Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drabinka gimnastyczna dla dzieci co myślicie?

Polecane posty

Gość gość

Heej, znalazłam dzis przypadkiem na fb sklep z drabinkami i placami zabaw, nigdy czegos takiego bym nie znalazla i o tym nawet nie pomyslala, ale majac dwojke dzieci - 5 i 3 lat, tryskaja energia i wszedzie ich pełno. I znalazlam takie wlasnie zestawy do ćwiczeń i zabawbabyplay. pl/Plac-zabaw-dla-dzieci-drabinka-gimnastyczna-Karap-Plus-3-p262 (trzeba usunac spacje, nei wiem jak inaczej miala bym to pokazac) np takie coś, cena jak za taki sprzęt też wydaje się być bardzo w porządku. Mam ogród, mam miejsce, można by było nawet to pod takim zadaszeniem polozyc, myslicie ze dzieci by mialy zajecie i troche by na tym pobrykały? może ktoś ma coś podobnego? czekam na opinie i co sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja myślę, że to super pomysł. Kupowałam ostatnio dla swojego chrześniaka na urodziny drabinkę do ćwiczeń i jest mega zadowolony - jak przyszli do niego koledzy to później podobno każdy mówił, że sam chciałby mieć taką w pokoju. Ja kupowałam tutaj: https://babyplay.pl/Drabinki-do-cwiczen-c19 i nie było żadnych problemtów. Musisz się zastanowić czy chcesz większy czy mniejszy zestaw (są z siatkami do ćwiczeń) i nie ma co się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Barszcz
Drabinki gimnastyczne dla dzieci to super rozwiązanie. Kupiłam taką dla moich urwisów. Powiem tak... rewelacyjnie się przy tym bawią :) Nie spodziewałam się że tak im to podpasuje. A jak dodatkowo zejdą się inne dzieciaki :P To potrafi być naprawdę wesoło. My kupiliśmy przez internet ten model: https://benchk.com/sklep-shop/drabinki-gimnastyczne-metalowe/drabinka-gimnastyczna-champion/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w WFistką w szkole... ostatniio kupiliśmy drabinki do sali gimnastycznej z tej firmy https://benchk.com/ model sport. Mamy 3 sztuki sa bardzo solidne i wytrzymałe w porównaniu do tych standardowych jakie pamiętamy w szkołach za naszych czasów. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalMMA
no cóż, tu jest fajne porównanie wszystkich producentów drabinek, na tej podstawie wybierałem w zasadzie drabinkę gimnastyczną dla siebie, bo oferta jest ogromna i kupić jakiś szajs nietrudno, trzeba wiedzieć na co zwracać uwagę przy wyborze drabinki gimnastycznej dla siebie i swojego dziecka: https://malpiszon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urządzamy z mężem na nowo pokój syna, głównym powodem jest rozpoczęcie nauki-idzie do pierwszej klasy. Mamy już wybrane meble, biurko. Ale na blogu wnętrzarskim znalazłam pomysł na zamontowanie drabinki gimnastycznej. Czy któraś mama zdecydowała się na taką drabinkę i może podpowiedzieć jaki model wybrać dla dziecka? Bo wszystkie polecane to drabinki raczej dla osób starszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
Dnia 6.08.2019 o 11:36, ziajah napisał:

Urządzamy z mężem na nowo pokój syna, głównym powodem jest rozpoczęcie nauki-idzie do pierwszej klasy. Mamy już wybrane meble, biurko. Ale na blogu wnętrzarskim znalazłam pomysł na zamontowanie drabinki gimnastycznej. Czy któraś mama zdecydowała się na taką drabinkę i może podpowiedzieć jaki model wybrać dla dziecka? Bo wszystkie polecane to drabinki raczej dla osób starszych. 

Tak na prawdę drabinka każda ma tą samą funkcje, bez wzgledu na to czy jest to drabinka drewniana jakie są montowane na salach gimnastycznych, czy są to drabinki tak zwane XXI wieku. Możesz zobaczyć na stronie BenchK.com mają drabinki zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Np. Sport BenchK jest w wyprzedaży i nadaje się zarówno na drabinkę dla dziecka, jak i dla nas dorosłych, bo my również możemy a nawet powinniśmy ćwiczyć regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za polecenie. Patrzyłam na stronie BechK, o której piszesz, ale niestety tej Sport już nie ma dostępnej. Jest Sport z montażem rozporowym, czy wiesz może czym one się różnią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Rozporowa z tego ci pisze w opisie BenchK to drabinka bez konieczności montażu przez wiercenie w ścianie i mocowanie kołków. Model o którym piszesz nie trzeba do ściany przykręcać a mocujesz ją do sufitu i podłogi. Widze, że na BenchK jest teraz -10% na Kiddy to też model dla dzieci, jest ich sporo więc najlepiej zobaczyć i coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×