Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość poszukujaca90

Gdzie kupić porządne meble do salonu

Polecane posty

Gość gość

długo przeglądaliśmy oferty w internecie i szukalismy zestawu foteli do mieszkanka. Wybralismy dwa fotele limone z firmy Puszman  i to była doskonała decyzja! Są mocne i wytrzymale, a na dodatek zielony kolor pasuje swietnie do naszych scian w pokoju! Czas realizacji też był bardzo szybki!

Gość eliza c

Piekne i niedrogie ale za to świetnej jakości meble ma slf24.pl. Od dawna u nich kupujemy i praktycznie wszystkie maeble jakie mamy są od nich. Świetny sklep, który z czystym sumieniem mogę każdemu polecić. Kilka dni temu zamawiałam u nich pufy i dobrze trafiłam bo gro oferty jest w promocyjnych cenach, więc udało mi się jeszcze zaoszczędzić.

Gość gość

Kupiłem do salonu meble wypoczynkowe VERO i mogę powiedzieć że produkty są bardzo dobre, wykonane profesjonalnie z dobrych materiałów. W praktyce sprawdzają się rzeczywiście świetnie, nie narzekam 😉

Gość julka

Porządne meble na pewno znajdziesz w sklepie zona-design. Ja teraz dość sporo zakupów własnie robię online i zdecydowałam się na zakup mebli z tego sklepu. Z mebli jestem bardzo zadowolona, cena była naprawdę przyzwoita polecam. 

Gość Romka

Na luksopl polecam zerknąć za meblami do salonu. Cenowo i jakościowo są super ;) Mam od nich zestaw veneta i w moim salonie wygląda mega!!!

Gość gość

Nie ma lepszego od puszmana mojego - tak, wlasnie pierwszą noc na nowej sofie uczczę z radoscia. Wreszcie się wyspałem i nie boli mnie kręgosłup. Bardzo dobra i miękka sofa - Vegas Puszman

Ja właśnie w zeszłym miesiącu dobierałam meble do mieszkania. W abra meble wyszperałam sobie dwa stoliki kawowe, bardzo ładny fotel i ramę łóżka. Jak złożyłam zamówienie, to koleżanka postraszyła mnie, że z jakością bywa u nich na dwa razy, ale już wszystko było wysłane, więc postanowiłam sprawdzić. Nie mam nic do zarzucenia mebelkom, są bardzo ładnie wykonane i znacznie bardziej solidne, niż zakładałam. Niczego nie odsyłałam, jak na razie jestem zadowolona. Zdecydowanie polecam poszukać, abra ma dużo ciekawych modeli. 

Gość Damian

Lepiej szukać mebli w mniej znanych salonach, mają bogatszą ofertę i zdecydowanie większy wybór. Ja wybrałem się z żona do Kieleckiej Fabryki Mebli. Żonie spodobała się fajna meblościanka, której szukaliśmy bardzo długo, dobra cena i na wymiar 🙂 

Gość Weronika

Ja polecam Wam zapoznanie się z asortymentem z Unia Meble, to ich stronka http://nowa.unia-meble.pl/kolekcje/ . Ja mam kanapy i sofy tylko od nich, trzymaja sie dluuuugo i wyglądają mega elegancko 😉

Gość sijdp

Do salonu to tylko tutaj mebleblackart.pl

Gość Rysia

Piękne sofy znajdziesz w Unia Meble Swalen 🙂 wygodne, piękne i naprawde zachwycające jakościowo. Zalecam jako zadowolona klientka : )

Gość karolka

ja polecam natomiast sklep zona-design znajdziecie tam naprawdę mnóstwo mebli do domu. Sama kupowałam u nich dość sporo mebli także z czystym sumieniem polecam ten sklep. 

Dnia 19.09.2019 o 11:57, xxelfikxx napisał:

Ja właśnie w zeszłym miesiącu dobierałam meble do mieszkania. W abra meble wyszperałam sobie dwa stoliki kawowe, bardzo ładny fotel i ramę łóżka. Jak złożyłam zamówienie, to koleżanka postraszyła mnie, że z jakością bywa u nich na dwa razy, ale już wszystko było wysłane, więc postanowiłam sprawdzić. Nie mam nic do zarzucenia mebelkom, są bardzo ładnie wykonane i znacznie bardziej solidne, niż zakładałam. Niczego nie odsyłałam, jak na razie jestem zadowolona. Zdecydowanie polecam poszukać, abra ma dużo ciekawych modeli. 

ABRA ma naprawdę dość dobrą jakość. Mi jeszcze nie trafił się mebel, z którego byłbym zupełnie nie zadowolony, a właściwie w każdym pokoju w mieszkaniu jest coś z Abry. Jak dla mnie dobra opcja.

Gość Kaja

musisz koniecznie zajrzec do sklepu unia meble maja tam naprawde fajne sofy i kanapy

Gość Agata

Ja posiadam meble z salonu TCMeble, jestem zadowolona z jakości oraz z tego w jaki piękny sposób prezentują się w moim salonie. Naprawdę polecam

A patrzyłaś po rozmaitych sklepach stacjonarnych? Z doświadczenia wiem, że można tam znaleźć naprawdę fajne meble w stosunkowo dobrych cenach. Inną alternatywą są sklepy internetowe.  Tam wyboru jest naprawdę pod wieloma względami bardzo dużo, możesz znaleźć różnego rodzaju akcesoria - nie tylko do tego pomieszczenia, ale generalnie do różnych pokojów w swoim domu lub mieszkaniu

Gość Anna

Kielecka Fabryka Mebli ma porządne meble i fajnie wyglądają. Moim zdaniem jak już kupujesz coś na lata to solidne

Gość Malecka

Cześć, niedawno urządzałam swoją kawalerkę. Piękne krzesła i fotele znalazłam w sklepie Domartstyl. Przyszły bardzo szybko, siedzi się na nich wygodniej niż na mojej kanapie. Jeśli szukacie czegoś w stylu nowoczesnym lub glamour polecam sprawdzić ofertę. 🙂 

Gość gość

Meble na wymiar to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie do domu. Ja osobiście polecam jako producenta firmę www.LUVIOmeble.pl. Z tego co wiem działają oni na terenie Warszawy. Na ich stronie masz galerię wykonanych przez nich prac.

Gość Marcin

Lepiej szukać mebli w mniej znanych salonach, mają bogatszą ofertę i zdecydowanie większy wybór. Ja wybrałem się z żona do Kieleckiej Fabryki Mebli. Żonie spodobała się fajna meblościanka, której szukaliśmy bardzo długo, dobra cena i na wymiar 🙂 

Gość Milena

Polecam meble na wymiar. Dobrane i zaprojektowane pod Twoje oczekiwania. Ja korzystałam z usług firmy PS MEBLE z Wieliszewa i jestem bardzo zadowolona. Podczas projektowania uwzględniono wszystkie moje uwagi, montaż przebiegł szybko z dużą dbałością o detale.

Gość Milena

Polecam meble na wymiar. Dobrane i zaprojektowane pod Twoje oczekiwania. Ja korzystałam z usług firmy PS MEBLE z Wieliszewa i jestem bardzo zadowolona. Podczas projektowania uwzględniono wszystkie moje uwagi, montaż przebiegł szybko z dużą dbałością o detale.

Gość Marek

jeśli zalezy Ci na fajnym stosunku jakości do ceny to moim zdaniem kielecka fabryka mebli powinna Ci podpasować. Ja tam kupuję z żona od lat i meble sa nie do zajechania. kawał porządnego drewna, a i wygląda naprawde stylowo. 

Dla mnie to musi być wyjście do sklepu meblowego, bo muszę wszystko pooglądać, posprawdzać, np. jaki jest w dotyku materiał. Preferuję ikee, sklepy takie jak abra meble, bo można i wszystko dokładnie obejrzeć i znaleźć rzeczy w niskich cenach.

Gość Bbb

Mój brat tam pracuje dlatego meble mam wlasnie z KFM i jestem zadowolony, a ze dobra jakosc to mialem info z pierwszej reki

U mnie tata pracuje jako sprzedawca w jednym z trzech najbardziej znanych sieciowych sklepów i jego zdaniem najlepiej jest kupić meble od Puszmana, bo one są wytrzymałe, ciekawie wyglądają i maja dobre opinie kupujących 🙂

W Kieleckiej Fabryce Mebli. Widziałem tam wiele mebli które wyglądają mega a z tego co wiem są naprawdę dobrej jakosci

Kielecka Fabryka Mebli - jestem bardzo zadowolona, bo urządzałam u nich cały salon

Szafę przesuwną zamawiałem w www.adolux-meble.pl/ to wszystko w porządku, szafa spora, dobry system organizacji, nic się nie zacina i zamontowali prawidłowo. Nie ma też strachu o ceny, bo w sumie konkurencyjne i jakoś specjalnie nie czułem, że przepłacam. Na żywo meble lepiej wyglądają niż w katalogach, co jest rzadkością.

Bardzo ładne meble robi Puszman. Ja sama używam i jestem z nich bardzo zadowolona 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się