Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam kłopot z zaliczeniem przedmiotu.

Polecane posty

Gość gość

Moja starsza siostra poznała około 5 lat temu przez internet faceta, spotykali się przez dość długi czas, ale im nie wyszło. Ja jestem teraz na pierwszym roku studiów i pechowo się złożyło, że jedne ćwiczenia prowadzi właśnie ten facet. Wyczaił się od razu, że jesteśmy rodzeństwem i od początku mnie nienawidził. Gnębił mnie podczas każdej możliwej okazji. Teraz kończy się semestr i boję się, że nie podejdę do sesji przez niego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bój się, w razie problemów idź do dziekana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja mogę zdziałać? :( Nie mam nawet żadnego dowodu. Dlaczego on się tak zachowuje? Nic mu nie zrobiłam. To są sprawy jego i mojej siostry. Prosiłam żeby ona z nim jakoś porozmawiała, ale nie chce się z nim spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspólczuję, a może przez to zachowanie chce twoją siostrę zmusić do rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę do 29.01 zaliczyć ten przedmiot żeby podejść do sesji. :( Nie wiem już co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomimo wszystko, naucz się i zaliczaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego on mści się na mnie? :( Nic mu nie zrobiłam. :( Niech swoje sprawy wyjaśnia z moją siostrą. :o Najchętniej bym mu tak powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupek jakiś...jesli będą problemy powiedz mu prosto w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko co mam mu powiedzieć żeby sobie nie pogorszyć? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh... niestety ale niektórzy prowadzący pozwalają sobie na zbyt wiele, znam ten typ. Ludzie chorzy psychicznie nie powinni wykładać na uczelniach wyższych. Ty przynajmniej wiesz z jakiego powodu się akurat ciebie uczepił, nie wszyscy mają tyle "szczęścia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko co mi to daje, że wiem dlaczego się mści? :( Jak przekonać siostrę żeby z nim porozmawiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego się rozstali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykali się ze sobą bardzo długo bo jakoś do końca 2016 roku. Siostra pod koniec wspomnianego roku zaszła z nim w ciążę, jednak dość wcześnie poroniła. Po tym zdarzeniu nagle przestała zupełnie się z nim kontaktować. To tak w wielkim skrócie. Od tamtego zdarzenia siostra zrobiła się w ogóle aspołeczna, odsunęła się od wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej to poważniejsza sprawa. W każdym razie powinni to wyjaśnić sobie jak dorośli ludzie, a nie wyżywać się na Tobie. Może faktycznie tak jak ktoś tu pisze, że on swoim zachowaniem chce sprowokować żeby Twoja siostra się odezwała do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×