Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znieść byłą w rodzinnym domu narzeczonego.

Polecane posty

Gość gość

Nigdy nie zaliłam się na forach, ale jestem w kropce. Mój narzeczony jest po rozwodzie,poznaliśmy w czasie jego trwania. Przyszły teść nie zna mnie. Był w śpiączce klinicznej, wybudził się tydzień temu. Mieli dawkować mu informacje powoli. Zapytał o byłą żonę narzeczonego, ale nie powiedzieli mu prawdy ( zdradziała go podczas choroby ojca). Zadzwonił po nią, a ona bez wstydu przyjechała do niego. Moja teściowa miała mieć dzień dla siebie w spa, a my mieliśmy zająć się tesciem. Jaki był nasz szok kiedy wchodząc do domu zobaczyliśmy jego byłą. Boli mnie to wszystko jak cholera. Siedzę na piętrze w byłym pokoju narzeczonego. Spotkałyśmy się w kuchni poleciała do mnie tekstem ,,Widzisz kto wygrał ? Ja" odpowiedziałam jej ,, Jakbyś wygrała nie byłabyś byłą, pamiętaj, że to ja jestem aktualną". Ta kobieta nie ma wstydu. A mi jest przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepszy jest fakt,że tato narzeczonego nigdy nie lubial byłej. A teraz coś się odmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha w takim razie dziękuję za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diagnoza: Przedawkowanie Mody na Sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudna sytuacja, ale ja mam gorzej. Mój teść był w śpiączce 20 lat, rok temu się obudził i nigdy mnie(nowej żony) nie poznał. Żeby go oszczędzać od roku była żona udaje aktualną żonę i matkę moich dzieci. Ja mieszkam na strychu i ukrywam się przed teściem Wszystko się jakoś układało, ale ostatnio teść prosił księdza, żeby wyswecił dom, bo na strychu straszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej denerwuje mnie to że ona potrafi chodzić po tym mieszkaniu bez biustonosza z bezwstydnie dyndającymi cyckami. Świeczy każdemu po oczach. Nawet mój narzeczony powiedział mi że co jak co ale cycki to jego była miała fantastyczne. A ona tym kręci wszystkich! Przyłapałam ją jak patrzyła przez szybę w drzwiach jak mój narzeczony bierze prysznic a sama masowała się po sutkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie jesteś żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem. Poprosił mnie tez abym oddała pierścionek jego byłej aby jego tata nie zauważył ze ona nie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczyłam na pomoc, ale widzę że nie na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl dobre:):):). Ja bym poddala tescia jeszcze jakiejs spiaczce. Niech spi dalej, a byla zona twojego narzeczonego da ci spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia ile pamięta że swoje życia. Faktycznie lepiej wprowadzać informacje powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załamka powiedz jeszcze ze udają szczęśliwe małżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udają, mijają się w drzwiach. Jest mi tak przykro. Pomagałam w opiece, siedziałam przy nim, rozmawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj temu trochę czasu ! Czas leczy rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×