Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dziewczyna z głogowa

nietknięta 32 lata nie miałam jeszcze faceta

Polecane posty

52 minuty temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Jak wyżej widać, do wielu forumowiczów taka prosta prawda nie dociera 🤣

Drogi Szyderco! 😄 

To oczywiste, że dyskusja z autorem tematu sprzed kilku lat nie ma sensu, jednakże..............odkopywanie starych tematów nie jest pozbawione sensu, jeśli ktoś ma akurat problem podobny do opisanego przez starego autora. Mało jest nowych , oryginalnych temtów , zatem nic nie stoi na przeszkodzie by wracać do starych. Dyskusja nadal może się w nich przecież toczyć. Na forum zostało już chyba wszystko powiedziane o seksie, więc nikt już nic nowego nie wymyśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Drogi Marcin 40!

Apeluję o czytanie ze zrozumieniem ("za moich czasów" uczyli tego w podstawówce, jak jest obecnie - nie wiem).

Otóż nie istnieje żaden hipotetyczny "stary autor", gdyż niniejszy topik został wygenerowany przez program, tzw. bot, służący do zaśmiecania forum i noszący zresztą uroczą nazwę "Zasrywacz kafeterii". Próby "dyskutowania" z nieistniejącym "autorem" to nic innego, jak współudział w czynnościach, do których owego bota stworzono, czyli dalsze zaśmiecanie. Ale oczywiście, jesteście (najprawdopodobniej) dorośli i macie do tego prawo 😎

Szanowny Panie Szyderco ! 😁

Dziękuję serdecznie za okazaną życzliwość i troskę nam, dorosłym użytkownikom forum 😁

Jeśli o mnie chodzi to nie znam się na botach czy innych u-botach, tudzież programach komputerowych, tak jak Szanowny Pan, i jakoś nie interesuje mnie kto właściwie wstawia tematy tak długo jak dotyczą one sfery erotyki i nie zamierzam bawić się w forumowego detektywa.

Z wyrazami szacunku

Marcin40 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×