Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zapomnieć o facecie?

Polecane posty

Gość gość

Czuję się jak wariatka, bo nie potrafię zapomnieć o facecie, którego znam od kilku lat (był kolegą mojego eks) i spotykałam się z nim zaledwie 3 tygodnie. Z S. widywaliśmy się przez ten czas praktycznie każdego dnia, ciągle pisał i dzwonił, a w końcu przyjechałam do niego na kilka dni. Przyznaję, że wtedy sytuacja trochę mnie przerosła (nie wiedziałam jak się zachować, bo S. wysyłał mi bardzo sprzeczne sygnały np. poznawał mnie ciągle z swoimi znajomymi i mówił wszystkim, że się spotykamy i mu na mnie zależy, ale jednocześnie wydawało mi się, że się nie stara) i zamknęłam się na niego, unikałam rozmów i dotyku. Po moim odjeździe zaczął się rzadko odzywać, aż w końcu przyznał, że odezwała się do niego dziewczyna z którą kiedyś bardzo dużo go łączyło, ale ona musiała wyjechać za granicę i umówili się na spotkanie. Zerwałam z nim kontakt, ale on nie odpuszczał i co jakiś czas do mnie pisał itp. Mieliśmy 3 tygodnie przerwy w widywaniu się aż do tego weekendu. Sytuacja znowu się powtórzyła- raz okazywał mi wprost, że jest mną zainteresowany, a po chwili już traktował jak kumpla. Podczas drugiego spotkania bardzo dużo mnie przytulał, a ja nie potrafiłam się temu oprzeć. Mija już kilka dni od kiedy znowu odzywa się tylko czasem i nie wiem co o tym myśleć. Chyba chciałabym o nim zapomnieć, bo nie lubię takich gierek, ale jednocześnie nie pamiętam kiedy jakiś facet potrafił sprawić, że poczułam się tak dobrze. Jak mogę o nim zapomnieć? Czy może jednak dać temu szansę i czekać jak się rozwinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak o kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go bo będziesz miała z nim udrękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afirmacja na idealnego partnera Ja odpuszczam, bo postanowiłam skorzystać z mojego talentu do szczęścia. Przez odpuszczenie od poprzednich partnerów powstało miejsce w mojej świadomości na coś nowego. Moja wewnętrzna mądrość spowoduje że przyciągnę prawdziwego i idealnego partnera. On jest idealny dla mnie pod względem fizycznym, duchowym i emocjonalnym. Moja osobowość spowoduje, że stanę się idealną dla mego partnera, którego szukam. Jestem napełniona miłością, harmonią, wewnętrznym pokojem i wzajemnym zaufaniem. Jestem kochaną i kochającą. Idealny partnerze, wiem że ty jesteś i szukasz mnie, tak jak ja ciebie szukam. Ten wspólny duch który spowodował u nas tęsknotę, złączy nas razem. Ja cię bardzo kocham, i proszę dla nas obydwóch, daj się dzisiaj prowadzić poprzez twój wewnętrzny głos, ażebyśmy spotkali się w miłości. Ja już często czułam twoje objęcia, przytulania i nasze rozmowy. Często byliśmy razem złączeni w wewnętrznej miłości. Często słyszę twoje wołanie, twój kochający głos. Czuję nieskończoną harmonię, która doprowadzi nas razem i sprowadzi do doskonałości Ja jestem ciałem, duszą i duchem, tak jak ty. Pozwól nam na tych płaszczyznach spowodować, ażebyśmy stworzyli nierozłączną jedność. Ja śpiewam i tańczę z tobą, jestem szczęśliwa i pewna, ja znajdę ciebie, tak jak ty mnie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afirmacja na idealnego partnera Ja odpuszczam, bo postanowiłam skorzystać z mojego talentu do szczęścia. Przez odpuszczenie od poprzednich partnerów powstało miejsce w mojej świadomości na coś nowego. Moja wewnętrzna mądrość spowoduje że przyciągnę prawdziwego i idealnego partnera. On jest idealny dla mnie pod względem fizycznym, duchowym i emocjonalnym. Moja osobowość spowoduje, że stanę się idealną dla mego partnera, którego szukam. Jestem napełniona miłością, harmonią, wewnętrznym pokojem i wzajemnym zaufaniem. Jestem kochaną i kochającą. Idealny partnerze, wiem że ty jesteś i szukasz mnie, tak jak ja ciebie szukam. Ten wspólny duch który spowodował u nas tęsknotę, złączy nas razem. Ja cię bardzo kocham, i proszę dla nas obydwóch, daj się dzisiaj prowadzić poprzez twój wewnętrzny głos, ażebyśmy spotkali się w miłości. Ja już często czułam twoje objęcia, przytulania i nasze rozmowy. Często byliśmy razem złączeni w wewnętrznej miłości. Często słyszę twoje wołanie, twój kochający głos. Czuję nieskończoną harmonię, która doprowadzi nas razem i sprowadzi do doskonałości Ja jestem ciałem, duszą i duchem, tak jak ty. Pozwól nam na tych płaszczyznach spowodować, ażebyśmy stworzyli nierozłączną jedność. Ja śpiewam i tańczę z tobą, jestem szczęśliwa i pewna, ja znajdę ciebie, tak jak ty mnie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdroszczę bo serce do niego się rwie, a rozum od czasu do czasu woła daj spokój on "Ciebie nie chce" bo każda z nas wie, że facet jak mu zależy to będzie się starał i nie da się jednym sercem kochać za dwóch. Najbardziej żałosne jest, że "zapominałam" o kimś podobnym 4 lata, teraz przerabiam znów identyczną historię i się zastanawiam czy nie wynajduję sobie sama takich typów. Nie mam zamiaru "sapać" za kimś kolejnych 4 lat. Sądzę, że trzeba znaleźć sobie odskocznię w formie pasji, dbać o siebie (czyli siebie rozpieszczać) i tak sobie myślę, ze tamten wydawał mi się cudem a okazało się, że zadłużyłam się w kolejnym cudzie, niestety już zajętym ;( Powodzenia Ps. Jedno jest pewne można zakochać się kilka razy w życiu tylko trzeba się na to otworzyć... spróbuj też tego faceta sobie obrzydzić, dostrzeż jego wady i je wyolbrzymiaj wówczas ideał nie będzie już taki cacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze przestań się zachowywać jak nastolatka i zapomnij o tym dzieciaku? To nie miłość tylko jakaś brazylijska telenowela ,jak się nie ma problemów to się je stwarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×