Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kate20

Ślub i wesele 2020

Polecane posty

Gość Kate20

Witajcie ;) Planujemy z narzeczonym pobrać się w 2020 roku. Zapraszam do udziału w dyskusji wszystkie narzeczone planujące ten wyjątkowy dzień na 2020 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM2908
My też 2020. Dokładnie 29.08. Na chwilę obecną mamy zarezerowanego fotografa i kamerzystę, szukamy dekoratorki, sal?i i zespołu. Na jaki kolor przewodni się zdecydowałyście? A wy co macie na chwilę obecną oprócz daty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy salę i zespół oraz foto video I na razie spokój i dalsza egzystencja a data to 13.06.2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG! ponad dwa lata? Ja ogarnęła temat w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogarnijcie się ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie planujesz ,to po co się wypowiadasz! W moim mieście w naszej wymarzonej sali już są terminy zajęte na cały czerwiec i pół maja. Nie wszyscy chcą mieć byle co i wolą pomału planować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my juz mamy zarezerwowany termin w pięknej Chacie z Zalipia w sarnowie i juz nie mogę sie doczekać choc wiem, że dopiero teraz przed nami najwazniejsze wybory typu ubranie, zaproszenia, zespół itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM2908
My aktualnie szukamy zespołu ten który nam się podoba bierze 3400 za jeden dzień, pomału oglądam sobie zaproszenia i oglądam katalogi z sukniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też już za dwa lata! Wynajęliśmy sobie firmę cateringową Catering Arts, ponieważ miałam okazję oglądać na żywo ich realizacje i próbować pyszności, które tworzą. robią też piękny wiejski stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myśleliście już o zaproszeniach nam bardzo podobają się propozycje na stronie http://stronawesela.pl jest tam bardzo duża możliwość personalizacji zaproszenia i co bardzo nam się podoba można w tym samym stylu wydrukować winietki i plany stołów czy też pudełka na ciasta. W ten sposób wszystko jest bardzo eleganckie co myślicie o takim pomyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z fotografem, bardzo zależy mi żeby zdjęcia wyszyły super dlatego z narzeczonym zdecydowaliśmy że zrobimy sesję narzeczeńską u pani Kasi z Ocal Chwile właśnie odebraliśmy zdjęcia, są świetne więc teraz możemy spokojnie czekać na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annbyw
Ostatnio na targach w Katowicach odwiedziłam stoisko fotografa www.switek.eu była dobra promocja 1999 zł wideo tez maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) tez mam zaplanowany wtedy slub, dokładnie 24 sierpnia <3 uz nie moge sie doczekac :D moge wam polecic strone Pinterest znajdziecie tam duzo inspiracji co do uczesania, sukienki, makijazu, wystroju sali i innych dodatkow weselnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądam zaproszenia na allegro, i już wiem mniej więcej czego chce. Myślicie już nad sukniami ślubnymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już mamy zarezerwowaną salę w hotelu best western efekt express w krakowie. To piękne i eleganckie miejsce. Narazie jeszcze nie zaprzątam sobie głowy resztą przygotowań, bo zaczniemy je dopiero w przyszłym roku i myślę, że ze wszystkim spokojnie zdążymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ślub w tym roku w lipcu i mam już wybraną sukienkę zobaczcie http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/cymbeline w ogóle polecam salon Młoda i Moda mają duży wybór, a panie są rewelacyjne cierpliwe i wiedzą jak doradzić znają się na stylizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja się do was przyłączam!!! :) zaręczyliśmy się w tamtym roku,ale ślub planujemy dopiero na 2020 bo chcemy na niego odłożyć , aby przynajmniej w części odciążyć rodziców. Nasza data to 01.08. Mamy już salę i zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinetka
My już mamy upatrzoną salę i zespół, teraz będziemy się rozglądać za fotografem i kamerzystą. Piszcie może jeszcze ile macie lat :) ja obecnie mam 21, a mój wybranek 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinetka
Ile płacicie za zespół? Moim zdaniem mają straaasznie wygórowane stawki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM2908
My będziemy mieć po 29 jesteśmy z tego samego roku. Nasz zespół który mamy upatrzony bierze za jeden dzień 4000. Mam nadzieję że się nie podniosłą z ceną Jaką macie datę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka 1990
Ostatnio z przyjaciółką znalazłyśmy stronę https://www.gdziewesele.pl Bardzo duży wybór mają i można tu łatwo nawet samemu sobie zorganizować wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie chore psychicznie. Ślub się bierze i już a nie planuje 2 lata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz 2 latka mieszkanie z konkubentem, ekhm narzYczonym haha masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy juz zarezerowany termin w Instalacje art bistro. To piękna restauracja i zamku ujazdowskim w warszawie. Piękny zamkowy wystrój, wysokie sklepienia i dostęp do ogrodu. Zapowiada się nam bajkowe wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinetka
Do PM2908: u nas ceny podobne. Jeden zespół chce aż 6 tyś. za jeden dzień wesela... do tych, którzy krytykują: jeśli temat się nie podoba to proszę się nie wypowiadać :) "A teraz 2 latka mieszkanie z konkubentem, ekhm narzYczonym haha masakra" nie, zamieszkamy razem dopiero po ślubie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie podstawą jest sala. Dobra sala sprawia ze goście się na niej dobrze bawią. Według mnie warto wziać fajną salę. Ja miałam w Venge w Łodzi i byłam bardzo zadowolona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin już mamy zaklepany. Salę zarezerwowaliśmy w hotelu best western efekt express w krakowie. Teraz zaczynam poszukiwania zaproszeń ślubnych i rozglądam się za fotografem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Moim zdaniem czasami lepiej jest wcześniej planować, wtedy nic Cie nie zaskoczy, przynajmniej nie powinno. Przeglądnęłam sobie dzisiaj artykuł http://celnie.pl/jakie-atrakcje-na-weselu-zachwyca-twoich-gosci i zastanawiam się jakie macie porady dla mnie, co jeszcze warto zorganizować, żeby każdy był zadowolony? Jak to wyglądało u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM2908
Zgadam się z Malwinetka. Skoro coś Ci nie pasuje to po co się wypowiadasz!!! My również dopiero po ślubie zamieszkamy dopiero razem. Teraz szukamy sali, mam nadzieję że coś fajnego uda mam się zaklepać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×