Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pilne pomóżcie byłem z dziewczyną 9 lat co robić

Polecane posty

Gość gość

Witam Was. Jest taka sprawa. Ja mam 28 lat dziewczyną 24 mamy synka 4m3 letniego bardzo to kochamy oboje natomiast od jakiegoś roku intensywnie się klucilismy co chwilę to dziewczyną szukała zaczepem do kłótni itp wyzwiska itp. Byliśmy że sobą 9 lat nie wspomnę że byłem już kilku krotnie wyrzucony z domu okolo 4 razy. Tym razem też i to już że słowami do mnie typu śmieciu itp zostałem spoliczkowany i kazała mi się wyprowadzić. Natomiast nie mogłem tego dnia wyjść bo szła dziewczyną do pracy była to sobota musiałem zostać z dzieckiem wróciła czyli w niedzielę jak się obudzilismy zrobiłem synkowi śniadanie ubrałem się i chciałem wyjść i wtedy zapytała czy my jesteśmy że sobą. Jeśli dzień wcześniej byłem najgorszy itp. Do rzeczy.. po tym jakoś minął tydzień robiłem wszystko prosiłem mówiłem że ja się zmienię to gi było nie tak że uda nam się to poskladac. Ona twierdzi że nie uda się po czym zaprasza mnie do domu na pizzę siłom uprosssniem dała się przekonać żebyśmy wspólnie spali po dwóch dniach powiedziała że nie jest szczęśliwa że mną to mówię że tak to nie odczuli się ode mnie jeśli będziemy spędzać wspólnie czas pizza kawa itp że co do dziecka będę zabierał dziecko i nie będziemy się widywać spędzać czasu. To Tak odczułem jak by się nie wiem wystraszył czy jak to nazwać. Powiedziała że da nam szansę chociaż nie widzi tego w 1 %. Wróciliśmy spałem z nią dała mi się cała w łóżku natomiast nie chce dawać buzi na drogi dzien tez mi sie poddala bylo super w lozku kupila wino na trzeci dzien powiedziała że nie chce mnie ranić bo nie ma sumienia ale jej źle i jest nieszczesliwa. Podpowiedzcie co robić czy po prostu powiedzieć jej że będę na nią czekał i się wyprowadzić dając w ten sposób czas i do zatesknienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za związek jak wciąż Cie wyrzuca z domu , wszczyna kłótnie , nie szanuje Twoich uczuć ? Zostaw ją i poszukaj innej , szkoda uciekających lat na taką kobietę . A dziecko jest Twoje więc zawsze będziesz mógł mieć z nim kontakt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie się że się zmieni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , nie zmieni sie nigdy , nie łudź się i nie oczekuj że będzie lepiej. Z roku na rok bedzie tylko gorzej , szkoda Twojego życia i czasu . Między Wami juz dawno nie ma miłości, cóż z tego ze Ty się starasz. Jesteś ze złą kobietą i nie będzie między Wami nigdy dobrze. Jeśli chcesz być poniewierany a za jakiś czas i zdradzany to Twój wybór. Takie osoby się nie zmieniają , z wiekiem stają się coraz gorsze i albo staniesz się jej wycieraczką (papuciem) albo zechcesz mieć honor i godność i od niej odejdziesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazałeś że jesteś pipą i tak już zostanie, ona się do tego przyzwyczaiła. I to nie jest tak że to ona jest chamska i to jej wina, twoja też bo w odpowiednim momencie przed laty nie powiedziałeś stop. Wyobraź sobie taką sytuację , parkujesz z pośpiechu w bramie u sąsiada wiesz że nie możesz no ale jakoś udało się, nawet przeprosiłem na drugi dzień, za tydzień znów nie ma miejsca parkingowych a brama otwarta... Sąsiad nic nie mówi więc zdarza ci się to coraz częściej, w końcu z przyzwyczajenia zawsze tam parkujesz, czasem jak przyjedzie kumpel to obydwaj wjeżdżacie na posesję sąsiada. Dopiero jak była impreza i 10 samochodów wjechało to sąsiad się zburzyl, ok więcej się to nie powtórzy ale w głowie masz imprezę bo twoje parkowanie to norma, parkujesz tam prawie od dekady! Jeśli sąsiad nie zamknie bramy to będziesz robił to nadal. Tłumaczenia i biadoleniem sasiada nic nie dają musi zamknąć bramę. I ty też musisz zamknąć gębę swojej kobiecie bardzo stanowczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćpunek już nadaje w kszo........miłego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy. Mam nagrane w głowie co do niej bo zależy mi na niej a bardziej na dziecku. Ludzie się że się uda w łóżku od tamtego momentu jest super ;) A co wyjdzie czas pokaże może z czasem ogarnie beret i zechce też walczyć a jak nie to niebawem wiem że sam zajrzę kopa i p**dzioche i dowidzenia bo też mam dość jej humorow a tym bardziej zero starania czy tym bardziej mówienia że ona "już swoje powiedziała że nie wierzy w to że się uda itp" czas jedynie pokaże Co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tak jak z tym j*****m Facebookiem głupi powód ale jesteśmy 9 lat a ona nawet do Facebooka nie dodała mnie a jak pytam czy to zrobi to od lat mówi "może "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego głupka i ci/e jak ty to wstyd dodawać na facebooka. Przecież ty nawet pisać nie umiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×