Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dziewczyna z głogowa

nietknięta 32 lata nie miałam jeszcze faceta

Polecane posty

1 godzinę temu, Pieprz w doopie napisał:

Późno czyli kiedy, jeśli wolno zapytać 🤔

No proszę jaka ciekawska osóbka nam się tu trafiła 😉 😄 

5 godzin temu, lex napisał:

jest sens, to jest jak sztuka dla sztuki. zresztą mało chwytliwych tematów ostatnio na forum, wiec dobry temat sie odkopał

Dobra.

Wyruszam do kopalni szukać antycznych wątków. W razie czego, mam winnego 😄

3 minuty temu, Marcin40 napisał:

No proszę jaka ciekawska osóbka nam się tu trafiła 😉 😄 

Z tego jestem znana 🙃

16 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Z tego jestem znana 🙃

Uważaj..... bo jak mówią ciekawość to pierwszy stopień do........ 😉 A chyba nie chciałabyś tam sie znaleźć 😉 

1 godzinę temu, Pieprz w doopie napisał:

Późno czyli kiedy, jeśli wolno zapytać 🤔

Lepiej późno niż wcale.

• Like 1

29 minut temu, Marcin40 napisał:

Uważaj..... bo jak mówią ciekawość to pierwszy stopień do........ 😉 A chyba nie chciałabyś tam sie znaleźć 😉 

I tym sposobem oddalamy się od pytania i odpowiedzi 🙃

5 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

I tym sposobem oddalamy się od pytania i odpowiedzi 🙃

Co miało zostać powiedziane, zostało ,a  reszta, jak napisał poeta,  jest milczeniem 😉 😄 

Dnia 1.02.2018 o 13:09, Gość dziewczyna z głogowa napisał:

chciałabym podyskutować z wami na temat problemu owego więc zapraszam tylko normalne osoby

Tzn że jest z tobą coś nie tak.

Dnia 10.09.2021 o 22:03, gotb napisał:

Użyjcie odrobiny rozumu.

1 lutego 2018 jakieś dziecko użyło skryptu by wygenerować fefdziesiąt wątków typu "mam X lat i nie miałam faceta".  Nie ma sensu tych wątków wydłubywać z czeluści archiwów i kontynuować dyskusji ze skryptem, którego dawno już nie ma.

Jak wyżej widać, do wielu forumowiczów taka prosta prawda nie dociera 🤣

52 minuty temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Jak wyżej widać, do wielu forumowiczów taka prosta prawda nie dociera 🤣

Drogi Szyderco! 😄 

To oczywiste, że dyskusja z autorem tematu sprzed kilku lat nie ma sensu, jednakże..............odkopywanie starych tematów nie jest pozbawione sensu, jeśli ktoś ma akurat problem podobny do opisanego przez starego autora. Mało jest nowych , oryginalnych temtów , zatem nic nie stoi na przeszkodzie by wracać do starych. Dyskusja nadal może się w nich przecież toczyć. Na forum zostało już chyba wszystko powiedziane o seksie, więc nikt już nic nowego nie wymyśli. 

Drogi Marcin 40!

Apeluję o czytanie ze zrozumieniem ("za moich czasów" uczyli tego w podstawówce, jak jest obecnie - nie wiem).

26 minut temu, Marcin40 napisał:

odkopywanie starych tematów nie jest pozbawione sensu, jeśli ktoś ma akurat problem podobny do opisanego przez starego autora.

Otóż nie istnieje żaden hipotetyczny "stary autor", gdyż niniejszy topik został wygenerowany przez program, tzw. bot, służący do zaśmiecania forum i noszący zresztą uroczą nazwę "Zasrywacz kafeterii". Próby "dyskutowania" z nieistniejącym "autorem" to nic innego, jak współudział w czynnościach, do których owego bota stworzono, czyli dalsze zaśmiecanie. Ale oczywiście, jesteście (najprawdopodobniej) dorośli i macie do tego prawo 😎

1 godzinę temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Drogi Marcin 40!

Apeluję o czytanie ze zrozumieniem ("za moich czasów" uczyli tego w podstawówce, jak jest obecnie - nie wiem).

Otóż nie istnieje żaden hipotetyczny "stary autor", gdyż niniejszy topik został wygenerowany przez program, tzw. bot, służący do zaśmiecania forum i noszący zresztą uroczą nazwę "Zasrywacz kafeterii". Próby "dyskutowania" z nieistniejącym "autorem" to nic innego, jak współudział w czynnościach, do których owego bota stworzono, czyli dalsze zaśmiecanie. Ale oczywiście, jesteście (najprawdopodobniej) dorośli i macie do tego prawo 😎

Szanowny Panie Szyderco ! 😁

Dziękuję serdecznie za okazaną życzliwość i troskę nam, dorosłym użytkownikom forum 😁

Jeśli o mnie chodzi to nie znam się na botach czy innych u-botach, tudzież programach komputerowych, tak jak Szanowny Pan, i jakoś nie interesuje mnie kto właściwie wstawia tematy tak długo jak dotyczą one sfery erotyki i nie zamierzam bawić się w forumowego detektywa.

Z wyrazami szacunku

Marcin40 😁

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się