Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w outsourcingu a CV

Polecane posty

Gość gość

Cześć, Od jakiegoś czasu pracuje w firmie, która zatrudnia pracowników outsourcingu, więc pracuje w jednej firmie, a umowę mam podpisaną z inną - jak zgrabnie ująć to w CV? Czy dobre jest podejście: [stanowisko] w [firma A] dla [firma B, w której fizycznie pracuję]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
denerwują mnie standardy wyznaczane przez pracodawców. cv, zyciorys, lojalka nieðługo dojda wyniki badań genetycznych, sprawdzanie predyspozycji na własny koszt lub na koszt podatnika. niech sie piertolą. ja powiedziałem że jak jeszcze kiedyś będę zmuszony pracowac to nie dam im do reki informacji o moim zyciu bo wykorzystają to przeciwko mnie.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
denerwują mnie pytania typu a dlaczego już pan tam nie pracuje? a c***j cie to koorfa obchodzi. to jest sprawa między mna a poprzednim pracodawcą. tych rekruterów to juz jepie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak ludzie idą mna randke to sie koorfa nie wyytuja "a dlaczego zerwaleś/as z tą czy tamtą a ile razy ci dawała dooopy ile było zadowolonych a ile nie podaj okresy kiedy ze soba chodziliście współżyliście it. kooorfa jakieś jaja są? a na koniec podpisujesz ze sie zgadzasz na wykorzystanie tych informacji przez osoby których nie znasz i które cie nie zatrudnią. kasujcie te wszystkie swoje cv z netów bo sie to wam kiedyś kooorfa cięzko odbije na zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j\jeszcze jakies psychotesty żeby mieć na ciebie metode i haki. co wy z siebie robicie? idziesz sie starac o prace to sie musisz zachowywac jakby ci ktols koorfa łaske robił. wypiertalac kooorfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie macie zadnego obowiazku podawac pracodawcom prawdy i nie ma żadnego prawa które pozwalałoby im pociagnąc was za to do odpowiedzialności. kłamcie oszukujcie itd. oni cały czas to robią i sie nikomu nie tłumaczą. a ze tam se ktos piertolnął drobnym druczkiem ze musisz mu sie spowiadać bo inaczej kara to c***j mu w srake.. nie on tu ustanwaia prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty gdzieś pracujesz w zasadzie nie wiadomo na jakich zasadach i chcesz informacje o metodach działania firmy porozsyłac do całej konkurencji. ja bym cie na pewno nie zatrudnił jakbys mi takie cv sprezentował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslisz ze ich tam interesuje kiedy wstajesz kiedy jesz śniadanie i w jakim systemie zmianowym pracujesz? c***j ich to interesuje. jak pracowałeś w branży to dostarczasz im razem z innymi aplikantami masy informacji do analizy statystycznej. danych które korelują z innymi znanymi faktami i wykorzystują w walce z konkurencja w której pracujesz. tam jakies kołki co wzieły pożyczke wyppłyneły na fali jakiejś koninktury pozakładały jakies koorfa smieszne firmy i tera mysla że zbieranie cv po prostu wypada na tym poziomie. juz koorfa nie moge na tych debili patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9/10 z tych cv pewnie idie na jakies wałowanie kasy wyłudzanie dotacji czy c***j wie co. lewe umowy itd. dajcie se ludzie spokój. zaciśnijcie pasa przetrzymajcie ich w końcu padną albo spiertola i będzie mozna zaczac coś robic z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujcie na czarno konsumujcie na czarno najlepiej obydwie rzeczy jak najmniej. a nie im sie sami w łapy pchacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslicie ze na czym wyrosła branża IT? na koorfa innowacjach i zwiekszaniu wydajności. podstawowym impulsem była rozdmuchana biurokracja a biurokracje rozdmuchuje sie tylko w jednym celu żeby wałowac kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CV kooorfa. w cv to ja im moge napisac czego oczekuje za swoje usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×