Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak poradzić sobie z odrzuceniem przez mężczyznę? :((

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z Was ma jakieś złote rady? Myślę o nim 24 na dobę ryczę, nie jem, nie śpię już dostaje w głowę :( najgorsze, że gdzieś jeszcze tli się nadzieja, że to on mnie jednak chce... na pewno nie jedna z Was była w takiej sytuacji :( mówi się, że czas leczy rany ale ja czuję, że z dnia na dzień jest coraz gorzej :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj innego. Masz maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli całe twoje życie to marzenie o facecie to współczuję ,kobiety kiedyś miały więcej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś miała hobby ,ciekawa pracę i dużo zajęć nie myslalabys o takich glupotach ,myślisz o nim bo masz na to czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27, tylko że nawet widząc innych kolesi w każdym szukam niego :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat chciałbym mieć taką kobietę jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij ćwiczyć yoge albo idź na siłownię ,czytaj książki tańcz , wychodz na męczące spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majesticanis@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że to brutalne co powiem ale jak facet widzi że jesteś placzaca klucha bez ambicji to też cię tak traktuje ,zawalcz o siebie a jego olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście nie widzi, kiedy rozmawiamy tryskam świetnym humorem, na szczęście umiem dobrze grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skąd wiesz jaka ona jest? Może wszystko było ok, a jemu "odjebało"? To coś złego, że dziewczyna się zakochała? Ja nie chciałbym być w związku gdzie nie ma emocji względem siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż ja jakieś 7 tygodni ostro walczę w podobnym temacie. Czasem jest lepiej. Ale często mnie znowu dopada. Za 2 tygodnie mam wizytę u psychiatry i chce aby zapisał mi lekarstwa na wyciszenie i poprawienie nastroju Sama nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym sposobem na rozstanie jest kupno nowych ciuchów kosmetyków ,i ćwiczenia - najskuteczniejszy i najszybszy sposób na rozstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Twój mail autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak najlepiej nalykac się tabletek bo sport i naturalne rozluźnienie wymaga za dużo wkładu od was lenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to mój mail... nie rozstaliśmy się, nigdy nie zostaliśmy parą chociaż miałam ogromną nadzieję że będziemy razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się przygotować na to że nie będziecie ale życie idzie dalej a ty się nie cofasz, twoje życie jest w twoich rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę żreć tabletki bo sport do mnie nie przemawia. Poza tym sport będzie działał doraźnie a nie ustawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale myśl, że nigdy nic z tego nie będzie po prostu mnie dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to znaleźć swoją pasję , języki albo kierunek w którym możesz się rozwijać , facet nie wróci do ciebie jak będziesz rozpaczac, może wrócić jedynie kiedy zrozumie co stracił a to możesz osiągnąć jedynie przez samorozwoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on ile lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast beczec włącz sobie filmiki z yoga i zacznij ćwiczyć to uwolni twój umysł i zniweluje napięcie ciała ,najważniejszy pierwszy krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytał się kiedy zdecyduje się być w związku ale chyba tylko po to żebym była z innym dała mu spokój a on wtedy też zacznie z kimś być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burek to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszesz autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma 32 jest samotnikiem, bardzo długo nikogo nie miał ostatnio mi powiedział że od kiedy się poznaliśmy to sporządniał i zaprzestał przygód (wiecie o co chodzi) nie wiem po co mi to mówił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz autorko zadajesz durne pytanie jak sobie poradzić z odejściem faceta a ignorujesz najlepsze rady które poradzi ci każdy , ty po prostu chcesz żeby wszyscy się nad tobą uzalali czyli jak pewnie całe twoje życie , on nigdy w życiu do ciebie nie wróci bo widzi że jesteś nieciekawa osoba , faceci lataja za dziewczynami ,które mają jakieś zainteresowania coś sobą reprezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×