Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kuracja laserem HairMax na wypadające włosy

Polecane posty

Gość gość

Szukam ratunku dla moich włosów, ponieważ bardzo wypadają i do tego szybko się przetłuszczają. Ostatnio usłyszałam w „Pytaniu na śniadanie” o laserze HairMax, czy ktoś może wypróbował taką kurację? Podobno zatrzymuje wypadanie i pobudza włosy do wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam od 5 miesięcy. Efekty zauważyłam już po ok. 6 tygodniach. Mam mase małych włosków które odrastają w ekspresowym tempie. Włosy u nasady wyglądają też na zdrowsze. O laserze HairMax dowiedziałam się od mojej koleżanki, która używa opaski Laser Band 82 już 2 rok. Jest bardzo zadowolona, kiedyś jej włosy były cienkie i ciągle wypadały, dzisiaj na prawde widac różnice. Ale musisz pamiętać o regularnym stosowaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście z czterech modeli również wybrałem HairMax laserband 82 ponieważ kuracja jest stosunkowo szybka i trwa zaledwie 90 sekund, a efekty były już zauważalne po około 6-7 tygodniach. Gorąco polecam ten produkt, gdyż działa on nie tylko na wypadające włosy, ale także zapobiega przetłuszczaniu się włosów jak również występowaniu łupieżu. Dodam, że dodatkowo stosuję suplementy diety HairMax, które także pomagają w kuracji moich włosów. Polecam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja na zabiegi laserem chodziłam do Asi Ostapowicz trycholog  z Ełku przez 2 miesiące i jestem mega zadowolona, teraz zdecydowałam kupić swój laser ;)

Chwale się, że udało mi się uzyskać 10% zniżki. Nie mogę doczekać się swojego lasera. Bedę się dzielić opiniami podczas użytkowania. 

Pozdrawiam

Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×