Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

niezwykle popularny

Polecane posty

Gość gość
też byłem, coś mi mówiło, że jesteś blisko, kupiłem warzywa i mięso do kociołka

Gość gość
przyjdź wcześniej, narysujesz to wszystko co mi już dawno obiecałaś

Gość gość
Zupa z kredek? Dlaczego nie? W końcu skoro może być na gwoździu to na kredkach też

Gość gość
Do garnka Zamiast małpy... w końcu to ssak....ja jeść nie będę, ale święty spokój bezcenny

Gość gość
Mogą być Karaiby Słońce, plaże, widoki... wszystko jest Spakowany?

Gość gość
[Mateusz Krautwurst:] Dlaczego nie mam takiej mocy Żeby z człowieka stać się wiosną Pomagać kwiatom, kiedy rosną Woni i ciepła dodać nocy? Dlaczego nie mam takiej mocy Aby wydźwignąć świat z niewoli Żeby odeszło to co boli Tak jak odchodzą cienie nocy? Tak jest! Zapach wiosny nieś, takie szczęście, wiesz? I by nieszczęście w dal odeszło gdzieś Czego więcej chcieć, tyle siły mieć Żeby bezsilnym pomóc dalej przejść? To tylko mała część, będzie wszystko grać Gdy szybko powiesz jak mam uratować świat Chacha, tak, od zaraz Chcę przenosić góry, chcę tyle mocy naraz dać Chcę siły kafara, nie Supermana Wiary Chrystusa, chcę wszystko pozmieniać Niech trzęsie się ziemia, rozstąpi się morze Tak jakbym na pół rozciął je nożem Niech ktoś mi pomoże, dotknij mnie Boże! Wiem, że gdzieś tam mam tej siły zalążek Na zdrowy rozsądek, jak uratować ziemię? Na dobry początek choć uratować siebie

Gość gość
Pewien człowiek, który był wciąż smutny i nie potrafił odnaleźć w życiu radości, usłyszał podczas przechadzki w parku śpiewającego cudnie ptaka: - Zazdroszczę Ci - powiedział, stanąwszy pod drzewem - Musisz być bardzo szczęśliwy, skoro tak pięknie wyśpiewujesz swoją radość. - Ale ja nie dlatego śpiewam, że jestem szczęśliwy - odpowiedział ptak. - Jestem szczęśliwy, dlatego że śpiewam. -autor niewiemjaki

Gość gość
A to mi się podoba :) : Dwie gęsi zbierały się do odlotu, kiedy przyszła do nich żaba z prośbą, by zabrały ją ze sobą. Gęsi wyraziły zgodę, jeśli tylko wymyśli, w jaki sposób to zrobić. Żaba przyniosła długą trzcinę, kazała gęsiom uchwycić dziobami końce, a sama miała trzymać się jej pośrodku pyszczkiem. I tak ruszyły w drogę we trójkę. Kilku wieśniaków w dole dostrzegło ten niezwykły widok. Głośno wyrazili uznanie dla sprytnego pomysłu i zastanawiali się. kto też nań wpadł. Słysząc to, chełpliwa żaba otworzyła gębę, by powiedzieć: "To ja"; wypuściła trzcinę, spadła i roztrzaskała się o ziemię.

Gość gość
,,Każde dobre wrażenie, jakie się wywołuje w świecie stwarza nam nieprzyjaciela. Aby być lubianym przez ludzi trzeba być miernotą." Z aktualnie czytanego portretu Doriana Graya

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować