Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pokaz sztucznych ogni

Polecane posty

Gość gość

Hej, zastanawiamy się nad profesjonalnym pokazem sztucznych ogni na weselu - czy ktoś z Was korzystał z jakiejś firmy, która tym się kompleksowo zajęła? Znalazłam namiar na http://tropic.eu/fajerwerki-profesjonalne - może ktoś ma doświadczenia? Ciekaw mnie m.in. cena takiej usługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się organizowaniem pokazów sztucznych ogni to polecam wam zgłosić się do www.pol-expance.pl Pracują tam świetni specjaliści, którzy wiedzą jak bezpiecznie przeprowadzić taki pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo fajne fajerwerki z atestem kupiłam na swój ślub jako pokaz w hurtowni www.s-piro.pl. Kiedyś kupowałam tam dużo fajerwerków na sylwestra i jak organizowałam ślub to przypomniało mi sie o tej hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goral

Niesamowite pokazy sztucznych ogni organizuje firma www.fajerwerkigorzow.pl. Niezapomniana moc atrakcji. Zamawiałam ich usługi w ramach świętowania rocznicy mojej fundacji. Wszystko odbyło się z dbałością o bezpieczeństwo uczestników pokazy. Oby jak najwięcej tak rzetelnych i kompetentnych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz81
48 minut temu, jol70po napisał:

Warto zajrzeć do hurtowni www.fajerwerkigorzow.pl. Oferują nie tylko sprzedaż najwyższej jakości fajerwerków, ale organizują także i realizują profesjonalne pokazy sztucznych ogni. Wszystkie ich produkty posiadają wymagane atesty

Ty naprawde myslisz ze ja tu zostane.Doprawdy strasznie naiwna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia

Fajerwerki na weselu to bardzo dobry pomysł. Ale muszą być zrobione profesjonalnie. My takie sobie zamówiliśmy w kameliowym Zakątku w Bielsku gdzie organizowaliśmy nasze wesele. I było fantastyczne widowisko. Było warto . Poza tym że sala piękna,miejsce klimatyczne to ten pokaz sztucznych ogni dodał magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

My korzystaliśmy z usług firmy POL-EXPANCE FIREWORKS na naszym weselu i byliśmy ZACHWYCENI. Widowisko genialne, zaplanowane, z różnymi efektownymi urozmaiceniami i podkładem muzycznym. Zrobiło ogromne wrażenie na wszystkich naszych gościach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenny

Świetne pokazy organizuje firma www.s-piro.pl/. To przeżycie z pogranicza świata magii i baśni. Widziałam i potwierdzam. To prawdziwi artyści w tym fachu. Warto skorzystać z ich oferty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×