Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość poszukujaca90

Gdzie kupić porządne meble do salonu

Polecane posty

A skąd jesteś? co kraj to obyczaj jak to mówią, napewno nie polecam mebli z dużych dyskontów, najlepiej dorwać jakiegoś prywaciarza, który sam projektuje/struga

Ja kupiłam w Kieleckiej Fabryce mebli i wg mnie ok. Rozsądna oferta, dobre ceny no i wybór taki że się dobierze wszystko tak jak się chce.

Jeśli szukacie niepowtarzalnych i dobrych jakościowo mebli zapraszam do nowego sklepu www.vinotti.co 😉

Kupuj tam gdzie duży wybór, ja brałem z meblot.pl do salonu i też w sumie do sypialni. Ogólnie raczej polecam

Ja rok temu kupiłem świetne w agata meble, w dobrej cenie. Polecam sprawdzić, gdzie masz najbliżej sklep. Chociaż firm produkujących meble w Polsce mamy multum, więc na pewno coś sobie wybierzesz.

No ja akurat polecam quadre.pl Bardzo fajna oferta, designerskie meble, coś nowego i ciekawego 🙂

Jestem zakochana w kolekcji monday gala collezione. W przyszłym roku na wiosnę planuję remont salonu i widzę ten komplet w swoim nowym wnętrzu. Nie mogę podróżować to chociaż odświeżę mieszkanie, a co 🙂

Oglądałam całkiem fajne. Jednak nam bardziej przypadły meble, które oferuje scandicsofa.pl. Również świetna jakość i naprawdę bardzo ładnie się prezentują. Mam już od nich narożnik i śmiało mogę powiedzieć, ze lepiej chyba nie mogliśmy wybrać, 100% satysfakcji.

W ofercie sklepu Meble Partner masz polskie meble od różnych producentów więc tak naprawdę w ten sposób  jest bardzo duży wybór i można coś sensownego dopasować do swoich oczekiwań. Przeglądałem ofertę sklepu jak chciałem robić remont w salonie i chyba nawet moja żona, która raczej jest mocno wymagająca pod kątem estetyki byłaby w stanie coś wybrać.

u nas meble meble zakupione w salonie Janas Meble, naprawdę mega solidne meble, nowoczesny design. No i wybór spory. A i wykonują meble na wymiar

Ja ostatnio robiłam remont swojej kuchni i tym razem postawiłam na styl skandynawski ponieważ od dawna mi się on podobał. Wiele inspiracji znalazłam na stronie https://wnetrzaporady.pl/kuchnia-w-stylu-skandynawskim/ Bardzo mi oni pomogli i teraz mam funkcjonalną kuchnie ale również stylową. Jeżeli tak jak ja nie wiecie jak się za to zabrać to polecam tę stronę.

Napisano (edytowany)

Jaka kolorystyka, styl wystroju, wielkość pomieszczenia i budżet?

Ciężko doradzić coś w ciemno, niemniej, jeśli mają być porządne i do salonu, to warto się zainteresować Puszmanem. Polska firma, ponad 60 lat na rynku, mają do wyboru dużo tkanin i oferta jest wystarczająco szeroka, żeby dopasować mebelki do każdego wnętrza. U mojej mamy jest ich sofa Riga, bardzo wygodna i starannie wykonana, postoi kupę czasu. Na którejś grupie wnętrzarskiej sporo osób polecało kolekcję Kalle, to już co kto lubi. Teraz na moją studencką kieszeń nie bardzo, ale jak przyjdzie wynieść się z kawalerki i konkretnie urządzić mieszkanie to na pewno na coś od nich postawię 🙂

Edytowano przez Alicja75

Zgadzam się z tym, że warto postawić na dobrej jakości meble, które faktycznie posłużą nam długie lata, a i wyglądać będą doskonale. My takie zaufanie mamy do slf24.pl. Wszystko co u nich kupiliśmy pomimo upływu czasu i użytkowania wygląda doskonale. Kolejna sprawa to to, że jako jedni z nielicznych nie windują tak cen, więc człowiek nie dostaje bólu głowy patrząc na ogólną sumę w koszyku.

Moi znajomi ostatnio kupili meble w takim sklepie Meblomoda w Poznaniu na Malwowej. Fakt, ze zamawiali online, bo wiadomo jak jest teraz z meblowymi. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się