Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on będzie z nią szczęśliwy

Polecane posty

Gość gość

Ktoś mi może wytłumaczyć czy facet będzie kiedyś w takim związku szczęśliwy, w którym tkwi tylko i wyłącznie dlatego że dziewczyna jest z nim szczęśliwa a on nie chce jej skrzywdzić? Związek jest dla niego nudny, bo nie robią nic ciekawego jak mówi, ale jest mu wygodnie bo ma wyprane, ugotowane itd. Do czego to prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzi to do Kryształowych Godów :) hahha Cóż, takie jest życie, facet jest mądry, nie zamieni udanego w gruncie rzeczy związku dla chwilowej namiętności - to Ty jesteś ttą namiętnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja jestem siostrą! No właśnie nie ma żadnej namiętności to prawda, generalnie jest znudzony i zastanawiam się czy może być po prostu z nią szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, może być. Życie to nie namiętność przez 50 lat pożycia hahahaha Jeśli on nie chce jej skrzywdzić to ewidentnie ją kocha, chociaż może ma problem z wyrażaniem uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdzie moment ze ja zostawi.I wtedy kazdy bedzie zadawal sobie pytanie co sie stalo?dlaczego? A on sie nie przyzna ze sie zakochal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Związek jest dla niego nudny, bo nie robią nic ciekawego jak mówi, ale jest mu wygodnie bo ma wyprane, ugotowane itd. Do czego to prowadzi? x To niech się cieszy szczęściarz jeden, że ma wyprane, ugotowane a żonka jest w niego zapatrzona jak w obrazek. Bo jakich mu niby emocji potrzeba, żeby nie było nudno? To już dziecinada. Życie to nie jest nieustająca przejażdżka w lunaparku tylko nuda, rutyna i obowiązki. Oby tylko zdrówko dopisywało i było co do garnka włożyć tak w dużym skrócie, a reszta to dodatki. Ehh niejeden by chciał, żeby być na miejscy tego frajera, oj niejeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×