Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile czasu wasze dzieci spedzaja przed tv lub ps dziennie?

Polecane posty

Gość gość

I w jakim wieku? U mnie dwojka 10 i 4 lata, oboje graja razem okolo 1h dziennie, ukladaja jakies klocki, cos tam buduja, zadne zabijaki. Bajki moga ogladac tez okolo 1h w tygodniu no i pograc w jakies lego czy malowanki na telefonie. Na weekend dluzej. Wiem, ze to nie jest dobre ale nie umiem ich zajac adekwatnie do wieku, zeby oboje byli zadowoleni a jestem sama. Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe dnie , niech sie cieszą tymi chwilami ktore wkrotce miną bezpowrotnie...potem tylko wstawanie rano, praca, rachunki, rutyna, depresja , placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godzinę, może 2 to taki max. 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 8 lat, od poniedziałku do piątku nie ma grania, bajki owszem ale pod warunkiem że lekcje zrobione i nauczony do szkoły, dziennie moze 40min do godziny, w weekendy moze grać jeśli przygotowany na poniedziałek do szkoły, to już 3 godziny lub mniej granie plus bajki, a tak to razem sie bawimy i spedzamy czas, socjalizujemy się w salonie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 lat, konsoli nie ma, tv nie ma, przy komputerze pół godziny dziennie jeśli nie narozrabia, tzn. pół godziny na sprawdzone bajki czy gry. Od święta ma jedną długą bajkę albo może obejrzeć film dokumentalny/przyrodniczy. Czasami jeszcze audiobooków słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady love
Córka ponad 2 lata, ogląda bajki w tv, codziennie. Nie widzę żadnego problemu w oglądaniu bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.5 zależy jak jest przedszkole w tyg to tak 30-40 min plus jedną bajka na tablecie po kąpieli w weekendy godziną czasem 1.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas bajki i piosenki dla dzieci teraz gdy jest zima sa włączone są cały dzień. Ma am 2,5 letnie dziecko i bawi się różnie ale cały czas przy włączonych bajkach. Mam wyrzuty sumienia,ale mam jeszcze niemowlaka i nie ogarniam dwójki. Zima się skończy to będziemy siedzieć na placu zabaw,teraz niestety musi tak być jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy jest maz to nie uzywaja bo czyta im bajki, chodza na spacery, robia cos maluja, sklejaja a ze mna prawie caly czas. Nie chce mi sie nimi zajmowac. Uwazam, ze to zadanie mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:32 ale rygor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.25 nie rygor, tylko tak powinno być wszędzie.. konsola i tv nie rozwijają.. lepiej z dzieckiem usiądzcie i bajkę poczytajcie, a nie na łatwiznę - cały dzień 2 latek bajki ogląda... atak bodźców, masakra. w momencie gdy rozwijają się wynapsy w mózgu. niedouczone mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być - synapsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od rana do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.37 potem pójdzie do szkoły i będzie płacz i lament, że dziecko jest rozkojarzone i nie potrafi się skupić na nauce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram 13:48. My zrobilismy eksperyment w domu: syn, 6 lat przez 2 miesiace nie ogladal TV oraz zero komputera. Postepy w nauce i mowie (jest kilkujezyczny) byly tak galopujace, ze az nie do uwierzenia. To oczywiscie wymaga poswiecenia wiecej czasu dziecku oraz inwencji tworczej ze strony rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.04 bo ja kochana pracuję w szkole z maluchami klas I-III i wiem co mówię. Już mam dość słuchania lamentów matek "co zrobić żeby dziecko się skupiło na nauce", "dlaczego on się nie chce uczyć" itp., a jak pytam ile czasu spędza z telefonem, tv, konsolą, tabletem, to się okazuje, że pół dnia i całe weekendy. A w okresie przedszkolnym tv było włączone na zasadzie radia. Ręcę opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci wiek 16 lat córka 11lat syn i 6 lat syn w ogóle nie grają w psp ! Jedynie jak coś to tylko w weekend razem pogramy z dziećmi na wesoło a tak to nie , wiadomo że dzieci mają telefony i w szkole grają w gry po szkole nie ma grania mają odrobić lekcje i zrobić to co do nich należy i tyle :) nie pozwalam dzieciom siedzieć cały dzień opatrzone w telefon Ipada czy psp uważam to za wielki błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli chodzi o tv to mogą obejrzeć ulubioną bajke jak już lekcje zrobione i obowiązki domowe też w weekend jak są przygotowane do szkoły to wieczorem wspólnie oglądamy jakiś film czy film animowany do wyboru to wszystko ale nie ma tv cały dzień absolutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezuu, masakra, nie wiem jak synapsy, ale ja jak byłam mała to po odrobieniu lekcji robiłam co chciałam. zycie to nie tylko postepy w nauce, ja bym sie chyba zabiła jakbym miała miec taki zamordyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×