Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blueweb1986

Kobieta bez faceta to totalne zero...

Polecane posty

Gość Blueweb1986

OMG. Kobieta ktora nie ma faceta to totalne dno. Zwłaszcza jak chowa sie za jakimis morałami że chce tego jedynego co nada sie do zalozenia rodziny. Lepszy nawet pijak, bezrobotny i stary niż żaden. Kobieta bez faceta wygląda jak pół d**y z za krzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze kobieta ktora tak mysli to jest dopiero zero bo nie ma innego zainteresowania w zyciu nie chce mi sie ten temat wogole dyskutowac koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba która tak twierdzi to mniej niż zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba która tak twierdzi to mniej niż zero Ty tak twierdzisz, bo sama jesteś zerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z normalnym poczuciem własnej wartości uzależnia swoją wartość od drugiego człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dlaczego samotne panie radzą sobie lepiej niż samotni panowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Nie wyglądam jak " pół d**y zza krzaka"- wyglądam stosownie do mojego wieku. Dbam o siebie. Czyli zdrowo się odżywiam, uprawiam sporty, nie palę, nie piję, wysypiam się, 2. pracuję, 3. utrzymuję siebie i dziecko a dziecko ma wzorce męskie w rodzinie, 4. mam interesowania przekraczające oglądanie tv i czytanie pism dla gospodyń domowych, 5. nie k***ię się 6. nikogo ani nie okłamuję ani niczego nie obiecuję, nie zawracam d**y. 7. cenię święty spokój, również od facetów. Po co mi chłop? Dla "zasady" że " należy"? Dla mnie facet to zbędny balast. Do rozmów mam przyjaciół i rodzinę. Uczucia okazuję matce, ojcu, rodzeństwu i mojemu dziecku. A co do samego dawania duupy - ja nie mam takiego obowiązku komukolwiek udostępniać moje 4 litery. Moje 4 litery to moja własność. Jestem kobietą niezależną. Nie znoszę jak mi facet dyktuje co i jak ma być, poza pracą zawodową. W tym ostatnim jestem w stanie tolerować przełożonego. W życiu prywatnym, w zaciszu domowym nie. Moim świętym prawem jako człowieka jest indywidualne kierowanie własnym życiem prywatnym. Zdecydowałam się żyć samotnie bez faceta pod dachem. Facet jojczący wiecznie na kobiety i swoimi śmiesznymi wpisami wiecznie je osądzający to mniej niż zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one uważają że "im tak dobrze" a zalewają pałe codziennie bo samotne to pijaczki, piją do lustra, piją do TV, i miętolą kota i czytają romanse, są jak kaczka dziwaczka, zdziczałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale ty nie stara panna tylko samotna matka, wybrałaś debila to teraz masz, a co masz to raczej przesrane życie osobiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś typowa samotna mamuśka, zrobił cie jakiś w ch/ooja i się oparzyłaś i teraz wszyscy faceci są be i związki be, i nie kłam że nie pijesz bo wino to też alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:52 14:56 To nie moja wina że jesteś ograniczony intelektualnie. Dla takich jak ty posiadanie partnera życiowego to jedyny cel życiowy. Zazwyczaj osobniki stawiający jedynie na partnera to osoby o wąskich horyzontach. Biedny ty... rodzice pewnie cię zrobili a potem jedynym twoim "hobby" było ewentualnie jak koledzy chcieli rzucanie kapsli na podwórku bo zamiast cię stymulować starzy zajęci byli sobą. Z twoich wpisów jasno wynika żeś miałkim człowieczkiem. Żaden byle frajer mi nie zrobił brzucha i nie odszedł. Pojechałam sobie na inseminację. I co łyso? Nikt nie musiał mnie dupczyć. A.. i mam kota a nawet i psa. Ogród, domek jednorodzinny. Mam za co włożyć do gara. Czego chcieć więcej? Delikwenta który będzie mi dupę truł ? A fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to się nazywa fachowo "trafiona i zatopiona" nic już z takiej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor tematu to bezrobotny palat zyjacy na kosz naiwnych kobiet poczytajcie co pisze! Osracprzyj***** tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczescie_to_wybor
Temat bardzo niesprawiedliwy i pokazuje życie w średniowieczu. Niestety nie ma tutaj ani trochę prawdy. Człowiek przede wszystkim powinien żyć dla siebie. Jeżeli znajdzie się bratnia dusza to fajnie, jeżeli nie to też nie ma się czym przejmować. A takie myślenie jak w temacie to wydaje mi się, że mają biedne osoby, pozbawione celu w życiu lub skrzywdzone przez los. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez promowanie takiego stylu życia siłę kobiet woli trwać przy jelopach... Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto świat feministek
gość dziś o kur..... to jeszcze lepsza, inseminacja w klinice, jprdl, to dopiero trzeba być umysłową peezdą, i na ch/ooj ci ten bachor? jako ozdoba czy zabawka??? píerdolnięta nieźle, nic dziwnego że żaden nie chciał cie ruch/ać, bachor pewnie zostanie pedałem bo co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale babom najèbali gòwna do mózgów, szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Chęć posiadania dziecka to jedna z podstawowych potrzeb kobiety, niezależna od jej pozycji społecznej kretynku. Wiesz ozdobą lub zabawką to najwyżej mógłby być facet turlający się po moim domu. Idąc twoim tokiem myślenia teraz już wiem po co cię matka z ojcem zrobili: dla ozdoby. Jednym słowem byłeś wyłącznie ozdobą, dodatkiem do ich życia. Niczym więcej. O moje dziecko się nie martw wydmuszko z tradycyjnej rodziny. Wypisuje frazesy a pusty w środku. I w dodatku frustrat- onanista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Chęć posiadania dziecka to jedna z podstawowych potrzeb kobiety, niezależna od jej pozycji społecznej kretynku. Wiesz ozdobą lub zabawką to najwyżej mógłby być facet turlający się po moim domu. Idąc twoim tokiem myślenia teraz już wiem po co cię matka z ojcem zrobili: dla ozdoby. Jednym słowem byłeś wyłącznie ozdobą, dodatkiem do ich życia. Niczym więcej. O moje dziecko się nie martw wydmuszko z tradycyjnej rodziny. Wypisuje frazesy a pusty w środku. I w dodatku frustrat- onanista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:35 Akurat w tym on ma rację. Jesteś egoistka ktorej zachcialo się dziecka więc poszłaś się zapolodnic. Myślisz że to dla dziecka będzie normalne i nie wpłynie na jego życie? To że będzie mialo matkę, życie na poziomie to naprawdę nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a gdzie tatuś mamusiu? - Nie masz tatusia dziecko - Jak to nie mam? A w szkole Jola, Kasia i Kazik mają - ale ty nie masz i mieć nie będziesz, zamknij ryja i idź studiować fizyke i chemie, bo choć jesteś jeszcze w przedszkolu to aby być lekarzem chirurgiem trzeba kuć od małego, a jutro masz zapíerdalać na lekcje pianina, w weekend jazde konną, i 3 obce języki, jazda na łyżwach i kung fu, bo mamusia tak chce i za to płaci, więc mordaw kubeł dziecko i rób co ci każe. - ale po co mamusiu? - jak to po co? Abyś potem tak jak mamusia kazał swojemu bachorowi to robić, taki los tej rodziny - ale ja nie chce mamusiu, chce się bawić z dziećmi w piaskownicy - zamknij ryja i do pokoju kuć fize i chemie i nie wychodź aż na pamięć znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tępa peezda po inseminacji potrzebowała bachora aby się pochwalić, bo ona do roboty a niańka wychowuj****chora nie ona, typowa egoistyczna kur/wa, co za biedne dziecko, pewnie go nawet nie przytula bo po ch/ooj, emocje są zabronione w tej pseudo rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupić zabawki bachorowi
gość dziś ty tępa bezduszna kur/wo, dziecko to nie przedmiot jak auto w salonie, j****a nowoczesna píerdolnięta cípo, dziecko ma emocje nie tak jak ty, tylko kasa i materialne gòwno, kur/wa jakim trzeba być zjèbem z rynsztoku aby zrobić sobie bachora w klinice i wybrać za niego model rodziny który nie ma ani przyszłości ani logiki. Ale ch/ooj, twoja genetyka wyginie za pololenie i będzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluebleblue
No to jestem totalnym zerem, nie przejmuje się tym. Nie jestem garbata, kulawa ani otyła. Mam pracę, własne mieszkanie, samochód. Mam przyjaciół i znajomych. Nie piję alkoholu. Nie mam kota. Nie mam też potrzeby posiadania faceta w swoim życiu. Nigdy nie chciałam zakładać rodziny, a łapanie byle jakiego kolesia, po to żeby tylko był? Bez sensu. Żadnych plusów, same minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie mam obowiązku tkwić w wymuszonym związku z facetem. Nic do facetów nie czuję. Takie kobiety występują w przyrodzie. I nic z tym nie zrobię. Taka już jestem. Nie mam obowiązku tworzyć tak zwanej tradycyjnej rodziny. Tak w ogóle to proszę się przyjrzeć tym tradycyjnym rodzinom, zwłaszcza tu w Polsce. Nigdy nie miałam ochoty ganiać za jakimś facetem jak suka z wywieszonym jęzorem żeby się ze mną ożenił i zrobił mi dziecko.Uważam że stosowanie wszelkich trików ze strony kobiet byleby tego chłopa mieć jest moim zdaniem poniżej podłogi. To by było upokarzające tak się płaszczyć, stosować te wszystkie taktyki byleby chciał dać się zawlec do USC czy pod ołtarz. Dzisiaj dla wielu kobiet związek to sposób na życie w godnych warunkach ( ekonomia). Nigdy mi się nie chciało latać z facetami. Dziecko ma wszystko co mu potrzeba. Owszem żyję na poziomie bo mam dobrą pracę, zaznaczam jednak że dziecko nie błąka się z kluczem na szyi. Jest zaopiekowane pod każdym względem. I tak jak już wcześniej wspomniałam wzorce męskie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to i tak nie jest normalne. Nie wyobrażam sobie powiedzieć dziecku że jest z banku nasienia albo oklamywac tym bardziej że nie znam ojca itp. W życiu jest coś za coś. Nie masz fajnego faceta to i dziecka nie powinnaś. Egoizm i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 1. Nigdy do mojego dziecka nie mówię ( ani nie krzyczę) " zamknij ryja" 2. Owszem teraz jedynym jego obowiązkiem jest nauka- aż do matury. Później sam sobie wybierze kierunek studiów. Poza tym idioto zapoznaj się z programem nauczania przedszkola ( co one tam robią). 3. Ma być robolem niewykwalifikowanym zarabiającym najniższą krajową, jego jedyną "rozrywką" ma być produkowanie 20 dzieciaków i wegetacja od pierwszego do pierwszego z wiecznym niepokojem czy do tego pierwszego starczy ??? P.s. Na podwórko do kolegów i koleżanek wychodzi. Nie zabraniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie posraj się o ty " najpotrzebniejsza istoto na Ziemi... -mężczyzno". Rzygać mi się chce na takich jak ty. Wiesz tradycjonalisto co to jest rodzina wielopokoleniowa w dużym domu ??W takiej rodzinie się wychowałam i w takiej rodzinie wychowuje się moje dziecko, bez faceta który co najwyżej by mi grzał łóżko w sypialni. Ale nie grzeje bo jest mi zbędny. Nianiek w moim domu nigdy nie było ale nauczyciel francuskiego i angielskiego i owszem. Skoro mnie stać to dlaczego mam odmawiać dobrej edukacji dziecku ??? Siedź sobie ty tradycjonalisto w swojej norze i pluj się :-)))) Zabawek ma od cholery, przytulane jest codziennie przez dziadków, wujków i oczywiście przeze mnie o ty tradycjonalisto z " porządnej polskiej tradycyjnej rodziny". Paciorek na klęczkach też rano odmawiasz tradycjonalisto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak w Polsce ma się cokolwiek zmienić? I jak Polacy jako naród mają być szanowani. I choćby zwyczajnie lubieni? No jak ma nam być lepiej?? No jak? Jeśli nadal istnieją tacy ludzie jak na tym forum, w tym temacie. Jak jeden drugiego nienawidzi, obraża. Jak garsta ludzi rości sobie prawo do mówienia innym co mają robić, jak żyć, jakie mają mieć wartości. No dno i koszmar. Nienawiść, homofobia, rasizm.. I inne- kiszmar. Nigdy nic nie osiągniemy jako naród bo dla europy nasza mentalność zatrzymała się w średniowieczu. Nasze poglądy są dla wielu śmieszne. Nikt nas nie bierze poważnie. Wszyscy się rozwijają idą do przodu a w Polsce wmawia sie kobietom że bez mężczyzny jest gorsza. No bosze. Koniec swiata. Na zachodzie tak bylo bodajże ze 300 lat temu. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×