Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie szukam kobiety z powodu rozmiaru penisa. Czy popełniam błąd?

Polecane posty

Gość gość

Mam 23 lata. Wiem, że jestem przeciętny i większość facetów ma podobny rozmiar. Mam ok. 14,8 cm długości i ok. 12,1 cm obwodu. Znam statystyki ale jako dorastający chłopak często czytałem takie fora jak to i przez to nabawiłem się kompleksów. Chciałbym mieć penisa 18/14 ale wiem że to niemożliwe. Wiem, że rozmiar to nie wszystko a liczy się technika, język itd. Wiem, że byłbym w stanie doprowadzić kobietę do wspaniałych orgazmów bo mam ogromną wiedzę na ten temat oraz ogromne potrzeby ale na jak długo by jej to starczyło? Mam na myśli to, czy jestem w stanie WYPEŁNIĆ kobietę? Mój charakter nie pozwala mi szukać kogoś na 1 raz tylko na całe życie. Chciałbym kochać swoją kobietę, być dla niej dobry i ją zaspokajać. A nie chciałbym żeby z powodu seksu kobieta po kilku latach była ze mną nieszczęśliwa. Dlatego mam pytanie o kobiet lubiących seks, zwłaszcza tych starszych które mają partnerów z podobnymi penisami jak ja. Czy wasi mężczyźni byli i są w stanie was zaspokoić i wypełnić dziś, kiedy np. macie już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz normalny rozmiar. Dla kobiety w seksie rozmiar nie jest na pierwszym miejscu. Wcześniej się z tego śmiałam, ale dopiero gdy sama tego doświadczyłam to rozumiem. Mój mąż jest mega przystojny, ma dużego penisa (koło16cm), ale po kilku latach wyszedł na jaw jego zj****y charakter. Nie kocham go, nie jestem z nim szczęśliwa i nie ważne co by robił to nie mam z nim już orgazmu (a zanim mnie oszukał to miałam za każdym razem). Wszystko siedzi w głowie, nie w majtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A urodziłaś mu dzieci? Może to też był jakiś powód. I odkąd mierzyłaś jego penisa? Z boku od kości czy tylko to co mogło w Ciebie wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam jedno dziecko, ale było to 5 lat temu. Przez kolejne 4 lata zawsze miałam orgazmy, a po tym co mi robił to nie czuję do niego żadnego pociągu seksualnego. Od roku nie miałam ani razu z nim orgazmu, nie czuję go, przestał mi się podobać fizycznie i mentalnie. Czuję wręcz obrzydzenie, a wiele kobiet mi go zazdrości. Mierzyłam kiedyś jego penisa, ale długość zależy od siły podniecenia. Miał ok 16 cm od podstawy penisa, ale możliwe, że podczas seksu i przed orgazmem miał więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję za odpowiedź. A jeśli jeszcze mógłbym dopytać... Jakie cechy mentalne sprawiły, że Twój mąż przestał Cię pociągać? I "dociskałaś" linijkę/miarkę czy mierzyłaś tylko to co mogło wejść w pochwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę jak facet ma mniejszego niż za dużego. To naprawdę nie jest miłe jak zamiast przyjemności czujesz bolesne rozpieranie... Nie masz się czym przejmować autorze, poza tym twój penis jest zupełnie normalnych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest więcej niż średnia europejska, która wynosi coś ok 12-13 cm dł. o i le dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największe pały miewali zdaje się Sudańczycy (Afryka) coś ok. 30 cm chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo młodą dziewczyną mam 20 lat i jak was czytam to śmiać mi się chce :D Jak można się przejmować swoim penisem ? człowieku ogarnij się ... a do dziewczyn mam wiadomość : jak jesteście puste i patrzycie na rozmiar a nie na to jaki kto jest to wiedzcie że jesteście po części tępe i głupie :) pustaki po prostu jedni i drudzy weźcie się ogarnijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz tam mówisz bo jesteś młoda. Poczekaj za kilka lat jak będziesz bardziej "luźna" to też będziesz chciała tylko "Sudana" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ty dziewczyno lat 20 :D poczekaj, aż skończysz 30 lat..nawet nie musisz rodzić ;) zmienią Ci się priorytety. Ja też w Twoim wieku patrzyłam oczami "czystej miłości" i wszystko było dla mnie zboczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I jak dziś postrzegasz mojego penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś Ty dziewczyno lat 20 smiech.gif poczekaj, aż skończysz 30 lat..nawet nie musisz rodzić oczko.gif zmienią Ci się priorytety. Ja też w Twoim wieku patrzyłam oczami "czystej miłości" i wszystko było dla mnie zboczone jezyk.gif X Możliwe ale na pewno nie będę patrzyć na to ile kto ma cm ;) gość dziś Teraz tam mówisz bo jesteś młoda. Poczekaj za kilka lat jak będziesz bardziej "luźna" to też będziesz chciała tylko "Sudana" hehe XX Jak wiesz pochwa się naciąga i po stosunku wraca do swoich rozmiarów , no chyba że dziewczyna non stop uprawia seks... Sudana masz w łbie ;) Taka wiadomość dla was nie bądźcie głupcami i pustakami . Jestem bardzo młoda ale nie pusta i są lepsze wartości niż sam seks ! żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paszły won stare zdziry do Sudanu! Strzepiemy sobie sami, bez łaski :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie pytania. Jednej będzie pasować, drugiej nie. Jak nie poprobujesz to się nie przekonasz. Naprawdę myślisz że co drugiej facet ma pytonga w gaciach...? Tak samo głupie jest pisanie że liczy się człowiek i inne wartości. Oczywiście tylko że seks też jest elementem związku i trzeba się zgrać. Chyba że ktoś naiwnie wierzy że to naprawdę bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co z tego że dziś jej będzie pasować jak za 10 lat przestanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facet jej będzie pasował z charakteru to zawsze może mu co rok kupować większe dildo wydrążone w środku. Nieszczęśnik będzie to używał jako nakładki i zawsze jej będzie pasowało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 10 lat każdemu coś przestanie pasować. No takie jest życie i nic nie poradzi. Zawsze jednak masz te 10 lat gdy pasuje prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Paszły won stare zdziry do Sudanu! Strzepiemy sobie sami, bez łaski jezyk.gif xx sam stary jesteś i brzydki jajca ci wiszą pewnie:D ja mam 23 latka jestem bardzo młoda i sobie wypraszam , tak samo jak ta 20 latka co tu mądrze napisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To wolę być już sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [01:21 No nie, nie chcę aby moje dzieci wychowywały się w rozbitej rodzinie, żeby żona była nieszczęśliwa, albo żebym był upokarzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż. Pozostaje Ci życie w ascezie i wypas lam w Tybecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiem. Jesteś kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbmy może im zrzutę na bilety do Sudanu, niech zakosztują tego miodu od razu :-D Za 10 kolejnych lat to już chyba koń, albo słoń będzie potrzebny hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Jakie to ma znaczenie? Żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie tylko jak to jest możliwe, że niektórzy ludzie potrafią przeżyć ze sobą 50 lat, dobrze wychować dzieci i móc jeszcze z uśmiechem na siebie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zastanawia mnie tylko jak to jest możliwe, że niektórzy ludzie potrafią przeżyć ze sobą 50 lat, dobrze wychować dzieci i móc jeszcze z uśmiechem na siebie patrzeć. x To proste. Nie mieli w młodości netu, nie czytali forum kafeterii :-D Żyli normalnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a laski nie zachwycały sie Sudanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i druga sprawa gdzie oni są? Mają teraz ok. 75 lat i demencje prawdopodobnie dlatego też nie wiedzą że ten stary dziad lub baba to ich znienawidzony małżonek albo jest im wszystko jedno. To jest ten sekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy starsi ludzie mają demencję, to raczej rzadkość jak już :o Ile tutaj ludzi ogarniętych cynizmem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×