Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sukienka na wesele

Polecane posty

Gość gość

Witam :D Dziewczyny,doradźcie :D W maju ,tego roku, ide na wesele .Mam sukienke koloru miety, jest bez ramiaczek......100 lat nie bylam na weselu i nie wiem jak sie teraz dziewczyny ubieraja! Czy wypada zalozyc sukienke bez ramiaczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest tak fajnie że wszystko wypada,wszystko jest modne.Teraz tylko przymierzac właściwy krój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie sklada ,ze sukienka o ktorej wspomnialam w temacie lezy jak ulal na mnie :D I tak sie zastanawiam czy nie taktem bedzie jak ją zaloze na wesele bo nie ma ramiaczek..... Piszesz,ze wszystko jest w modzie i wypada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest najmodniejszy fason ani kolor, ale jeżeli dobrze się w niej czujesz możesz założyć na wesele . Odkryte ramiona zakryj beżowym lub granatowym żakiecikiem. I mała uwaga nie używa się określenia "w temacie", a nietaktownie pisze się razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypada, teraz juz nie ma reguł kto jak musi sie ubrac na wesele...widziałam kiedyś kobietę, która była elegancko ubrana ale w spodnie...no może nadal takie rzeczy rażą... :D co do twojego wyboru, jak poprzedniczka może to juz nie w modzie kolor, ale jak fajnie zagrasz dodatkami, fryzura i makijażem to powinno być okej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×