Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile dokładać się rodzicom

Polecane posty

Gość gość

Ile dorosłe dziecko powinno się dokładać rodzicom do życia miesięcznie? Chodzi o kwotę, w której zawarta jest opłata za czynszc (mieszkanie 65 m, miesięczny czynsz około 760zl), dalej opłaty typu energia i gaz, oraz jedzenie i środki czystości (mydło, proszek do prania, środki do WC, mycia okien). Pozostałe wydatki te dorosłe dziecko płaci sobie samo (komórka, swoje kosmetyki, kremy, dezodoranty itp, ubrania samo kupuje, jakieś książki, bilety na autobus, do kina itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że osoba ma 40 lat. I nie chodzi o mnie. Przypadek w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem z 5, 6 stówek pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo prosty rachunek: 1/3 wymienionych kosztow, poniewaz 3 dorosle osoby z dochodami mieszkaja razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się tak wydaje, ale ona płaci 600 zł. Wydaje mi się że to za mało, matka ma emerytury 2100 a ojciec 2400. Tak sobie ostatnio rozmawialiśmy w rodzinie na ten temat więc się tu pytam anonimowo. Czysto ekonomicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej tysiąc Rachunki żarcie itp kosztuje życie jest bardzo drogie Niech se wezmie te 600zl i idzie sama mieszkać ciekawe czy da rade a nie pasozytuje na starych zwłaszcza ze to nie jakaś studentka tylko 40 letnia osoba Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też mi się wydaje że to mało. 600 zł to rozumiem jakby się jakaś osoba niedługo po studiach dokładaa nie dorosła baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czynsz na 3 osoby. Inne opłaty też. Itd. Swoją drogą dlaczego ona jeszcze mieszka z rodzicami, rozumiem, że panna bez dzieci, to nic kompletnie nie odłożyła przez lata, jak na dodatek placila śmieszne pieniądze u rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×