Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie moge się odnaleść w nowym świecie:(

Polecane posty

Gość gość

Witam , mam na imię Dawid mam 17lat i nie mogę się idnaleźć wnowym kraju. Od początuk , mieszkałem ,na wsi miałem tam kolegów , koleżanki, przyjaciół ,rodzine . Gdy miałem 13 lat moja mama oświadczyła mi i mojej siostrze że wyjeżdzamy do Belgi bo tata ma tam pracę i mama też niby miała i w karzdej chwili mogła wrócić. Podszedłem do tego neutralnie ale jako 12 latek nie wiedziałem jeszcze co tak naprawdę tracę . Gdy przyjechaliśmy na miejscę miałem już załatwioną szkołę , oczywiście nie znająz języka na start cofneli mnie o dwie klasy i żucili na głęboką wodę. Poszedłem do 4 klasy , w tej chwili pamiętam tylko dzień w kturym weszłem do klasy , potem już nic. Następne 2 lata to była masakra , nadal nie znalem języka więc w szkole mi za dobrze nie szło a raczej fatalnie do tego w ostatniej klasie podstawowej trafił mi się nauczyciel rasista który gnojił mnie jak mógł , z resztą do szkoły średnieł przepchnoł mnie dyrektor a ten ch** jeszcze mi na koniec powiedział że on to by mnie nie przepuścił i że teraz powiniennem drektora po rękach całować. Gdy poszedłem do technikum troche odrzyłem . Nauczyciele byli mili w nauce zaczeło mi iść coraz lepiej , w trzecieł klasie udało mi się dośtać na elekrtonikę-ict no i jakoś sb radze. Jeżeli chodzi o kolegów to mam paru ale o dziewczynach to mogę zapomnieć ponieważ w szkole do której chodze nie ma ani jednej , naturalnie oprucz nauczycielek ;)Nawet gdy by cudem byłe to i tak nie umiał bym do nich zagadać bo mój język nie jest jeszcze na wystarczającym poziomie . Moi dawni koledzy z polski już mnie zapomnieli ale nawet im się nie dzieię , wkońcu przyjeżdzam raz na rok a oni mają już nowe toważystwa , kolegów , dziewczyny, cisną molanże co weekand i korzystają z młodości . A ja siedze sam w tym zakichanym kraju bez przyjaciół nie chodzę na imprezy bo nikt z moich kolegów nie chodzi , a mam ich nawet sporo . Siedzę tylko nad książkami . Nie zapaliłem pierwszego papierosa bo nie miałem z kim tak samo z piciem o sexie nie wspomnę. I tak żyje z myślą że gdy zkończę szkołę w wieku 20 lat jako poukładany bez nałogowy prawiczek , z dyplomem w ręku i z adwizą na studia obudzę się z ręką w nocniku i zacznę się ztaczać. Puki co nie mam jakiego takiego planu na życie , wiem tylko że jak najszybciej chciał bym wrucić do Polski , ale czy to ma sens , znowu wszystko od nowa? Powiecie że się nad sobą użalam ale prawda jest taka że gdyby rodzice nie kazali mi wyjechać to moje życie wyglądało by zupełnie inaczej i był bym szczęśliwy . Rodzice nie róbcie tego swoim dziecią w takim wieku , jeżeli dziecko ma sześć siedem lat to zadomowi się po kilku miesiącach . U mnie trwa to do tej pory :(. Ps . Sorki za błędy ale ortografi też nie miałem kidey się porządnie nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw tych debili i wracaj do PL. Tam przynajmniej jestes u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahaha kolejny tepak z zerowa wiedza o zyciu i to doslownie ZALUJE ze go koledzy nie wciagneli w nalogi. Kto ci tak nasral do tego twojego pustego lba? Popalilbys i popil powiedzmy 15 lat to bys moze smieciu zrozumial jaki glupi byles ale odwrotu by juz nie bylo. I kto wie, moze tez jakas smiertelna choroba tez sie pojawila, oprocz innych patologii. Wiec sie mozesz cieszyc i kiedys podziekowac mi za ta najmadrzejsza rade w twoim zyciu. Nigdy nie daj sie wciagnac w nalogi. A porzadne dziewczyny nie pija i nie pala. Ogarnij sie a nie placzesz z powodu braku cweli ktorzy jedyne co potrafia to uchlewac pedalskie ryje i obrabiac sobie doopy nawzajem za plecami jak to gowno powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emigracja jest prze/j****a, słabi psychicznie szybko padają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nie pije ten nie zyje. Gnij w uk cwelu. Je/bać NA RW KK KZ JK MC i MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat moi rodzice zrobili to samo. Ja miałam 16 lat, siostra 13 a najmłodszy brat 7. Też byłam 2 lata do tyłu bo musiałam się nauczyć języka. Teraz wszyscy jesteśmy po studiach, dobrze życie towarzyskie, z seksem i partnerami też nie nie było problemu. Żadne z nas nie pali bo to raczej wstyd a nie powód do dumy. Jestem wdzięczna rodzicom, że zabrali mnie z tej dziury zwanej polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nie pije jest niesamowitym mistrzem, bo w plu to arcytrudne. W plu same cwelowate uchlejmordy ktorym sram do uchlanych pedalskich ryjow :D tak jak temu gownu powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pedały i p**dusie nie piją :D widocznie nim jestes siusiumajtku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pedały i pi/zdusie nie piją :D widocznie nim jestes siusiumajtku :D widac ze cie nie stac z tych groszy co zarabiasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadamy cwelu jak bedziesz zdychal przez np marskosc watroby albo odpier/dolisz cos po alko co ci zycie ciezko zje/bie. :) pij cwelu jak najwiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak najczesciej. Pokaz ze nie jestes pedalem jak ja BUAHAHAHA mamy niezla beke z moja dziewczyna z ciebie cwelu przyglupi :D i to od kilku lat :) ujadajacy nieudaczniku na garnku u matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnij napisac ze ona to gumowa lala z sexshopu i ze jest gruba i brzydka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępy debil wolałby zalewać pałe z koleżkami, ćpać i zapładniać tępe dziunie z wioski zamiast mieć normalne życie, co za patologia, dobrze mówią że polak może wyjechać z kraju, ale kraju z polaka nie wyciągnie, umysłowa patologia i zacofanie zawsze zostaje gdzie by nie pojechał, syf i wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pic trzeba umiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ty masz dziewczyne? :D hahaha zart tysiac lecia cwelu:D za to ja mam zone i pełno znajomych ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się, jeszcze znajdziesz przyjaciół i niejedną dziewczynę Tylko się ucz pilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chlaj bo ci resztki mózgu wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im wiecej znajomych tym masz bardziej doopsko obrobione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×