Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dziewczyna z głogowa

nietknięta 32 lata nie miałam jeszcze faceta

Polecane posty

Gość dziewczyna z głogowa

chciałabym podyskutować z wami na temat problemu owego więc zapraszam tylko normalne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lex napisał:

myślisz ze dalej jest dziewicą po tylu latach?

Dlaczego nie? Istnieją "żelazne dziewice" i za żadne skarby nie chcą pozbyć się "skarbu" nie wiedząc co  tracą... 😉 

Są też inne przypadki gdy dziewictwo jest wynikiem chronicznego braku okazji... 😉 

W sumie minęły dopiero trzy lata... 🙂 

Edytowano przez jbsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, lex napisał:

Mysle ze takie laski na wlasne życzenie zostają dziewicami, mają jakieś błędne postrzeganie seksu, a jak minie ten magiczny 30 rok to juz za póżno. 

Nie generalizuj... są różne przypadki i wyjątki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użyjcie odrobiny rozumu.

1 lutego 2018 jakieś dziecko użyło skryptu by wygenerować fefdziesiąt wątków typu "mam X lat i nie miałam faceta".  Nie ma sensu tych wątków wydłubywać z czeluści archiwów i kontynuować dyskusji ze skryptem, którego dawno już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gotb napisał:

Użyjcie odrobiny rozumu.

1 lutego 2018 jakieś dziecko użyło skryptu by wygenerować fefdziesiąt wątków typu "mam X lat i nie miałam faceta".  Nie ma sensu tych wątków wydłubywać z czeluści archiwów i kontynuować dyskusji ze skryptem, którego dawno już nie ma.

Dziecko już dorosło, skrypt się przedawnił, a problem pozostaje... dlaczego nie podyskutować na temat do którego żadna kobieta się nie przyzna? 😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jbsg napisał:

dlaczego nie podyskutować na temat do którego żadna kobieta się nie przyzna?

Owszem, można na każdy temat dyskutować.

Boję się, co się stanie, gdy kolejne dziecko ze skryptem wywoła dyskusję o seksie z koperkiem lub o wpływie czosnku na stosunki analne... Albo coś równie fascynującego 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gotb napisał:

Owszem, można na każdy temat dyskutować.

Boję się, co się stanie, gdy kolejne dziecko ze skryptem wywoła dyskusję o seksie z koperkiem lub o wpływie czosnku na stosunki analne... Albo coś równie fascynującego 🙂

Przed takimi skryptami forum już jest chronione... a temat o wpływie sosu chilli na seks analny już był... 🙂 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jbsg napisał:

temat o wpływie sosu chilli na seks analny już był...

Coraz bardziej się cieszę, że tak wiele tematów mi umyka 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, jbsg napisał:

(...)  a temat o wpływie sosu chilli na seks analny już był... 🙂 

I jaka była konkluzja? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, lex napisał:

(...) Taka rada na przyszlość  dyskusja polega na tym by dyskutowac i przedstawiac argumenty. Ocenianie innych jest slabe, to poziom gimnazjum. Nie udawaj mądrego bo zawsze znajdzie się mądrzejszy. Pyk. Bez urazy, ot taka dygresja w sobote rano.

Z jednej strony zgodzę się, że powinno się mieć szacunek dla innych użytkowników i nie oceniać, ale czy tak się zawsze da? Kiedy czytasz jakiś wpis , to na podstawie swojej wiedzy, doświadczenia życiowego, możesz ocenić, czy to co ktoś pisze to są zwykłe jaja czy jest to jakiś ważny problem albo głos w dyskusji. 

Kiedy czytam wpis, który mnie bawi, to stety niestety daję temu wyraz. Ktoś może mnie oskarżyć o wyszydzanie. Tak. Przyznaję, że mogę to robić, choć wydaje mi się,że nie jestem w tym jakiś bardzo agresywny. Jednak jeśli ta osoba umie przedstawić rozsądne argumenty, to w każdej chwili mogę zmienić swoją ocenę jej wpisu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, gotb napisał:

Coraz bardziej się cieszę, że tak wiele tematów mi umyka 😄 

Jeden to się nawet kurczy 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się do dyskusji. Ale że co "nietknięta" ? Przecież to temat rzeka. Już lepiej patykiem ... dotykać i opisywać swoje wrażenia z komentarzem, też tak macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy Jbsg, czy Marcin40 coś ugrają u autorki tego tematu. Stawka może mniejsza niż życie, ale jest w zasięgu i nierozpakowana. Co ma w głowie zobaczymy, albo i nie. Wiadomo nasrać łatwo a później prowadzić temat, to inna para kaloszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już się tu rozpisałem, to chciałem przeprosić wszystkich, którzy życzyli mi śmierci, jak również tych, którzy są pewni że moja przygoda się kiedyś skończy. Żyję i przepraszam że nie odpisuję na bieżąco. Mój błąd i w żaden sposób. 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza botem, to jest jeszcze inne możliwe wytłumaczenie tych tematów: 1 lutego 2018 siostry zakonne z klasztorów w całej Polsce dostały jednodniowy dostęp do internetu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, lex napisał:

Jak rozumiem przypadki żelaznych dziewic i tych biedactw co nie mają okazji są tak znaczące statystycznie  a pewnie i przeważające w Twoim pojmowaniu, ze akurat te wymieniłes.

Taka rada na przyszlość  dyskusja polega na tym by dyskutowac i przedstawiac argumenty. Ocenianie innych jest slabe, to poziom gimnazjum. Nie udawaj mądrego bo zawsze znajdzie się mądrzejszy. Pyk. Bez urazy, ot taka dygresja w sobote rano.

 

 

Ale mnie rozbawiłeś dzieciaku! Szkoda, że tak późno...  I w dodatku hipokryta... 😄 Twoje cenne rady właśnie spuściłem w kiblu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2018 o 14:09, Gość dziewczyna z głogowa napisał:

chciałabym podyskutować z wami na temat problemu owego więc zapraszam tylko normalne osoby

Droga autorko posta, nie każda traci dziewictwo w gimanzjum. Jeśli jesteś dziewicą bo tak Ci pasuje, i zastanawiasz się tylko nad tym czy już musisz, to odpowiedź brzmi nie, nie musisz. Zrobisz to gdy będziesz miała ochotę i faceta, któremu będziesz się chciała oddać.

To, że jedne dziewczyny ruszają do łóżka szybciej nie znaczy, że masz się czego wstydzić. Faceci na stałe partnerki często wybierają właśnie dziewice, bo czują, że mają coś wyjątkowego. Natomiast dziewica 30-letnia na randkę, może trochę odstraszać, szczególnie tych, co liczą na seks nawet w luźnym związku. Dlatego nie musisz się tym afiszować umawiając się z facetami (tak będzie Ci po prostu łatwiej kogoś znaleźć), a gdy będzie ten intymny moment i będziesz chciała żeby się to stało, po prostu w ostatniej chwili poprosisz go żeby był delikatny bo to twój pierwszy raz/możesz też się rozluźnić i liczyć, że jakoś będzie - nie zawsze to przecież boli.

Jeśli nie robiłaś tego a masz ogromną ochotę na seks, tylko brakuje Ci partnera, to znaczy, że bardziej niż samym dziewictwem przejmujesz się swoją atrakcyjnością, lub jesteś nieśmiała, gdzie nieśmiałość może wynikać też po części z tego że "odstajesz od normy".

Jeśli masz ochotę o tym pogadać to możesz pisać na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2021 o 12:25, Nowy w mieście napisał:

Tak się zastanawiam czy Jbsg, czy Marcin40 coś ugrają u autorki tego tematu. Stawka może mniejsza niż życie, ale jest w zasięgu i nierozpakowana. Co ma w głowie zobaczymy, albo i nie. Wiadomo nasrać łatwo a później prowadzić temat, to inna para kaloszy.

Lubię te twoje komentarze 😁 Niestety Waćpanna pisała tu 3 lata temu, wiec moje szanse na podbicie jej serca są raczej mizerne. Niemniej dziękuję za doping, Nowy 😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lex napisał:

ja bym sobie odpuścił taką wątpliwą okazje, dziewica 32lata musi miec jakis skomplikowany charakter pisząc delikatnie. albo odpalala kazdego albo nikt nie chcial na prawde, a to lampka odstrzegawcza.

I tu kryje się tajemnica, którą wartoby zbadać 😉  Tzn jeśli ktoś dałby jej i sobie szansę na to... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lex napisał:

sorry nie bede oceniac ale "nie idz tą drogą" hehe wpierd...isz sie z oszołomka i bedzie Cie scigac albo stalkowac albo oskarzy o gwalt. teraz laski są tak popi...lone jak lato z radiem

Ja też późno straciłem ``prawictwo``, ale czy to czyni mnie od razu jakimś nienormalnym i złym człowiekiem? Nie sądzę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marcin40 napisał:

Ja też późno straciłem ``prawictwo``, ale czy to czyni mnie od razu jakimś nienormalnym i złym człowiekiem? Nie sądzę.

 

raczej nie .... co dla zasady sama późna utrata dziewictwa niczego nie dowodzi. Są kobiety tracące dziewictwo np. w wieku 40 lat i nic w tym złego, choć oczywiście raczej w takim wieku trudno i niebezpiecznie już zachodzić w ciążę. Natomiast co to samego tego tematu to jest duże podejrzenie , że to jednak prowo , ponieważ ktoś umieścił wiele takich tematów podając tylko inny wiek. A poza ty ro post z 2018 roki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Marcin40 napisał:

Ja też późno straciłem ``prawictwo``, ale czy to czyni mnie od razu jakimś nienormalnym i złym człowiekiem? Nie sądzę.

 

Późno czyli kiedy, jeśli wolno zapytać 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pieprz w doopie napisał:

Późno czyli kiedy, jeśli wolno zapytać 🤔

No proszę jaka ciekawska osóbka nam się tu trafiła 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lex napisał:

jest sens, to jest jak sztuka dla sztuki. zresztą mało chwytliwych tematów ostatnio na forum, wiec dobry temat sie odkopał

Dobra.

Wyruszam do kopalni szukać antycznych wątków. W razie czego, mam winnego 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Z tego jestem znana 🙃

Uważaj..... bo jak mówią ciekawość to pierwszy stopień do........ 😉 A chyba nie chciałabyś tam sie znaleźć 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pieprz w doopie napisał:

Późno czyli kiedy, jeśli wolno zapytać 🤔

Lepiej późno niż wcale.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Marcin40 napisał:

Uważaj..... bo jak mówią ciekawość to pierwszy stopień do........ 😉 A chyba nie chciałabyś tam sie znaleźć 😉 

I tym sposobem oddalamy się od pytania i odpowiedzi 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

I tym sposobem oddalamy się od pytania i odpowiedzi 🙃

Co miało zostać powiedziane, zostało ,a  reszta, jak napisał poeta,  jest milczeniem 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2018 o 13:09, Gość dziewczyna z głogowa napisał:

chciałabym podyskutować z wami na temat problemu owego więc zapraszam tylko normalne osoby

Tzn że jest z tobą coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×