Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie jesteście zdolne do stworzenia związku

Polecane posty

Gość gość

Stworzyć to jeszcze jakoś się nieraz uda ale utrzymywać związek wcale. W 30% związków kobieta znajduje najgorszego gnoja i wierzy w to że on po kolejnym dziecku się zmieni, jest poniżana i maltretowana ale udaje że wszystko jest ok, złego słowa przez lata nie powie na oprawce. Tak 10 - 20% związków jest normalnych, są lepsze i gorsze dni ale generalnie wszystko dobrze. Reszta czyli ok 50% związków to normalny facet i roszczeniowa kobieta, zawsze wszystko on robi źle, cała okolica wie że jest do niczego, ja się zburzyć to dodatkowo jest tyranem, co by kobieta nie zrobiła to wszystko jego wina, i zawsze jest usprawiedliwiona. Co się z tymi ludźmi a szczególnie kobietami dzieje? To nie są dane statystyczne i mierzone ale takie wnioski można wysunąć przeglądając to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci mają same obowiązki a kobiety tylko przywileje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To nie są dane statystyczne i mierzone ale takie wnioski można wysunąć przeglądając to forum" Czyli innymi słowy - coś sobie usrałem i będę się upierał, że to niepodważalny fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona go zaniedbuje ok ma zrozumieć, on zaniedbuje może poszukać czułości u kochanka. Ona traci pracę i ma depresję powinien ją wspomagać przez kilka miesięcy, on straci pracę (depresji mieć nie może) to obibok próżniak trzeba wywalić go z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu na forum wypowiadają się same odpady ludzie skrzywdzeni oraz ci co się nudzą i chcą pocieszyc ze ktoś ma gorzej. Nikt szczęśliwy by tu nie siedział. Chyba lepiej przytulic się do ukochanej osoby czy iść na piwo czy poczytać albo porobić cokolwiek niż czytać wpisy innych prawda? Więc to forum nie jest miarą normalnego życia bo gdybym ja była szczęśliwa nawet sekundy bym tu nie spędziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie w czym się mogę mylisz to proporcje, można przesunąć procenty w te lub w te stronę ale góra myślę że 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedząc w pracy ciężko się do kogoś przytulać lub piwko pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na tym forum piszą tylko róznej maści frustraci,przegrywy,mizogini,prawiki,brzydule,grubaski,niedopchnięte dziewice,chore psychicznie wariatki - to po prostu forum świrów,takie Tworki tyle że wirtualne. Nie warto sie sugerować tutejszymi opiniami bo normalni ludzie tutaj nie zaglądają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli normalni nie zaglądają to do jakiej grupy należysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.23 siedząc w pracy sie pracuje a nie siedzi na forum dla nienormalnych albo skrzywdzonych przez innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×