Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

badanie usg tv

Polecane posty

Gość gość

Niedługo idę na swoje pierwsze badanie usg do ginekologa. Kazano mi przynieść ze sobą prezerwatywe, ale czytając o tym badaniu w Internecie spotkalam się z komentarzami że musi to być specjalna osłonka przeznaczona do badań usg. Natomiast na innym forum wypowiadala się pani, która miała robione te badanie przy użyciu zwykłej prezerwatywy. To jak to w końcu jest? I czy da się taką specjalną osłonkę do usg tv kupić w aptece? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam badana wiele razy przez lekarza i miałam usg i nigdy nie musiałam nic przynosić. Zapytaj swojego lekarza jak jest w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazali mi kupić i przynieść swoją, problem w tym czy to ma być jakaś specjalna przeznaczona do tego celu czy ma byc zwykla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie określili że specjalna jakaś to weź zwykłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co widzę to te osłonki są w hurtowniach i to w dużych ilościach więc bez sensu byłoby gdybyś kupowała skoro potrzebujesz jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie zwykła prezerwatywa nie nadaje się, bo zwykle ma na czubku pęcherzyk na nasienie. Po nałożeniu na sondę będzie tam powietrze, które w 100% blokuje sygnał z tego kierunku - takie badanie będzie z założenia "upośledzone". Jak już jakiś lekarz takie coś "wymyślił" to powinien sam sprzedawać pasującę osłonkę, a nie zmuszać pacjentów do kombinowania i użycia przypadkowego i "psującego" badanie akcesorium. Badanie ma być miarodajne, a szczególnie w przypadku tak jakby nie patrzeć krępującego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×