Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość musze się pomęczyć

Moja żona jest kompletnym debilem, kûrwa ale się wjēbałem

Polecane posty

Gość musze się pomęczyć

a teraz jeszcze są dzieci i już kompletnie przesrane, kûrwa niech to hooj, tak to jest jak facet myśli kootasem, przestroga dla młodych byczków. Ale dzieci podrosną to zostawie tą durną babe, bo tak być nie może, nie będe się z nią do śmierci męczył, píerdole to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak baba idzie spod skrzydeł rodziców pod skrzydła faceta brak jej zdrowego rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z niby debilem plodziles dzieci i o tym nie wiedziales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha , dobrze ci tak , co sobie wziales to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze się pomęczyć
mam ale tymczasowo i to załatwie tak aby błąd naprawić jak przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze się pomęczyć
gość dziś z niby debilem plodziles dzieci i o tym nie wiedziales? Zgłoś Byłem młody i głupi, kootas za mnie myślał, ale tak to jest młode byczki, was też też taka hoojnia czeka więc z kolegi się nie nabijajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgfhfhf
a co zrobiła twoja żona że ja tak wyzywasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz sobie masuj sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślicie że łatwo poznać debila? Doskonale się kamufluje. Dopiero po ślubie pokazuje że nie nadaje się do życia, tak jak ktoś pisał od rodziców do partnera i zajmuj się mną. Z tym że rodziców słuchała i nie wyglądała aż na taką kretynkę, a męża nie słucha tylko po swojemu. Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, kto z kim przestaje, takim się staje. Może ona przy tobie tak zdebilała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy mnie to odżyła (ja12:49) i miała jak paczek w maśle, wszelkie próby wyprostowania jej zawiodły choć długo się starałem, ale już się nie dało więc się rozwiodłem. Wróciła do mamy, ale rodzice mogli chodowac 20 latkę a nie łajze po 30, pomogli jej wynająć mieszkanie i kupili samochód - wypadek po pijaku bo ona może winko wypić, potem sprawa, komornik, pracę traci co 2 miechy, mieszkanie zmienia na coraz gorsze co pół roku, na tyłek próbuje złapać kolejnego faceta, teraz już celuje w Sebixów, i tak jej nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie taka wychowałem
Kobiete trzeba sobie wychować i ją ciągle "dokształcać", wtedy z największego debila można zrobić mądrą i pożyteczną kobiete, to wymaga czasu i zaangażowania, ale kobieta NIGDY nie może rządzić w związku bo to będzie jego upadek. Kobieta to jak cichy partner w biznesie, ma robić swoje ale w główny zarząd nie nie pakować, wtedy wszystko działa znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora TY TEZ JESTES DEBILEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze nauka którą mi doświadczone osoby powtarzały gdy byłam młodą siksą : nigdy nie brać ślubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek z tego tematu: swój ciągnie do swego. Od razu wiadomo czemu autor miał głupią żonę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józek twój mąż
gość wczoraj Do autora TY TEZ JESTES DEBILEM. >>>> Maryśka, przestań pitolić i wracaj do kuchni !!!! Jak Ty wogóle łańcuch przegryzła i dostała się do komputadora w pokoju aby tu bzdury wypisywać??? Jutro grubszy łańcuch zakupie i to się nie powtórzy, przepraszam forumowiczów i autora tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Kobieta to jak cichy partner w biznesie, ma robić swoje ale w główny zarząd nie nie pakować, wtedy wszystko działa znakomicie. Obawiam się że mój facet może myśleć podobnie. Obydwoje mamy niezależne i silne charaktery ale fakt, to on dominuje. Bo ma większe doświadczenia życiowe i fachową wiedzę na wiele tematów. Zdarzało mi się go nie posłuchać i zrobić coś po swojemu i źle na tym wychodziłam bo pakowałam się w problemy. Teraz zawsze pytam go o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sranie w bania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2018 o 19:19, Gość ja sobie taka wychowałem napisał:

Kobiete trzeba sobie wychować i ją ciągle "dokształcać", wtedy z największego ...a można zrobić mądrą i pożyteczną kobiete, to wymaga czasu i zaangażowania, ale kobieta NIGDY nie może rządzić w związku bo to będzie jego upadek. Kobieta to jak cichy partner w biznesie, ma robić swoje ale w główny zarząd nie nie pakować, wtedy wszystko działa znakomicie.

Piękne słowa warte by pamiętać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2018 o 19:19, Gość ja sobie taka wychowałem napisał:

Kobiete trzeba sobie wychować i ją ciągle "dokształcać", wtedy z największego ...a można zrobić mądrą i pożyteczną kobiete, to wymaga czasu i zaangażowania, ale kobieta NIGDY nie może rządzić w związku bo to będzie jego upadek. Kobieta to jak cichy partner w biznesie, ma robić swoje ale w główny zarząd nie nie pakować, wtedy wszystko działa znakomicie.

Cieszcie się ,że jeszcze jakieś chcą za Was wychodzić i dzieci rodzić bo już teraz coraz mniej chce być matką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2018 o 20:31, Gość musze się pomęczyć napisał:

a teraz jeszcze są dzieci i już kompletnie przesrane, kûrwa niech to hooj, tak to jest jak facet myśli kootasem, przestroga dla młodych byczków. Ale dzieci podrosną to zostawie tą durną babe, bo tak być nie może, nie będe się z nią do śmierci męczył, píerdole to.

Podaj konkretne przykłady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kardulaki napisał:

Cieszcie się ,że jeszcze jakieś chcą za Was wychodzić i dzieci rodzić bo już teraz coraz mniej chce być matką. 

jakoś nie widać że nie chcą, masa chce i nie ma z tym problemu, jedynie księżniczki nosami kręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×