Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cx3

Brak sexu

Polecane posty

Gość Cx3

Mam 26 lat maz 32 . Między nami jest "jako tako". Glowny problem polega na tym ze maz nie ma ochoty na sex ze mna. Tłumaczy to zmeczeniem. Dzieje sie tak od jakiś 2 lat. Zdrade wykluczam. Nie poswieca mi czasu, nie rozmawiamy o uczuciach, a gdy tylko zaczne ten temat uwaza ze przesadzam. Obsesyjnie gra.w jakas gre na telefonie. Nie mam juz sil walczyc z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczucie z jego strony się wypaliło z twojej też bo "nie masz siły walczyć". Albo wegetuj albo się rozwiedź. Ile jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
7 lat po cywilnym 3 po koscielnym. Brak potomstwa. Moje prośby i grozby nic nie pomagają. Nie wiem jak.do niego dotrzec aby porozmawiac jak dorosli ludzie. Kocham go. Czy on mnie nadal tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię żeby Cę kochał. Wyjedź sama gdzieś na kilka dni zbaczysz chociaż czy zatęskni albo zobaczy że Cię nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty go kochasz, on ma Ciebie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Bylam w listopadzie w angli na tydzien u siostry. Brak zainteresowani z jego strony co robie gdzie bylam itp. Przez ten tydzien moze popisal ze mna okolo godzine moze nie....zawsze byla wymowka , a to kolacja a to kapiel... teraz lece do jego siostry na tydzien on nie chcial ,tłumaczy ze wolnego by nie dostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygląda wasz przeciętny weekend? Sexu brak od 2 lat? Czemu marnujesz sobie życie z kimś kto Cię nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kocha cie uczucie z jego strony sie wypalilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychol. A kobieta się marnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Weekend ja co druga.sobote w pracy wiecznie problem bo on musi jechac na fuche wiec jestem skazana na autobus. Jak wraca to siedzi gra w gre oglada programy na Youtube nie jezdzimy raczej nigdzie chyba ze go sila namowie imprez właściwie zero niedziale on albosie spi do popoludnia albo tv zero spontanu ciezko go gdzies wyciagnac twierdzi ze ja bym chciala tylko jezdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 26 lat i chcesz tak żyć przez kolejne 40? Czemu nie macie dzieci. On się nawet nie zainteresował co robisz za granicą. Mieszkacie nie razem a obok siebie. To małżeństwo się rozpadło. Był twoim 1 facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie czujesz się jakm w małżeństwie z 50 letnim stażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Ja pragne dziecka ale jak jest cos raz w miesiącu to raczej sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio pragniesz dziecka z facetem który ma cię w d***e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Nie nie byl moim pierwszym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Nasz zwiazek nie przypomina malzenstwa po 50 latach...... on chyba nic teraz nie przypomina. Nie byl moim pierwszym facetem. Zle sie z tym czuje . Samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro czujesz się samotna czujesz się źle on o tym wie i to zbywa że niby wydzieiasz i trwa to już długo to seperacja i rozwód. Jak tak dalej pójdzie to dziecka też nie będzie (zresztą ja mam 2 lata więcej od Ciebie i osobiście z takim mężem dziecka bym mieć nie chciała ) a ty z czasem będziesz się czuła jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 26 lat 7lat po cywilnym ale chyba go nie wzięłaś znając go tydzień i nie był twoim pierwszym nieźle nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Ja bylam szczerą powiedzialam ze jak mamy tak zyc to ja chce rozwod a on ze przesadzam. Jestem osobna optymistyczna otwarta chciala bym wiele zrobic a on ze nie ze za dlugo ze za drogo ze za daleko za glupi pomysł ze go cos boli ze zmęczony a ja idiotka ulegam bo go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Znalismy sie.od malego prawie ze... poraz kolejny pisze do "goscia" ze nie byl pierwszym moim chlopakiem i nie nie mamy dzieci nie bylam w ciazy itp poprostu sie zakochalam i chcialam z nim być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie spełniałaś jego oczekiwań i niż prawdziłaś się w łóżku. Nic dziwnego, że ma cię dość. Powinien cię zostawić i znaleźć sobie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Do gosc z 21:51 skoro twierdzisz ze nie spelnilam jego oczekiwan jaktez myślisz dlaczego mnie nie zostawil.do tej pory??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie leżysz jak kłoda w łóżku i jeszcze czekasz na to żeby cię obskakiwał. A on po prostu ma tego dość i wcałe mu się nie dziwię. A kasę chociaż jakąś zarabiasz czy wisisz na nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ulegaj dalej. Swoją drogą facet zaraz po 30 i sex raz na miesiąc? Dziwne albo daeno Cię zdradza. A nie odejdzie bo chce żebyś ty to zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Jestem odpowiedzialna osoba. Pracujaca. Posiadajacom dom!! Nie.mieszkanie. dom!!! Martwie.sie.o wszystko. Watpie zeby kobieta.w wieku 26 lat lezala jak kloda i nie pytala by tutaj o opinie innych jesli by chodzilo o mnie CYMBALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku masz jeszcze szansę coś zmienić. Bez sexu i bliskości to chyba nie jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta znudzi się najpóźniej po 2-3 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet nie chce seksu to mu od razu doradzają zdradę , więc może ty też się zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta nie chce seksu ** miałam na myśli , prawda jest taka że on ma cię gdzieś a ty się uzalasz ,zdziadziejesz z takim burakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:12 tak samo jak każdy facet , ja już na swojego patrzeć nie mogę bo rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×