Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Punk Rock Metallica Girl

Jak najlepiej się zabić? Pomocy plz !!!

Polecane posty

Gość gość
Jak cie uratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nwm mam sporo hejtow w necie przez szkolną "elitę" czyli tak jakby szkolne "osoby wpływe" polularne oni od zawsze mnie nie chcą bo ja traktuje wszystkich równo i pomagam innym.Oni mnie hejca ,rzucają o ziemię, o kaloryfer i wgl ciągle płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes dziewica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od lekarza rodzinnego on cie dalej pokieruje. Możesz tez zadzwonic na telefon zaufania, porozmawiasz z psychologiem. Czasem dobrze jest sie wygadać, to pomaga. Pamiętaj ze każdy ma gorsze okresy w zyciu i trzeba nauczyc sobie z tym radzić. Zobaczysz, ze przyjdzie jeszcze lepszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się oni próbowali ta cała szkolna elita oni mają wszystko hajs ,popularność a teraz chcą mnie zabić piszą i mówią, że jestem najgorsza na świecie inni w to wierzą nwm czy oni nie doprowadza mnie do śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzisz do szkoły to porozmawiaj z pedagogiem i wychowawca na pewno pomogą. Musisz wykonać pierwszy krok żeby pozwolić sobie pomoc. Powiedz tez o tym rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam starsze dziecko w twoim wieku, pomogę ci jesli potrafię. Będę zaglądać tu w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim cudem taka ładna dziewczyna może dostawać hejty od zwyroli ze szkoły ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nwm bo nie msm markowych ciuchów i traktuje wszystkich tak samo i jeszcze inni w necie mnie hejca .Ci z mojej szkoły opoblikowali filmik ja sikam i nagrali jak mnie bija bo sikam i mówią,"każdy może sikać po za tb"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie jeszcze dzisiaj porozmawiaj z rodzicami, opowiedz im wszystko. Wybierzcie sie wspólnie do pedagoga szkolnego, zgloscie tez sprawę dyrektorowi. Takie traktowanie jest niedopuszczalne. Gwarantuje ci ze to pomoże. Osoby, które cie szykanuja mogą miec nawet dozór kuratora. Ty sie niczego nie boj nie ujdzie im to na sucho. Napisz mi co postanowili twoi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zglos ten filmik z rodzicami na policji. To jest przestępstwo i powinni za to odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z innego miasta. Proszę cie zrob to o czym pisałam. Jesteś dzieckiem i potrzebujesz pomocy. Zobaczysz, ze wszystko sie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawie filmiku jeszcze dzisiaj pójdźcie na policje. Zle to się dla nich skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia to ja twoj kolega z klasy. Dostaniesz w szkole. pozalujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×