Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kate20

Ślub i wesele 2020

Polecane posty

Gość gość
a macie już fotografa? My zdecydowaliśmy się na panią Kasię z http://ocalchwile.pl robiła zdjęcia na weselu mojej przyjaciółki i wyszły rewelacyjnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie macie jeszcze sukni ślubnej to ja polecam z całego serca Atelier Sylwii Romaniuk. Przemiła projektantka, super obsługa i ceny nie takie wysokie jakby się wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się chce ładną, sprawdzoną salę to niestety trzeba poczekać. my też już mamy zarezerwowany lokal Krzewi Róg w Chmielnie na 2020 :) ale wiem że wszystko będzie świetnie i według moich oczekiwań bo byłam już na paru weselach tam i było ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrzutka.pl/z/Mc zbieram na wesele zagladajcie i udostepniajcie prosze. Kazda 1zl sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate20
A jak u was wygląda cenowo z orkiestrą? A zdecydowałyście się na pakiet foto - video czy też osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Danuta
Jeżeli ktoś tu przeglądający jest z Bielska to wart polecenia jest Kameliowy Zakątek. Miałam tam swoje wesele i to był najpiękniejszy dzień w moim życiu. Piękna duża sala z dużym miejscem do tańca. Bardzo dobre jedzenie fantastyczna obsługa. Mieliśmy fajerwerki i fontannę z czekolady. mieliśmy dużo przyjezdnych gości i mogliśmy ich zakwaterować w hotelu obok co bardzo było pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jestem Michał . zbieram na wesele . tak na wesele :) . jeśli ktokolwiek chciałby mi pomóc zapraszam . zrzutka.pl/z/Mc udostępniajcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też w 2020 roku planuję z narzeczonym wesele, póki co szukam ciekawych artykułów na ten temat, jak powinna wyglądać organizacja itp , dzisiaj znalazłam stronkę gdzie dużo ciekawych informacji można poczytać : http://do-sedna.pl/jak-usadzic-gosci-na-weselu/ sprawdźcie może też coś ciekawego znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinetka
Kate20,pakiet łączony foto + video :) A co do orkiestry 4 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zarezerwowałam fotografa z polecenia mojej znajomej http://studiopaparazzi.pl/ w chwili obecnej jestem w trakcie załatwiania dekoracji sali i sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zastanawialiście się nad fotografem polecam panią Kasię z Ocal Chwile robiła zdjęcia dla nas wyszyły wprost kosmicznie, zresztą zobaczcie http://ocalchwile.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazis102
My mamy termin na 13.06.2020. Planujemy 2 lata wczesniej ze względu na to, że musimy uzbierać pieniadze. Oprócz nas i naszych dzieci ( jestesmy ze sobą prawie 10 lat) bedzie jeszcze 27 osob. Mamy slub i skromny obiad w restauracji. Mam za cel zmiescic sie w 10 tys, nawet po kosztach nie przypuszczalam ze to bedzie takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na pewno za niedługo przyjdzie czas na suknię ślubną warto odwiedzić salon Młoda i Moda w Warszawie wybór sukien z czołowych światowych kolekcji jest olbrzymi, a jeszcze możesz też zobaczyć modele z ich autorskiej kolekcji Ada Love Moja siostra właśnie tam wybrała sobie suknię zresztą zobacz www.mlodaimoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IXD
Dnia 24.01.2018 o 16:20, Gość gość napisał:

Mamy salę i zespół oraz foto video I na razie spokój i dalsza egzystencja a data to 13.06.2020

Witam widzę że mamy wspólną datę ślubu :). Ja juz mam salę mam kamerę i fotografa oraz zespół :). Ale nie wiem kompletnie jaki wybrać kolor przewodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz zespół bierze 6300zł
Dnia ‎01‎.‎02‎.‎2018 o 22:52, Gość PM2908 napisał:

My aktualnie szukamy zespołu ten który nam się podoba bierze 3400 za jeden dzień, pomału oglądam sobie zaproszenia i oglądam katalogi z sukniami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja szukając kreacji dla mamy i teściowej natrafiłam na fajny sklep internetowy: http://www.sklep.demarco.pl/pl/

Już dawno nie spotkałam się z tak zajebistym podejściem do klienta. Mieliśmy szyć suknie przez internet ale w końcu zdecydowałyśmy się tam pojechać. Wybrałyśmy jeszcze coś innego niż na stronce mają. Właścicielka zaprojektowała całkowicie nową kieckę. Mega utalentowana i sympatyczna. Doradziła również w sprawach dodatków, no po prostu mistrz. Mamy oczywiście mega zadowolone i piękne. Polecam!

Edytowano przez lara89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka

My wybraliśmy Salę Imprez Okolicznościowych, początkowo też miał być 2020 ale zmieniliśmy na ten rok z powodu zmiany pracy i wyjazdu za granicę; myśleliśmy, że się nie da ale okazało się, że mają jeszcze wolne terminy na ten rok; bo lokalu to zmieniać nie chciałam; dużo dobrych opinii słyszałam i raz też tam byłam na weselu koleżanki; bardzo mi się podobało;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My planujemy ślub na sierpień 2020 i nie mamy nic :D Rozglądamy się za salą, na razie w internecie. Może ktoś może coś polecić w okolicach Warszawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2018 o 17:33, Gość Kate20 napisał:

A jak u was wygląda cenowo z orkiestrą? A zdecydowałyście się na pakiet foto - video czy też osobno?

Podlasie, ceny różne za zespół 3-5k tak średnio, dj i wodzirej trochę taniej. Jak chcesz zdjęcia i film to bierz pakiet bo osobno wychodzi drożej o jakieś 1000-2000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Boże jedyny, my zaręczyliśmy się w styczniu a ślub za miesiąc niecały! I dajemy radę z przygotowaniami, dwa lata to chyba trochę przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z mężem byliśmy w Hotelu Pinocy w Lędzinach najpierw jako goście, a potem zauroczeni tym miejscem zdecydowaliśmy się zorganizować nasze wesele właśnie tam. Uważamy, że był to strzał w dziesiątkę pod kątem ekonomicznym i organizacyjnym. Świetne przygotowanie sali, smaczne jedzenie, kompletni kelnerzy i co najważniejsze - wszyscy goście świetnie się bawili. Jeśli ktoś chce zorganizować niezapomniane wesele, które nie będzie stosunkowo drogie to Hotel Pinocy jest strzałem w dziesiątkę 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20gosc

My planujemy slub rowniez na 2020 na 6 czerwca zaczelismy planowac 3 tygodnie temu a mamy juz sale kucharke zespol fotografa kamerzyste dekoratorke sali oraz drinko bar na reszte mamy jeszcze sporo czasu to co najwazniejsze to zalatwione. Suknie wystarczy ze pojde 4 miesiace przed slubem a zaproszenia beda zrealizowane w ciagu miesiaca od daty zamowienia. Do księdza wystarczy jak pojdziemy jesienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był dla Nas najważniejszy dzień naszego życia i cieszymy się, że wesele wybraliśmy w Hotelu Pinocy w Lędzinach. Obsługa spisała się na medal. Szczerze polecam wszystkim, ponieważ sala jest przepiękna a każde danie z naszego menu było pyszne. Nasi goście również chwalili.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalenka

Jej, dziewczyny- czytałam i miałam gęsia skórkę… patrzcie jak trzeba na wszystko uważać … oszustwo na każdym kroku, mimo że bierzesz "niby sprawdzoną" firme…. https://whereisjuli.com/slub-na-zanzibarze-dorota-katende-vanilla-house

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaa
Dnia 9.06.2019 o 23:22, Gość Madalenka napisał:

Jej, dziewczyny- czytałam i miałam gęsia skórkę… patrzcie jak trzeba na wszystko uważać … oszustwo na każdym kroku, mimo że bierzesz "niby sprawdzoną" firme…. https://whereisjuli.com/slub-na-zanzibarze-dorota-katende-vanilla-house

Straszne. Wspolczuje tej parze, tyle przeszli i ten ich najpiekniejszy dzien zostal tak pogrzebany. Dobrze, ze sie z tego otrzasneli i że o tym pisza. Powinniśmy miec świadomośc ilu wstrętnych oszustów czyha na  okazję. a tą kobietą  mam nadzieję prawo się zajęło, bo co z tego, że oddała im pieniadze? domyślać sie tylko mozna ile oni przeszli i przecierpieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
Dnia 24.09.2018 o 17:33, Gość Kate20 napisał:

A jak u was wygląda cenowo z orkiestrą? A zdecydowałyście się na pakiet foto - video czy też osobno?

Jeśli chodzi o muzykę polecam https://whitefeverduo.zespoly-weselne.pl/ . Grali u nas na weselu  - dużo taniej niż normalny zespół a zawsze to ciekawsze niż zwykły DJ. Tanich zespołów też nie ma sensu brać - u znajomej grał jakiś za 4000. Szkoda marnować kasę bo ani tego słuchać ani do tego tańczyć. Dobry zespół niestety zaczyna się od 5-6 tyś w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina89

Jeśli nie macie fotografa, to polecamy naszego https://epicfoto.com.pl 

Piękne zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×