Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz po mnie pojadą

30stki dzielą się na kilka kategorii

Polecane posty

Gość zaraz po mnie pojadą

z obserwacji i opinia osobista: Udające Nastki - pindrzą się i ubierają jakby dalej miały 16 lat, rozum na podobnym etapie, strasznie chcą zwrócić na siebie uwage ale wychodzi to żałośnie, zapewne mieszkają z rodzicami, mózg wróbla, często "dziubki" pokazują Zapuszczone Ciotki - mają 30+, ale wyglądają na 50+ lub nawet na emerytki, krótkie włosy, nadwaga, zero stylu, lustra pękają przy ich odbiciu, widziały lepsze czasy w zeszłym stuleciu Zwykłe Kur/wy - tandetna próba zwrócenie na siebie uwagi, często fotki nago, lub narządów, próbują kusić niestety bierze to odwrotną forme, są uważane za szmaty do wycierania kibla, sprzedają się za kase bo nic innego nie potrafią, w młodości były często molestowane lub wychowały się bez ojca lub rodziców, myślą że przez seks zdobędą miłość, nikt ich naprawde nie kocha, często ćpają i piją aby zabić uczucia, szkoda ich ale taki los, skończą marnie Postrachy na Wróble - denny i mocny makijaż na nieciekawej twarzy, desperacja to słowo delikatne w ich kierunku, wyprane mózgowo przez reklamy że makijaż to coś potrzebnego jak woda i "polepszy" ich wygląd, za bardzo przejmują się tym czego nie mają zamiast cieszyć się z tego co mają. Poje/by - kolczyki w brwiach, w nosie, różnego typu tatuaże, włosy wszystkich kolorów tęczy( często naraz ), ubiór jak z domu pogrzebowego, robią wszystko aby i być zauważane ale też niewidzialne, psychiatryk zalecany Marzycielki - idealistki, lewaczki, często nauczycielki, często mieszkające z rodzicami, lubią podróże, dają się uwieść na urlopach, potem płaczą gdy ich Romeo je porzucił dla innych, popierają aborcje, najczęstsza kategoria przyszłych starych panien. Bizneswoman - niezależne i stanowcze, zawsze ubrane jak z katalogu, biznes to ich życie, biedne w wolny czas, zasobne finansowo, prywatnie lubują się w młodszych facetach, niestety są jedynie tymczasowymi zdobyczami i zabawkami cwanych przystojniaków, nigdy nie doświadczą szczerego uczucia ani miłości, często alkoholiczki Porzucone Samotne Matki ( z 1+ dzieci ) - to kategoria dosyć duża i szeroka, niewątpliwie znajdzie się tu kilka perełek, niestety większość ma poważny uraz do facetów bo ich badboy czy inny Seba kopnął je w doope albo już w ciąży albo zaraz po porodzie, uważają się za niezależne ( dostają alimenty ) i samodzielne ( często mieszkają z matką, dziadkami lub z rodzicami ), oraz za wspaniałe. Facet w ich mniemaniu ma być dla nich kołem ratunkowym i wybawcą ( bankomatem ) ale nie mieć nic do powiedzenia w sprawach rodzinnych. Chcą mieć torta i go zjeść. Często mega zazdrosne i pretensjonalne, niestety facet jest raczej na 3cim planie choć jego dochód jest zawsze "przydatny", próbują często dorwać faceta dając łatwo seks ( może zajdą w ciąże ), jednak to pułapka aby tylko zwabić jelenia, bardzo ostrożnie z tą kategorią, koniec może być nieoczekiwany Modelki - myślą że są 8mym cudem świata, zapominają że czas to ich wróg i niedługo będą się sypać, wybredne i leniwe, często prostytutki, kasa to ich bóg, często zero morałów, polecam omijać szerokim łukiem, wiele przyszłych starych panien pochodzi z tej kategorii, pozory tu często są mylne Grubaski - nadwaga minimum 20kg, niektóre nawet by były do przyjęcia, niestety spasły się jak świnie i obecnie absolutnie nikt do nich nie podbija, nieraz popiją i ktoś je zaliczy ale to jak na zbawienie Pracoholiczki - praca i dom, koniec, często mają koty, robią "kariery", urlop zdecydowanie same pod palmami Imprezowiczki - żyją od weekendu do weekendu, dużo alkoholu i używek, skąpe ciuchy, lubią próżność, często przygodny seks po kiblach w disco, czesto łapią syfy i chodzą do ginekologów, najczęściej po studiach lub na studiach, dorabiają jako hostessy lub w seks biznesach lecz niekiedy sekretarki, duża konsumpcja makijażu, kasa im się szybko rozchodzi Przyszłe Żony - spokojne i gospodarne, trudne do zapoznania, mieszkają z rodzicami, nieraz studiują, mają nudne prace za grosze, ogólnie dobre osoby, skromne, ciężko je spotkać bo niewiele wychodzą, nie imprezują, szare myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomik007
W sumie calkiem prawdziwy podzial 30 a i dla 40 moze byc,dodal bym jeszcze wdowki ,nieliczne ale sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z opisem. trochę uogólniony ale prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś obchodzi tych którzy o tym nie wiedzą a CHCĄ WIEDZIEĆ, czyli nie same zainteresowane ( prawdopodobnie Ty !!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Ta pracoholiczka to chyba ja. Tylko wakacje spedzam z druga taka pracoholiczka;) Pozdrawiam Autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfhgfhfh
to ja należę spokojnie do ostatniej kategorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzielą na tych co masują sobie i nie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komuś w życiu nie wyszło więc obraża kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz po mnie pojadą
Tu nie o to chodzi aby obrażać tylko logicznie poukładać w celu rozeznania. Dodam jeszcze kategorie "Inne - nie pasujące do żadnych z powyżej i chodzące własnymi ścieżkami, olewające normy i socjalne konwenanse, nie przejmujące się opinią innych, czyli obudzone z otaczającej ich hipnozy. Niestety to wyjątkowo rzadkie okazy, może kilka sztuk w średniego rozmiaru mieście"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez dokładnie o to ci chodzi, nawet spodziewałeś sie krytyki bo wiesz, że ten opis jest przerysowany i chamski. Poza tym dużo czasu najwyraźniej poświęcasz krytykowaniu innych - to dużo mówi o tym co myślisz o sobie samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, czyli praca za grosze to wyznacznik że kobieta po 30-ce będzie żoną :O żałosny jesteś koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym więcej tym gorzej
gość 2018.02.03 dobre żony nie muszą dużo zarabiać aby być dobre żony, niestety te "dużo" zarabiające to fatalne żony, więc pierwsza alternatywa jest preferowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dobra żona= niewykształcona/ słabo wykształcona, uległa, bez własnego zdania, potulna, uzależniona ekonomicznie od swojego pana i władcy. Cóż, masz facet problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia z kotem
gość dziś nie problem tylko dobrze działający związek od wielu lat, a ty masz kota, widocznie taki los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Mam dziecko, matkę, ojca, bratanków, kota i psa. Nie żyję sama pod dachem. Na cholerę mi facet? Żeby mi powietrze zasmradzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten opis pasuje i do 20 i 30 i 40 i 50 latek. Do facetów w tym wieku też. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należę do żadnej z grup. Ale może dlatego że jestem po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upsssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z takim podejściem to faktycznie szkoda faceta by było, lepiej zostań sama, masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz po mnie pojadą
gość dziś więc daj swój opis tu, nową grupe można stworzyć do kompletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:04 Proszę bardzo: - świeżo po 40 -jeden pies -praca jest -mieszkanie też -mieszkam sama -sama się utrzymuje -wykształcenie wyższe -zainteresowania są -sylwetka bardzo szczupła -wzrost średni -ubior-zależy od okazji, czasem spodnie a czasem sukienki i spódnice -dzieci brak -byłam w związku ale nigdy nie wyszłam za maz - mam prawo jazdy i samochod To tyle co mi przyszło do głowy. Stworzyłam nową kategorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz po mnie pojadą
gość dziś czyli kategoria "Kobieta z przeszłością - jest pies zamiast kota, faceci są be " choć też możesz pasować do kategorii "pracoholiczki" pomieszane częściowo z "marzycielki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dopisać - nie mam tatuaży A kolczyki-mam tylko w uszach - nie wchodzę w wakacyjne romanse na wakacjach - nie upijam się ogólnie to nie lubię alkoholu - nie palę papierosów , nigdy nie paliłam. Jestem sama bo w końcu doszłam do wniosku że skoro bardzo ale to bardzo przezam ostatnie rozstanie to nie chce tego przeżywać raz jeszcze. Dlatego bezpieczniej jest być samej bo nigdy nikt Cię nie zawiedzie i nie zostawi. Chce miec spokojne zycie a nie jakies dramaty i porywy serca. O nie dziekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie nie. Ja bardzo lubie facetow .oczuwiscie zdarzają się dziwacy ale jakoś bym nie generalizowala A w którym zdaniu wnioskujesz że jestem pracocholiczka?A to tak z ciekawości bo jestem po 40 więc to niezupełnie po mnie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czyli samotna ze strachu przed porażką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z braku faceta zajmujesz się pracą aby wypełnić pustke i aby zleciał czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam przygody na jedny noc. to mi wystarczy, zabawie sie i luz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:47 Aha. A jak nie będę pracować to z czego się utrzymam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny typ kobiety idealnej top one in the world by word&excel channa z wąsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×