To Ty sobie wkręcasz jakieś chore historie chłopczyku podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:00 Masz jakieś urojenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:43 wyglada ze ja tez dostalam kosza od faceta ktory mi sie cholernie podoba.. no ale wiedzialam ze jes zajety. Powiedzial ze kocha kobiete z ktora sie spotyka. No I to ja jestem atrakcyjna i mlodsza. Nie jest to konfortowa sytuacja bo pracujemy razem, ale od tamtej pory jest dla mnie jest dla mnie wyjatkowo mily i dbajacy (dla wszystkich innych surowy i wymagajacy).., wiec moze nie ma tego zlego, i moze to pomysl na awans??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
awanse to taka odskocznia od progu żeby przejśc do drugego czy przez szklane drzwi ? ;-) kurdę ja taka niezorientowana w kierunkach jezdem z pułtuska ktoś mie podrzuci może być golf lub opel astra wybredna nie bede byleby dojechal a jak nie to niech pcha od śrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zlego ze slowem “awans”?? No ale skoro jezdes z pultuska to wiem ze tego nie rozumiesz...I to mial byc zart z tym awansem (szukanie pozytywnej strony w calej sytuacji). Serio, jestem calkiem atrakcyjna, a on starszy i nie zaatrakcyjny. No ale na mnie dziala i mialam ochote na romans. A tu klops, zakochany w innej. Ale powaznie, od tego czasu obchodzi sie ze mna jak z jajkiem :-) nie wiem czy smiac sie czy plakac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babki, ale jesteście ograniczone. Faceci moze i by was pukneli i zostawili z opinia k*****y w miejscu pracy. Jak tego chcecie to Ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ty masz problem z nim? ja bym śmiała się z tego leszcza i jeszcze dostałby pouczenie ode mnie za błędną inerpretację- myśli że taki z******ty jest dla każdej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babki, ale jesteście ograniczone. Faceci moze i by was pukneli i zostawili z opinia k*****y w miejscu pracy. Jak tego chcecie to Ok usmiech.gif x Nie wierzę że jest ktoś o tak prostackim sposobie myślenia, nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:36 A ty naprawdę wierzysz w rozwój romansu z zonatym przełożonym? Naiwne gęsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no i ty masz problem z nim? ja bym śmiała się z tego leszcza i jeszcze dostałby pouczenie ode mnie za błędną inerpretację- myśli że taki z******ty jest dla każdejusmiech.gif" x No wiesz, w duchu to się śmieję :D tyle tylko że niezbyt wiem jak go wyprowadzić z błędu. Z grubej rury nie pojadę, bo nie chciałabym żeby z tego jakieś kwasy wyszły. Tłumaczyć też się nie będę, bo zwykle tak jest, że jak ktoś coś sobie ubzdura, to możesz mówić swoje a on i tak myśli swoje. W ogóle, to tak mnie wcięło jak to usłyszałam :D Nawet przez myśl mi nie przeszło, że on może pomyśleć, że ja mogłabym go chcieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:36 no przeciez pisalam ze nie zonaty. Z kims sie spotyka i wiem ze nie mieszkaja razem. Wiem ze w pracy to nie najlepsze miejsce na romans, no ale ostatecznie czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×