Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy odezwał się do was po czasie EKS, który sam z wami zerwał?

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że jest wątek o powrotach byłych, ale chodzi mi o powrót wtedy, kiedy rozstanie było z jego inicjatywy. Kiedy stwierdził, że się pogubił, wypalił w tej relacji... Miałyście przypadek, że po jakimś czasie się do Was odezwał sam z siebie? Jeśli tak to po jakim czasie? nie chcę robić sobie nadziei na powroty itp., ale miło byłoby wiedzieć, że takie sytuacje jednak się zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milo wiedziec? Ze jakis debil poroohal i jak nie znalazl niczego na stale to chce wracac? Przestan, to chyba tylko desperatki by kogos takiego przyjely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się rozpadł mój związek. Były się odezwał po latach i dość mocno namieszał jej w głowie. Kobiety są takie naiwne i emocjonalne... Dowiedziałem się przypadkowo że romans kwitnie w najlepsze. Zostawiłem bez skrupułów. Wróciła do byłego który ją puknął i po miesiącu wymienił na inny model dokładnie tak samo jak za pierwszym razem ;) Fcuk logic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona się do ciebie odezwała po tym, jak ten były ją zostawił po miesiącu? ;) No ale to kobieta wiadomo... Z facetami trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Po roku od rozstania z nim ja ją poznałem i byliśmy ze sobą 2 lata prawie wiec odezwał się po 3 latach. Wyćiwerkał mi kolega który znał jej byłego bo się chwalił że ją odbije znowu :P Wiec zacząłem ją potajemnie kontrolować a jak już miałem dowody to ją zostawiłem. On ją przygarnął na miesiąc i znalazł sobie inną. Opowiadał mi że ją zdradził i zostawił. Zresztą widziałem go. To taki typowy alfa co może mieć większość Kobiet bez starania się ... Najgorsze że ziwązek mieliśmy perefekt nic nie wskazywało na kombinatorykę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ex dziewczyna/chłopak to bardzo częsty powód rozpadu związku. Zwłaszcza jeżeli ex był/była pierwszym partnerem. Nie ma co wybaczać i ratować bo potem to w nerwice można popaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15:38 w jakim wieku byliście wtedy? przeżywałeś bardzo to rozstanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, żaden z moich byłych którzy ze mną zerwali się więcej nie odezwał. Wychodzi na to, że jak facet zrywa to definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×