Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mam myslec o tym zachowaniu?

Polecane posty

Gość gość

Widzielismy sie 4 razy. Kiedys po 1 czy 2 spptkaniu dzwonil codziennie i pisal kilka razy dziennie. Teraz mniej i zastanawiam sie czy chce sie wycofac? Potrafi nie odzywac sie przez 2 dni ale jak juz napisze mozemy rozmawiac pol dnia caly czas zagaduje jakis temat. Czy ze zwykla kolezanka rozmawialby tak dlugo? Co myalicie? Lubi mnie ale stwierdzil ze to nie to i ogranicza sie czy moze czeka na moj *****az ja sie odezwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może też czasem sama pisz i jak zobaczysz że się nic nie zmienia to odpuść po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo albo on czeka aż ty tez wykarzesz inicjatywę albo pisze też z inną i tak ciężko na razie wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tanga trzeba dwojga jak widzi ze sama nigdy nie napiszesz i musi cie ciagle nadskakiwac to sie w koncu wycofal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć już pisania niech spada tego kwiatu cały swiat..Ja mam swojego i mi inny nie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na samą myśl nie mam ochoty.Durnie niech szukają idiotek ktore na nich lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna królewna z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dzwonilam tylko ze on czesciej. A moze on juz zwyczajnie nie ma ochoty na dalszy kontakt ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otworzyły się drzwi i zaraz je zamknął szybko za sobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już swoją elokwencją zabłysłeś :))oj jak wpadniemy na siebie to będzie cud boskihee..lecę na Ciebię tak facet potknoł się a ja jego zatrzymałam ale ubaw:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak wycofuje sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traktuje cię jak koleżankę ale mu nie zależy ,pewnie ma inną na oku ,jak facet się zakocha w dziewczynie to ja molestuje caly dzień ,wiem jak robił mój były ,cały dzień smsy dzwonienie ,esemsy rano wieczorem na kiblu o 12 w nocy ,w metrze i swetrze, temu twojemu nie zależy tak bardzo żeby cię kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że twój chłoptaś cię "molestował" na okrągło nie znaczy, że inni też tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowują , to że tego nie doswiadczylas to znaczy że nikt nie zakochał się w tobie na zaboj , bo jak facet na prawdę się zakocha i to mocno to nie może się bez tej kobiety obejść , w drugą stronę to samo ,też się zakochałam w takim brumecie to znajdowalam byle powód żeby do niego napisać ,choć w stosunku do innych facetów taką nigdy nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: nie mowimy tu o zakochaniu na zaboj bo widzielismy sie dopiero 4 raz i znamy sie nieco ponad miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szkodzi , widocznie nie jest tobą zachwycony i tyle , ciężko ci to przyjąć do wiadomości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet mojej koleżanki po spotkaniu z nią pomylił drogi ze szczęścia do domu ,jak facet jest mocno zainteresowany to to widać gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli facet już na początku cię olewa to później będzie mogiła ,bo faceci zawsze starają się najbardziej na początku przy "zdobywaniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok czyli nie jest mna zainteresowany powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×