Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uderzył mnie..

Polecane posty

Gość gość

Uderzył mnie w twarz kiedy trzymałam nasze roczne dziecko na rękach. Jutro wyprawia roczek, a on gada ze nie chce tu nikogo widzieć. KOGO JA SOBIE WZIĘŁAM, Boże daj mi siły by odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Cię uderzył? Wcześniej bywał agresywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się stało czym to podyktowane było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu robota, bo jutro roczek I goście. Ja w kuchni gotuję i słyszę, że moje dziecko płaczę od dłuższej chwili, idę więc zobaczyć do pokoju co się dzieje, a tam Tatuś udaje, że dpi, a dziecko rozplakane, z bezsilności dostał w plecy, wzięłam dziecko i poszłam do drugiego pokoju, a On przyszedł i uderzył mnie najpierw w tył głowy, a później w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowywał się wcześniej agresywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale od ok 3 lat byl spokój, nie podnosił na mnie ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udezylas go w plecy gdy spal bo dziecko plakalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdy bywał agresywny to w stosunku do kogo czego? Jak wtedy reagowałaś? A teraz co zrobiłaś jak Cię uderzył? Przeprosił Cię? Nie chce Cię straszyć , ale jak uderzył raz to będzie i następny. Lepiej odejdź teraz będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spał tylko leżał, przy takim płaczu dziecka nikt by nie mógł spać. Uderzyła go z bezsilności, że ma wszystko gdzieś. Wziął wolne w pracy żeby mi dziś pomoc, Ja jeszcze gotuję, a on palcem nie ruszył niczego i odgraza się że nie otworzy gościom drzwi. On jak mnie uderzył to uciekł, a ja nie wiem po co zadzwoniłam do Teściowej... Zawsze jest agresywny jak coś ma do zrobienia, jak mu coś spadnie np. Jedzenie, śruba, cokolwiek. Potrafi ostro kląć i rzucać narzędziami. Ja w takich sytuacjach albo mu zwracam uwagę, że nic takiego się nie stało i żeby zluzowany, albo się nie odzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odejdź od niego będzie tylko gorzej. Narazie tylko klnął potem uderzył Ciebie poczekaj, a za jakiś czas uderzy dziecko. Od dawna byl agresywny, a Ty udawałaś, że nie ma problemu. Mogłaś go poslać na jakąś terapię. A teściowa co powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy takim płaczu dziecka nikt by nie mógł spać X Uwierz, że mógłby mój brat ma Tak twardy sen, że nic go nie ruszy. Też ma dzieci i często nie słyszy jak płaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toć znam mojego męża, poza tym jak weszłam do pokoju to się poruszył. Kiedyś mu wspomniałam o terapii, ale się rozmylo, Teściowa tylko skomentowała, no co mam i powiedzieć, a później ze jest rozbita i na roczek nie przyjadą, bo się boją, że przy nich będziemy się kłócić. No i, że można się kłócić, ale, że Cię uderzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz to czekaj i nic nie rób, ale takim zachowaniem dajesz mu przyzwolenie na to i na wiele więcej. No chyba, że to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym, żeby to była prowokacja. Tylko gdzie ja pojde rocznym dzieckiem, kredytem na mieszkanie na 24 lata jeszcze i na wychowawczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzę dwa wyjścia albo terapia albo rozwód postaw mu ultimatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze jakie te baby durne :( Normalnie rece zalamuje :( Byl agresywny wcześniej a ta sie z nim chajtnela wziela kredyt i dziecko zrobili :o Masakra jakas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Boze jakie te baby durne Normalnie rece zalamuje Byl agresywny wcześniej a ta sie z nim chajtnela wziela kredyt i dziecko zrobili Masakra jakas " Xxx Dokładnie to samo chciałam napisać jak czytałam wątek. Autorko miałaś faceta, który Cię wcześniej bił i był agresywny a Ty zamiast od niego uciekać to zrobiłaś sobie dziecko i związałaś się kredytem. Mało tego. Masz tak agresywną osobę koło siebie, że nawet jak mu jedzenie spadnie to "koniec świata" a Ty co robisz? Walisz go w plecy gdy śpi! Pal licho czy spał czy udawał, ale jakiej reakcji się spodziewałaś? Że wstanie i powie "ojej kochanie przepraszam już zajmuje się małym"? Wziął i Ci oddał. Co masz teraz robić? Cóż teraz to kiepską masz sytuację. Możesz uciekać, są ośrodki, które pomagają maltretowanym kobietom. Albo z nim siedzieć i wiedz, że z czasem będzie gorzej i trudniej się uwolnić. Jego agresja będzie eskalować czyli rosnąć. I nieładnie, że rodzice się wykręcają, bo to oni tak wychowali syna. Ale widać wiedzą na co go stać i nie chcą być świadkami czegoś nieprzyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jeśli do kogoś lecisz z łapami to licz się z tym, że może Ci oddać. Wiesz, nawet nie wiem czy sama bym nie oddała gdyby mnie ktoś tak uderzył niespodziewanie w plecy gdy leżę (choć nigdy nikogo w życiu nie uderzyłam). A Ty atakujesz tak agresora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jak jest. Nie ma co wyzywac. Mlode malzenstwo I za duzo emocji. On powinien pomoc,a wszystko go przerasta wiec lepiej udawac ze sie nie slyszy. Tym bardziej ze wlasna matka trzyma strone zony. Nigdzie ucieczki. To jak znalezienie sie w potrzadku. Uderzyl - bardzo zle , ale dlaczego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gouken
Bijesz go i dziwisz się, że oddaje? Przemocowa Idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli go uderzylas pierwszy jak spal, to nie dzie sie ze oddal. Tak to dziala - zaczelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jakby go skopała, to nie ma prawa jej uderzyć! Może jedynie ją powstrzymać, przytrzymać. To nie facet, to jest zwykła tchórzliwa p***a - uderzyć wpierw od tyłu, a potem gdy ręce zajęte i dziecko na rękach... WIEJ PÓKI MOŻESZ, nie ważne gdzie. Ja przeszłam koszmar, ledwo przeżyłam, ale udało mi się uciec. Ty nie ogladaj się za siebie. Chociaż wiem, że to pobożne życzenia i że podzielicie losy milionów innych ofiar. Ty i twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z toba , ale jesli go uderzyla spiacego - to zaczela, ja nie przezylam piekla jak ty ale kiedys moj (byly) maz mnie udezyl. Ale to ja zaczelam chociaz potem nie umialam mu wybaczyc. Odeszlam I zaczelam nowe zycie. Ale teraz widze ze kiedys nie bylam bez winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kumpela ma takiego faceta , że jak złamała mu kij od miotły na głowie bo była nachlana (a ona chleje i wtedy ma agresora), to on jeszcze ją całował i uspokajał. I taki ma z nią żywot. Bo ona wiecznie coś. Ech, Są faceci i męskie pisdy. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego faceta zawszel prałam po pysku jak na przykład mi w oczy łgał. Nigdy nawet nie powiedział mi złego słowa w odwecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święte przykazanie mojej znajomej, która zgarnia zawsze najlepszych facetów i zawsze tych jakich chce (i na dodatek owija sobie ich wokół palca), a urodą wcale nie grzeszy. Słuchajcie co ona mówi jak macie robić: W związku musi być tak jak w seksie: -Mężczyzno (tu zwracając się do kogoś mówi jego imię np. Paweł) Myśl zawsze o swojej kobiecie, aby ją zadowolić, o tym żeby jej było dobrze. Kobieto (tu imię np. Aniu) Myśl zawsze tyko o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to tylko potwierdza regułę dlaczego najbardziej bezwzględne, chamskie i dwulicowe suki mają najlepszych facetów gotowych się za nie poćwiartować. A dobrotliwe dziewczyny co my gwiazdę z nieba dały trafiają na zwykłych s*******i. Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt na nikogo nie ma prawa reki podnosic!nie wazne czy na kobiete,faceta,dziecko,psa itd... To jest przemoc! Autorka miala racje ze go szturchnela by ruszyl tylek!tyle w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , przemoc zaczyna sie od szturchania. A potem kto silniejszy. Wiec nie zaczynaj z tym co on silniejszy tylko z czym ty silniejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co go bilas sama? Teraz nie udawaj ofiaty bo jestes winna tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×