Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kevin21

przypomniała sobie o mnie "ex"

Polecane posty

Witajcie, potrzebuje chyba wirtualnego kopa i utwierdzenia w moich przekonaniach... mianowicie byłem z dziewczyną 4 lata podczas, których odchodziła ode mnie kilkukrotnie. Byłem w niej bardzo zakochany i byłem przy niej 3 lata po rozstaniu. Raz widywaliśmy się niczym para, wesela, imieniny, spotkania w domu. A raz nie mieliśmy kontaktu tygodniami. Oficjalnie nigdy do siebie nie wróciliśmy. Jak pytałem czy mnie kocha to ciągle odpowiadała, że wywieram presje, naciskam... Btw odeszła mówiąc, że nie jest w stanie wyznać mi miłości. Strasznie męczyła mnie ta syt i zabijała od środka. Miałem dość bycia deską ratunkową lub rezerwowym na wypadek "w" i w końcu po 3 latach tkwienia w niczym postawiłem sprawę jasno i oznajmiłem, że jeżeli nie jest w stanie wyznać mi miłości w oczy to chce to zakończyć i iść w swoją stronę... na to cisza. cisza tydzien, miesiąc, trzy, pół roku. W międzyczasie poznałem kobietę z którą się związałem z czystym sumieniem uważając, że poprzedni etap jest zamknięty. spodziewamy się dziecka itp. aż tu nagle sms od ex z informacją ze kocha i tęskni. ze ją zabiłem wiadomością o dziecku itp. dostałem masę wiadomości z info, że to ja nawaliłem, ja ją zostawiłem, i że teraz widać jak ją kochałem, że traktowałą mnie jak rodzine i w końcu miała zamiar się starać... co o tym wszystkim sądzicie? Syndrom porzuconej? Zamykającej się furtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic. Poza tym, ze to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olać :) Czy Ona przypadkiem nie jest borderka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli próżno wierzyć w jej deklaracje, słowa.... czysta gra z jej strony a z perspektywy czasu nic by się nie zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak to, Twoja kobieta (żona?partnerka?) spodziewa się Waszego wspólnego dziecka, a Ty rozważasz co począć ze spóźnionymi deklaracjami dziewczyny sprzed kilku lat????? może pomyśl lepiej o matce Twojego dziecka, a wspomnienia zamknij jak odpowiedzialny dorosły człowiek. Ojcostwo wymaga bardzo duzej dawki odpowiedzialności, zacznij może trenować, masz mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ojcostwo? Przecież on nie nadaje się ani na chłopaka, ani na kochanka, ani na męża. Ani nawet na ścierke do podłogi się nie nadaje.... Jakie ojcostwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie ale ja nie napisałem, że zastanawiam się nad powrotem do ex itp. bardziej chodziło mi o to czy to jakaś gra z jej strony i jak na to akurat patrzeć. a nie czy wrócić lub nie bo z tym nie mam żadnego problemu. dochodzi też kwestia tego czy urwać kontakt definitywnie czy zminimalizować do koniecznego minimum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do czego jest ci konieczne to minimum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o słodki sms na dobranoc lecz o jakąś informację na wypadek "w"... co sądzisz na temat jej inicjatywy, że w ogle się odezwała? klasyczne urażenie dumy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natura d***** z syndromem psa ogrodnika. No i dobrze wie że wystarczy ci zapachnieć cip/ką, a będziesz chodził jak neptek na cienkim drucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie zamknij ten etap raz a dobrze. Nie chodzi o to żebyś Nie poznawał jej na ulicy, czy nie mówił dzień dobry jej rodzicom. Ale nie pozwól sobie na wymianę słodkich esemesow czy wspominki jak to dobrze bawilisście się na weselu. tamto było minęło Teraz zajmij się swoją rodziną. ps. Dziewczyna sprawdza czy nadal działa na Ciebie z tego i tak nic nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką rodziną? Zbrzuchaconą dziewuchę i tego facia nazywasz rodziną?? O tempora! O mores!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie wiem gdzie jest twój ryj. I nie jest moją intencją ci go zamykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślij jej piosenkę " kup sobie psa" bukartyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwoliłeś jej odejść? A ona cię pytała o pozwolenie? A gdybyś nie pozwolił, to by nie odeszła? A tak z ciekawości - czym ją wyszorowałeś po tych wszystkich facetach w przerwie między tobą - a tobą? Czy po prostu walisz w nie myte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałem i chuk
Nie bądź głupi i olej ją. Skoro robi ci zarzuty, że to twoja wina to powiedz jej tylko, ze wiesz i nie zasługujesz na nią :) Dbaj o to co masz a ją spuść na szczaw, tam jest jej miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco45

olej ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werty
Dnia 23.01.2018 o 15:37, Gość gość napisał:

olać 🙂 Czy Ona przypadkiem nie jest borderka ?

Dlaczego borderka ?? Ona mają mega huśtawki nastroju, szantażują emocjonalnie np. dupą no i częsta zmienią zdanie w tych ważnych sprawach i w tych mniej ważnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werty

One*. To znaczy borderki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zobaczyła że cię straciła bezpowrotnie a miała w planach po szaleństwach jak nie złapie innego wrucic do ciebie a tu zonk. To trochę ją ubodło że księżniczkę ktoś śmiał pożucic, a ona miała takie plany ale ewentualnie za x lat . Uważaj w zemście może nabrużdzić w twoim związku, poinformuj swoją aktualna i pokaż sms i resztę . Nie dzwoń, nie odpisuj ewentualnie przy swojej dziewczynie napisz że ty ją już dawno nie kochasz i jesteś aktualnie w szczęsliwym związku a jej życzysz powodzenia w znależieniu kogoś komu powie że go kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka2

prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unkos

I jak udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraank

Jak dla mnie sytuacja zamknięta. Zwykła niedojrzała dziewczyna. Zakończ to.

youtube.com/watch?v=fTBvgufj950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRek F

powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka43

wróc Zenek wróć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dhu

Pies ogrodnika.Zakończ kontakt z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As343232

Dhu dobrze prawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×