Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Walentynki, jakis pomysł ? Wyjątkowa koleżanka!

Polecane posty

Gość gość

Ze względu na walentynki mam trochę problem.. Od jakiegoś czasu zabiegam o względy u koleżanki ze studiów, mam wrażenie że Ona nie jest mną zainteresowaną bądź nie daje tego po sobie poznać :) nigdy nie spotykamy się sami jeśli już to w gronie znajomych w sytuacji gdy coś proponuję we dwoje zawsze się wycofuje choć mam wrażenie że ochotę ma jednak nie chcę się spotkać... Myślę o jakimś prezecie na walentynki jednak nie wiem czy to dobry pomysł, boję się ze odbierze to źle i wgl nie będzie chcieć mieć że mną kontaktu, a mi na nim zalezy. Ktoś coś doradzi, jakieś sugestie? Może ktoś doradzi na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproś na kawę i powiedz co czujesz bo tak to się będziesz zadręczał. Nie wyskakuj z jakimś mega romantycznym pomysłem bo możesz ją wystraszyć. Po prostu kawa i rozmowa dzięki temu unikniesz niezręcznych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałem już kawę, kino zawsze miała jakąś wymówek... Dość śmiesznie się poznaliśmy tz można powiedzieć ze spadła mi z nieba xd Ja odnoszę wrażenie że nie chcę by nas inni widzieli samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma takie podejście to daj sobie spokój z nią bo się okaże jeszcze że kogoś już ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! :D jak romantycznie <3 Zrób taki test - udaj niedostępnego przez jakiś okres, zobaczysz co się stanie, jeżeli jej też będzie zależeć to się sama odezwie i będzie o Ciebie zabiegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.12 albo coś jest albo tego nie ma. Więc jak masz zamiar udawać to lepiej głowy nikomu nie zwracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nikogo nie ma choć mogę się mylić ale była ze mną na weselu i dodatkowo chodziliśmy na lekcje tańca ale poza tym widzimy się tylko na uczelni... Problem jest w tym ze nie chcę się spotkać sam na sam... Chętna jest jeśli na być ktoś oprócz nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wyglądasz jak seryjny samobójca i boi się być sam na sam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa ja odnoszę dziwne wrażenie że ona jak by nie chciała się ze ma pokazać i dodatkowo przy koleżankach mniej rozmawiamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka rozmowa to gwarantuje za pójdzie to w jedną bądź drugą stronę a ja nie chciał bym ochlodzic naszych kontaktów zależy mi na niej.. Dlatego szukam jakiegoś punktu zaczepienia by jej to pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ona ewidentnie ma na ciebie wyje_ane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekoladka w kształcie serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak spadła ci z nieba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chodzi mi o to że inna koleznaka wystawiła mnie z weselem i wtedy poznałem tą... Poszliśmy na wesele nie znając się a mega się bawiliśmy... Dopiero po jakimś czasie mnie tak wzięło na nią jak sobie uświadomiłem ze z żadną z co prosiłem tak bym się nie bawił jak z nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian Kajewski
Ja bym zaryzykował ;) i kupił coś mega. Tak poderwałem swoją żonę ;) Dałem jej wielką, wygodną pufę w kształcie serca. W ciągu pięciu minut już była moją dziewczyną i tak fajnie nam mija już 5 lat związku! http://pufy.pl/fotele/266-puf-sweet-heart-l.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że ona nie jest Tobą zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie prezenty odpadają... Nie jesteśmy na tyle blisko bym mógł sobie na coś takiego pozwolić .. Jeśli już to musi być coś delikatnego co może dostać od "kolegi" No właśnie albo nie jest albo się z tym ukrywa, powiedzmy że czasem wydaje mi się że jakieś malutki sygnały są albo jak to tak odbieram... Jutro i może w niedzielę będziemy się widzieć ciekawe jakie będą relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akame
Hmm... Jak dla mnie wygląda to trochę tak, jakby nie do końca była przekonana do tego czy chce z Tobą spróbować czy nie. Widocznie nie chce dawać ci nadziei dopóki sama się nie przekona, dlatego też chce spędzać z Tobą czas, ale tylko w gronie znajomych :P. Ja bym nie startowała z zaproszeniem na kawę czy kolację - wyraźnie daje Ci znaki, że na razie nie chce spotykać się sam na sam. Może po prostu daj jej bukiet kilku róż? Kwiaty zawsze cieszą, są miłym gestem. Albo jeszcze lepiej - wyślij je pocztą kwiatową - wtedy dasz jej wyraźny sygnał, że jesteś zainteresowany, ale nie chcesz się narzucać. Ostatnio zamawiałam chyba z Telekwiaciarni, tam często na facebooku umieszczają różne kody rabatowe, więc nie wyniesie Cię to za dużo, a może zdziałać cuda. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×