Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kate20

Ślub i wesele 2020

Polecane posty

Zapraszam was do mojego bloga, znajdziecie tam ciekawe poradniki i informacje -->www.danieltarka.com/blog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też 2020:) Skąd będziecie suknie brać? Ja planuję od Violi Piekut, będę jakoś szła się rozeznać w sukniach w jej atelier w wawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 996
Ja tam najpierw szukałam zespołu i stwierdziłam, że oni http://zespolmuzycznydens.pl/ będą spoko. także termin zaklepany, teraz cała reszta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprocz daty i zarezerwowanej sali w Chacie z Zalipia w Sarnowie mam już zarys jaką będę chciała miec suknię ślubną i zaproszenia. zespół własnie dogadujemy więc większość rzeczy będzie już dopięta. najmniejsze zostaną na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my zarezerwowaliśmy sobie salę w restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim w warszawie. To przepiękne miejsce, niczym bajkowe, bo to w końcu zamek, wysokie sklepienia. Na zewnątrz jest także piękny ogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jak do tej pory mamy juz fotografa i piękną salę w hotelu best western efekt express w krakowie. O sukni ślubnej pomyślę troche później, bo jeszcze mam na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na nasz wielki dzień wynajęliśmy sobie salę w remizie oraz zatrudniliśmy catering. Padło na firmę Catering Arts i całość wyjdzie nas dużo taniej, niż gdybyśmy wynajmowali salę z wyżywieniem. Będziemy mieć dania gorące, zimną płytę i wiejski stół i kształcie wozu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy już rezerwację w restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim w warszawie. Nie mogę się doczekać, bo będzie to piękne wesele, zresztą samo miejsce jest wręcz bajkowe. Zamek i te wnętrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jest wasze zdanie na temat pleneru ślubnego? Planujecie robić w dniu wesela czy inny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja dopisuje się do was - nasza data to 08.08.2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez Ten temat jest tylko Po To, zeby wrzucac reklamy... Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjęcia ślubne planujemy w inny dzień natomiast nasz fotograf pani Kasia z Ocal Chwile z dnia ślubu zrobi nam reportaż, i myślimy też o sesji narzeczeńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy już wynajetą salę w hotelu best western efekt express w krakowie. Teraz szukam fajnego fotografa i dobrego zespołu. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotograf MarekWolan.com polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już mamy zarezerwowana salę na wesele w Chacie z Zalipia w Sarnowie. Już nie możemy się doczekac, bo to piękna sala. Zaprosiliśmy 120 gości i już powoli zaczynamy przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto wszystko sobie dobrze zaplanować wtedy jest dużo mniej stresu w przygotowaniach do tego ważnego dnia my ostatnio wybraliśmy fotografa to pani Kasia z http://ocalchwile.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat nadaje się tylko do zaspamowania reklamami, bo nikt zdrowy na umyśle nie będzie urządzał wesela w dwa lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannagr
Jeśli szukacie ciekawej atrakcji to mogę polecić pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego, który miałam u siebie na weselu. Z pewnością jest to oryginalna atrakcja. Dawid jest mistrzem Polski RedBull we freestyle football. Dobrał on muzykę i rekwizyty pod uroczystość. Jego występ wywołał ogromne wrażenie. Podobał się zarówno nam jak i gościom. Tutaj namiary http://kojakfree.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina9999
ja też w 2020 w lipcu miejsce - Zamek Janów Podlaski <3 zakochałam się w tym miejscu, gdy byłyśmy z przyjaciółkami na weekendzie w SPA, obiecałam sobie, że tam urządzę własne wesele cieszę się, że to się tam stanie, ale jeszcze nie czuję żadnego stresu, dużo czasu do tego wydarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Ja z narzeczonym planujemy ślub i wesele na styczeń 2020 r. Moim marzeniem jest sesja plenerowa w śniegu. Oczywiście biorę pod uwagę, że w styczniu może nie być jeszcze śniegu, ale jest plan B - góry, tam na pewno będzie śnieg :) Ale do rzeczy. Jesteśmy dopiero na początku przygotowań i dlatego zdecydowałam się tutaj napisać. Potrzebuje Waszej pomocy. Jeśli są tu jakieś dziewczyny z Rzeszowa,to doradźcie mi jakąś sprawdzoną, fajną salę i zespół. Planowałam ślub w alabastrze, ale strasznie drogo to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Ja z narzeczonym planujemy ślub i wesele na styczeń 2020 r. Moim marzeniem jest sesja plenerowa w śniegu. Oczywiście biorę pod uwagę, że w styczniu może nie być jeszcze śniegu, ale jest plan B - góry, tam na pewno będzie śnieg :) Ale do rzeczy. Jesteśmy dopiero na początku przygotowań i dlatego zdecydowałam się tutaj napisać. Potrzebuje Waszej pomocy. Jeśli są tu jakieś dziewczyny z Rzeszowa,to doradźcie mi jakąś sprawdzoną, fajną salę i zespół. Planowałam ślub w alabastrze, ale strasznie drogo to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy! Proszę o pomoc i wsparcie.Ja wprawdzie ślubu nie biorę, mam już za sobą.Natomiast za kilka miesięcy bierze mój jedyny brat.Jesteśmy tylko dwoje,zawsze się dobrze rozumieliśmy, mimo że dzieli nas 12 lat różnicy.N,o ale niestety zamiast mnie to na świadka poprosił kolegę, jego narzeczona wzięła swoją kuzynkę. Jest mi ogromnie przykro, do tego stopnia,że nie cieszy mnie ten ślub i zastanawiam się czy w ogóle powinnam pójść na ten ślub i na wesele.Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że powinnaś pójść. To w koncu Twój brat JEDYNY. Co do swiadkow, to normalne, że mężczyzna wybiera druzbe ( czyli faceta), a kobieta druzke. I nie ma się tu o co obrażać. Gdybyś miała siostrę, to na pewno wybrala by Ciebie. A gdyby tak role się odwrocily, to też byś nie wybrala swojego brata na druzke, bo to będzie zadanie Twojego narzeczonego i myślę,że Twój brat by się nie obrazil, bo to normalne. Takze idź na ten ślub i ciesz się ze szczescia swojego brata. Tobie myślę że nie bylo by fajnie, jakby brat nie przyszedl na Twoje wesele, więc Ty też Mu tego nie rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfka 134
No nie, akurat właśnie bym wybrała brata, bo to normalne że jeśli jest dwoje rodzeństwa to biorą siebie jako świadków nawzajem. Nie spotkałam się nigdy z taką sytuacją , dlatego jest mi jeszcze bardziej przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne. Mój narzeczony ma tylko siostrę i też jest ich tylko dwoje, ale ja nie zamierzam brać jej za swoją drużkę. I On myślę, że też jej nie weźmie. Ale skoro Cię,to gryzie,to pogadaj ze swoim bratem i zapytaj czemu dokonał takiego wyboru a nie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rzeszowie jest sporo fajnych lokali, na pewno coś znajdziesz ;) na cenę nie ma co narzekać, bo bardzo tanio nie ma nigdzie, a cena też ma wpływ na jakość. Jak chcesz mieć wypas to trzeba być świadomym, że się za to płaci :) A co do sesji, to tutaj widziałam fajną sesję zimową w Rzeszowie właśnie :) https://www.facebook.com/notofotostudio/photos/a.1276724309078321.1073741881.731482143602543/1274024629348289/?type=3&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×