Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Facet z któym sie spotykam powiedział, że jestem stara

Polecane posty

Gość gość
Jedyne co mnie powstrzymuje to, ze on ogólnie jest taki bezpośredni np o sobie mówi, ze jest gruby. O swoich wadach też mówi. Nie uważa sie za bóstwo. No i dużo żartuje, może tu chodzi o nabranie dystansu do siebie? Mówi mi cały czas, że jestem ładna i on nie wie dlaczego sie z nim spotykam i , ze "ma szczescie" Z tym byciem starą to rzekł ze dwa razy. A, że jestem ładna to z 50 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma 37 lat to Cię zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że inteligentna tez mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będziesz sie tak dalej jo - jo - jo jąkał i stresował zwyklą rozmową to nawet starsza około 40 i 50 latkę cie jąkało nie zachcą . Aha i pamietaj abys sie w kinie nie onanizował jak siedzisz zwlaszcza w drugim czy trzecim rzedzie jo - jo - jo kało rozumisz ? heee :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Cała kafeteria składa się głównie z tematów o wieku. Jakby wiek nie miał znaczenia dla panów, to nie byłoby tych tematów. Przestańcie się oszukiwać." x A myślisz, że kobiety nie wolą młodszych? Na starszych "lecą" TYLKO dlatego, że mają kasę, ale pod względem atrakcyjności wolą młodszych. 90% kobiet, które mają partnera minimum 15 lat starszego znajduje prędzej czy później młodszego kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Cała kafeteria składa sie z tematów o wieku i ponizania kobiet, bo tu wchodzi w 99% procentach jakieś dno społeczne, ludzie słabo wykształceni i pozbawieni kultury i wyzszych wartości! To jest cała prawda o kafeterii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa, przypomniało mi się, jest starszy o 3 lata a nie dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być starszy nawet o 10 i tak będzie myślał, że jesteś stara. Faceci chcą młodą dziewczyne, a nie młodszą. To jest zasadnicza różnica, której kobiety nie rozumieją. Nawet jak jest młodsza, a już przekroczył pewien próg wiekowy to już będzie stara jeśli chodzi o wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie w jakim srodowisku wy sie obracacie? ja mam w większości znajomych lekarzy i prawników i oni WSZYSCY mają żony w swoim wieku! nawet oboje książęta angielscy czy prezydent francji mają żony/narzeczone STARSZE od siebie! ogarnijcie sie, tylko w Polsce na kafeterii jest taki najazd na kobiety i ich wiek bo tu wchodzą sfrustrowane dziady nienawidzące kobiet żeby im dopiec i je upokorzyć! a wy sie dajecie! spoko, powodzenia, nie czytam więcej tych waszych bzdur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jakby kobiety wolały młodszych to by nie było wogóle wolnych facetów po 30, gdyż do 30 skoro by mieli takie wzięcie to 99% już byłaby zaobrączkowana. A tak nie jest. Ale jak lubisz zaklinać rzeczywistość, to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się pytam kobiet. zdanie facecików, którzy uznają kobiety tylko przez lata 18-28 mnie nie interesuje, bo to nie są inteligentni ludzie. własna zonę też wyrzucą na smietnik, nawet jak był młodsza, ale potem już im minął termin? Nie ma się czym chwalić, że niektórzy maja takie poglądy, bo to nie ludzie tylko kreatury jakieś ;/ Mądry mężczyzna jest chyba jeden na jedno województwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ci już napisały, że nie jesteś, faceci tutaj, że jesteś + twój sam ci to powiedział, że jesteś . Czego ty jeszcze chcesz usłyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ten nędzny siur co tu wypisuje może wiedzieć o mężczyznach i ich upodobaniach, przecież nie jest męzczyną . Tak piertoli i piertoli o tym wieku kobiet, ale jakoś ludzie maja rózne relacje, a on dalej tu siedzi i bredzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dziś Jakby kobiety wolały młodszych to by nie było wogóle wolnych facetów po 30, gdyż do 30 skoro by mieli takie wzięcie to 99% już byłaby zaobrączkowana. A tak nie jest. Ale jak lubisz zaklinać rzeczywistość, to twoja sprawa." x A gdyby faceci woleli młodsze to większość z nich nie miałaby żon w swoim wieku, więc to ty nie zaklinaj rzeczywistości, co? :) A mojego postu nie zrozumiałeś albo nie chciałeś zrozumieć. Kobiety wolą albo równolatków albo i trochę młodszych (jeżeli o atrakcyjność seksualną), nie napisałam że koniecznie tych bardzo młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie wiadomo, że tak najkorzystniej to obie płci wyglądają do 35 roku życia i nie pieprz, że faceci dłużej, bo żaden facet nie wygląda lepiej w wieku 40 lat niż w wieku 30 czy 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość par jest gdzie facet jest starszy. I twój cały wywód legł w gruzach już na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach to kobiety wyglądają lepiej niż faceci ze względu na zabiegi, operacje, botoksy i makijaż. Większość tych "najgorętszych" insta-girl ma 25-30 lat i jakoś nikt nie sądzi, że są "stare".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Większość par jest gdzie facet jest starszy. I twój cały wywód legł w gruzach już na początku." x Chyba w średniowieczu, bo nie dziś :D Większość par/małżeństw jest mniej więcej w swoim wieku - oczywiście mówię o cywilizowanych krajach, nie interesują mnie kraje islamskie itd. Ba coraz więcej kobiet ma młodszych partnerów o 5 czy nawet więcej lat - a kiedys to byłoby nie do pomyslenia. Dziś ludzie nie zwracają jakiejś wielkiej uwagi na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość....mniejszość...co to dla ciebie za różnica leszczu, ty żadnej miał nie będziesz, za łupi na to jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego, jak jedyna kobieta z którą masz szanse mieszkać to twoja matka, co najmniej o 20 lat od ciebie starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałem, że pierwszym krzyczącym będzie ten tłuk nawet polska ortografia jest dla niego niedoogarnięcia, a co dopiero angielski :) ha ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos ci mezczyzni ktorym w zyciu dobrze idzie, sa z siebie zadowoleni i akceptuja tez starzenie, maja jedna i te sama zone cale zycie.A wlasnie rozchwiani psychicznie i zakompleksieni probuja sobie zrekompensowac ze juz 40 stuknela i wyrownac mloda laska ktora leci na ich kase.Bez tej laski sa zalosnymi starymi dziadami.Starsze kobiety nie popadaja w taka desperacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, facet o ktorym mowisz boi sie ze z powodu jego otylosci i innych wad zostawisz go dla przystojniejszego."Jestes stara" ma oznaczac ze "innego nie znajdziesz", w koncu jestes na lepszej pozycji niz on z tego co czytam, ladna, szczupla i 3 lata mlodsza.Wez sprawe na dyskusje i powiedz ze jest ci przykro i dlaczego tak mowi, moze sie jakas sprawa wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitt i Depp nie mają idealnych rysów twarzy, a na pewno nigdy nie wyglądali na 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiele razy spotykałam się z młodszymi i 2 razy była w związku z młodszym chłopakiem, raz o rok, raz o 7 lat i przy żadnych z nich nigdy nie odczułam że jestem starsza, żaden z nich nie dał mi tego odczuć. Wręcz młodsi przekonywali mnie do spotykania się z nimi, że różnica wieku nie robi im żadnej różnicy a nawet wola starsze kobiety. Wiesz, może on ma jakieś kompleksy, że potrzebuje dużo młodszej, może przez to się dowartościowuje. Ja bym sobie odpuściła tę znajomość. Za jakiś czas pewnie nabawiłabym się mega kompleksów, że jestem stara i do niczego a nie ma to nic wspólnego z Tobą tylko osobą z którą się spotykasz. Lepiej ci będzie z kimś kto będzie widział Twoją wartość nie zwracając uwagi na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To On i  jego sposób na odrzucenie zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×